بيوگرافي مرتضي پاشايي

نمونه کارهای آهنگ ، ریتم ، تنظیم و مشابه از کاربران

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

ناصر خواجات
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: DERAM.PEREMER
کیبرد فعلی: YAMAHA--S970
کارت صوتی: FOCUSRITE
میکروفون: NT_1
نرم افزار: FL-STEDUE
موبایل: LG
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: بيوگرافي مرتضي پاشايي

پست خوانده نشده

باسلام

هرنوع صدایی از هر وسیله ای انسان را شاد کند حتی اگر ان صدا نا هنجار باشد. ولی انسان راازحالی به حال دیگر ببرد این سراغاز موسقی است که به دلخواه به روز شد و حال بصورت دانش در امده.

ایا کسی است که از اهنگ های مرتضی لذت نبرده باشد.روحش شاد .
MOHAMMAD.63
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: KORG pa50
محل اقامت: سمنان

پست خوانده نشده

mr nazari نوشته شده:
MOHAMMAD.63 نوشته شده:دوستان ببینید یه نکته این وسط باید روشن شه و تا به حال همه هنرمندان ما که جدیدا پا به عرصه موسیقی گذاشتن دچار این اشتباهات شده اند ودر جامعه موسیقی هم بد جا افتاده وعلتش هم اطلاعات کم این افراد در زمینه موسیقیست و اون این مسئلست که این عزیزان از جمله مرتضی پاشایی و خیلی های دیگه که یه شبه معروف شدن و یه شبه اهنگساز و خواننده شدن ملودی سازی رو با آهنگسازی اشتباه گرفتن. هرکس که با نرم افزار یه ملودی ساخت که اسمش آهنگساز نیست .آهنگسازی داستان درازی داره که شاید از حوصله اینجا خارج باشه دربارش توضیح بدم. خلاصه این که اینا ملودی ساز هستن نه اهنگساز. که ملودی سازی هم هرکس به کمترین امکانات هم میتونه انجام بده. و احتیاج به دانش حرفه ای نداره مثل کسی که یه اهنگ و با دهنش واستون اجرا میکنه یا کسی که با گیتار فقط ریتم میزنه و میخونه.
فقط دلم از این میسوزه که اساتید بزرگ و پیشکسوتی در زمینه موسیقی بودن با قدمت بالا که تمام زندگیشون و در این زمینه گذاشتن که فوت شدن و دقیقا یادم هست که هیچ یادی از اون ها در هنگام خاکسپاری و مراسماتشون به این صورت نشد که از این آماتورها این طور داره یاد میشه و این نشون دهنده اینه که گوش ملت ما داره به موسیقی های غیر استاندارد و غیر حرفه ای عادت میکنه و داره مسیر رو اشتباه میره.

باتوضیحات ساده ولی پرمعنای شما کاملا موافق هستم....تصویر
واین درد دل هنرمندان باتحصیلات دانشگاهی ماهستش...که بعضی ها یکشبه به خیال خودشون ره صدساله میروند..که اینطور نیست
هنرمند بایددرکارش نواوری داشته باشه باید دودچراغ خورد..مرحوم روح الله خالقی نیم قرن تلاش کرد تا موسیقی راارتقا ببخشد.ملودی ای ایران ایشان بعدازده هاسال هنوزم تازگی داره وباعث جوش وخروش ملی میشه ..ایا این نکته برای بعضی خوانندگان ونوازندگان فعلی صدق میکنه..؟یابعداز چندماه وچندسال فراموش میشوند؟

من به عنوان یک ایرانی ازشنیدن این گونه موسیقی ها فقط برای دو سه بار موافقم ولی نه بیشتر..توجه کنید نظرخودمو گفتما..بعدامورداعتراض قرار نگیرم...

دقیقا همین طوره..آیا برای مراسم استاد محمد نوری-استاد روح الله خالقی و صدها هنرمند پیشکسوت دیگه امثال این عزیزان که مرحوم شدن این طور قدردانی شد؟؟
کدوم این خواننده های جدید دوره های موسیقی رو دیدن ؟؟ یه خط نت میتونن روی کاغذ بنویسن؟؟ اصلا نت خونی و نت نویسی بلدن و خیلی چیزای دیگه؟؟
موسیقی فقط احساس نیست...بلکه ترکیبی از علم و احساس هستش که لازمه انتقال حس به شنونده اول اینه که علمش و داشته باشی تا بتونی حس درست و انتقال بدی..
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 230 دفعه

پست خوانده نشده

با تشکر از نظرات همه دوستان عرض شخصیه من این است که مورد آقای فیروزفر گرچه جالب بود ولی ثابت نشد و مدرکی بر این اساس ارائه نشد.
در مورد مرحوم پاشایی هم عرض کنم این هنرمند قبل از فوت شاید یک صدمه بعداز فوتش هم محبوبیت نداشت و مرتضی پاشایی نیز جزو همان خوانندگان ناشناخته جدید و تازه کار محسوب میشه چراکه هیچ مورد خاص یا متفاوتی در اثار این هنرمند نسبت به خوانندگان دیگر وجود ندارد.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
MOHAMMAD.63
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: KORG pa50
محل اقامت: سمنان

پست خوانده نشده

بهرنگ جان هیچ تکنیکی هم تو صداش وجود نداشت من هر چی آهنگاش و گوش میکنم هیچ تکنیکی تو صداش وجود نداره.. صداش تو دماغیه و اصلا حجیم و قوی نسیت .
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

shayans2 نوشته شده:درود
با توجه به گذشت یک سال و نیم از فوت اون مرحوم همچنان آهنگهای جدیدی از این خواننده به بیرون داده میشود و با توجه به مسائلی که پیرامون برادر ایشان هست اکثر کسانی که در کار موسیقی هستند بر این باور هستند که بیشتر این موزیک ها رو برادر ایشان با استفاده تنظیماتی که صدای خود را مشابه صدای براردش می کند میخواند و به نمایش میگذارد.لطفا در مورد صحت این قضیه تحقیقی انجام دهید.با تشکر
ابتدا خوش آمد میگوییم به شما,,با توجه عدم شفافیتی که در بسیاری از امور اطراف ما وجود داره بعید نیست این مورد هم حقیقت داشته باشه.
ناصر خواجات
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: DERAM.PEREMER
کیبرد فعلی: YAMAHA--S970
کارت صوتی: FOCUSRITE
میکروفون: NT_1
نرم افزار: FL-STEDUE
موبایل: LG
محل اقامت: تهران
تماس:

پست خوانده نشده

باسلام

دوستان این اهنگ ها را خود مرتضی در زمان حیات خوانده .ولی کار میکس ومسترینگ مانده بود .هنوز یک البوم در راه است که سال

اینده احتمالا بیرون خواهد امد.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “موزیک”

• اطلاعات