ارسال ایمیل گروهی به شرکت یاماها

گفتگوهایی که درباره پیانو و کیبوردهای یاماها عمومیت دارد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل و هرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
beygloo
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: yamaha psr-740
کیبرد فعلی: YAMAHA A2000
موبایل: sony experia go
محل اقامت: قم

Re: ارسال ایمیل گروهی به شرکت یاماها

پست خوانده نشده

دوستان چون این پست در ابتدای صفحه قرار گرفته لطف کنند صفحه قبلی رو هم مطالعه کنند .
متن زیر رو مطالعه کنید و نظراتتون رو بگید تا با کم و زیاد کردن متن بتونیم یک نامه زیبا از طرف بچه های ایران برای شرکت یاماها بفرستیم.
من متن رو شماره بندی کردم تا هر کجاش خواستیم چیزی اضافه یا کم کنیم و نظری بدیم راحت باشیم و مثلا بگیم در بند شماره فلان .
------------------------------------------------------------
1-با سلام به شرکت یاماهای عزیز.

2-این نامه از ایران و بوسیله آقای/خانم ....................... به شرکت شما ارسال شده است.

3-این نامه شامل گزارشی از وضعیت محصولات یاماها و نظر عمومی مردم راجع به کیبوردهای شرکت یاماها میباشد.

4-هدف از ارسال این نامه به شرکت شما این است که ما بسیار بسیار برای شرکت یاماها احترام قائل هستیم و محصولات شما محبوب قلبهای ماست ولی فکر میکنیم که سیاست یاماها در ایران به درستی اعمال نمیشود .

5-باید به اطلاع شما برسانیم که در ایران رقبای دیگری برای شما وجود دارند .

6-البته محصولات YAMAHA بسیار بهتر از محصولات دیگر هستند ولی چون محصولات شرکت شما در ایران به خوبی معرفی نمیشوند و تبلیغات در مورد آنها انجام نمیگیرد مردم با آنها آشنایی بسیار کمی دارند .

7-کیبوردهای YAMAHA به طور مثال سری TYROS و A2000 و بقیه محصولات یاماها بسیار بهتر از کیبوردهای دیگر موجود در بازار ایران هستند که در ادامه به چند دلیل اشاره میشود .

8-از نظر قیمت YAMAHA مناسب تر از کیبوردهای دیگر میباشد.

9-از نظر کیفیت ساخت و سخت افزار YAMAHA قوی تر از کیبوردهای دیگر میباشد.

10-از نظر راحتی کار با دستگاه YAMAHA راحت تر از کیبوردهای دیگر میباشد.

11-از نظر کیفیت خروجی صدا YAMAHA باکیفیت تر از کیبوردهای دیگر میباشد.

12-از نظر ساخت STYLE و USER RYTHM برای کاربر YAMAHA مناسب تر از کیبوردهای دیگر میباشد.

13-و ... (اینجا چند تا توضیح تخصصی میخواد که دست اساتید رو میبوسه)

14-تا به حال بارها اتفاق افتاده است که شخصی از طرفداران بسیار شدید کیبوردهای دیگر بوده است و به صورت حرفه ای فعالیت در زمینه موزیک انجام میداده است . ولی با محصولات شرکت YAMAHA آشنا نبوده است و وقتی مثلا کیبورد TYROS یا A2000 به آن شخص معرفی شده است بسیار بسیار حیرت زده شده است و گفته است که نمیدانستم محصولات شرکت YAMAHA این قدر خوب و قدرتمند هستند در سطح حرفه ای و سریعا اقدام به خرید یکی از محصولات YAMAHA کرده است.

15-ایرانیان دارای روحیه موزیک دوستی میباشند و کیبورد در ایران طرفداران بسیاری دارد.

16-در اینجا یک مطلب بسیار بسیار مهم را به اطلاع شما میرسانیم :
17-در ایران افرادی وجود دارند که با محصولات یاماها بیشتر از بیست سال است که آشنا هستند و به صورت حرفه ای با محصولات YAMAHA مشغول به کار هستند. کسانی که میتوانند در ایران به خوبی محصولات شما را معرفی میکنند و حتی برای محصولات شما EXPANSION PACK حرفه ای بسازند.

18-ایران کشور بسیار وسیعی است و فرهنگهای مختلفی در آن زندگی میکنند و ما میتوانیم این فرهنگها را در غالب موزیک در کیبوردهای شما معرفی کنیم و بدین ترتیب طرفداران محصولات YAMAHA چند برابر میشوند و بعد از آن فروش شما هم در ایران چند برابر میشود و به جرات میتوانیم تعهد کنیم که بازار محصولات کیبورد در ایران در دست شرکت YAMAHA خواهد بود اگر به پیشنهادات ما عمل کنید و گروه بزرگ ما را حمایت کنید.

19-این مرحله اول پیشنهاد گروه عاشقان YAMAHA در ایران بود. اگر از پیشنهادات ما راضی هستید و تمایل دارید که ما با شما همکاری کنیم میتوانید از طریق آدرس ایمیل ..................... به ما اطلاع دهید و ما میتوانیم جلسه ای در ایران با شما داشته باشیم و به صورت زنده قابلیتهای کیبوردهای YAMAHA و گروه بزرگ هنرمندان ایرانی را به شما معرفی کنیم و شما را حیرت زده کنیم.

20-ما به امید روزی هستیم که بتوانیم به زودی محصولات شرکت محبوبمان یعنی YAMAHA را در ایران به همه معرفی کنیم و خانه های ایرانیان قشنگ تر باشد با محصولات YAMAHA
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

بسیار بسیار زحمت کشیدی بیگلو جان ,, اگر این متن خلاصه تر و تخصصی تر بشه واقعا عالیه . . البته اگر زیاد تخصصی هم نباشه و فقط نشانگر مشکلات و پیگیری کاربران یاماها از شرکت باشه هم به نظر من عالیه ..
شرکت یاماها به نظر و انتقادات مشتریانش اهمیت زیادی میده و وقتی شما یکی از محصولاتش رو میخرید همراه کاتالوگ فرم نظرخواهی هم هست و چند سال پیش که این فرم رو دیدم و ترجمه کردم یادمه حتی طرز قرار گرفتن کیبورد در پشت ویترین فروشگاه هم براشون اهمیت داشت و نظر خواسته بودند . .
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

محمد جان عالی بود متن کاملا رسمی و متطقی فقط نباید ادرس سایت ارتعاش هم بهشون بدیم؟؟؟؟
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
beygloo
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: yamaha psr-740
کیبرد فعلی: YAMAHA A2000
موبایل: sony experia go
محل اقامت: قم

پست خوانده نشده

رضا جان هر چیز تخصصی که مد نظرت هست رو یک جا جمع آوری کن و در یک پست اعلام کن تا با نظر سنجی بچه ها این متن کامل بشه.
در مورد معرفی سایت من نظرم این هست که ارسال این ایمیل تازه شروع کار هست. پیگیری و ارسال ایمیلهای بعدی هست که نشون میده ما در کارمون جدی هستیم و خواسته هامون برامون مهمه .
در ایمیلها و ارتباطات بعدی باید سایت ارتعاش رو معرفی کنیم. بهرنگ و بقیه بچه ها رو معرفی کنیم . چون ممکنه اینجا اسمی از قلم بیفته من اسم نمیبرم ولی همه میدونیم که توی ارتعاش چه هنرمندان عزیزی هستن.
من نظرم این هست که این ایمیل رو بفرستیم بعد تو نامه بعدی کلی راجع به گروه ارتعاش توضیح میدیم این طوری فکر کنم جالب تر باشه بازم هرچی نظر اکثریت بچه ها و آقا بهرنگ مدیریت محترم سایت و مصطفی و مجتبی اعضای محترم هیئت مدیره سایت هست .
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

من هم با نظر جناب بیگلو موافقم اول این نامه رو بفرستیم البته با ترجمه انگلیسی بعد ببینیم چی نتیجه ای میگیریم بعد اگر جواب دادن ادرس سایت و بچه های سایت رو بهشون معرفی میکنیمتصویر
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

از همگی شما ممنونم که انقدر جدی پیگیر این مساله هستید ... من تا فردا روی یه سری مشکلاتی که در کیبوردم هست فکر میکنم و موارد ضروری رو با شما در میون میذارم
به نظر من هم اسم ارتعاش و لینک سایت هم تو نامه قید بشه که بفهمن علاقه مندان به یاماها همگی اینجا هستن
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 231 دفعه

پست خوانده نشده

ممنون از دوستانی که پی گیر این قضیه هستند.در این زمینه من هم یکی مثل خودتون حساب کنید. نه بیشتر.
با جرقه ای که آقای rezaazadi1361 ایجاد کرد نظر من این بود که دیگه قضیه رو کش ندیم و معطل نکنیم.
نامه ی جناب بیگلو بسیار عالی بود ، فقط بنظر من خیلی طولانی و ریز ریز بود.

بنظرم خیلی خلاصه تر همین موارد رو عنوان کنید.

بعد یکی یکی دوستان زیرش رو امضا میکنند و یکی از شماها هم ارسال میکنه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 105 دفعه

پست خوانده نشده

با اجازه اساتید سایت. من یه پیش نویس تهیه کردم که هنوز کامل نیست و نیاز به ویرایش داه لطفا ایرادات رو اطلاع بدین تا تکمیلش کنم.

Greetings to Yamaha corporation<o:p></o:p>
This letter Is sent to youfrom Iram by: and isabout status of your productions(electric keyboards) and public interest in ourcountry (Iran).<o:p></o:p>
We All like you and also like your nice productions.<o:p></o:p>
But unfortunately your companyPolicy doesn’t pay correctly here.<o:p></o:p>
You have othe competitors herelike Korg and Gem and Roland , Also your keyboards are very very Better and moreuser friendly But they(your sellers) don’t present your keyboards correctly to Iranianpeople. We know that your keyboards like Tyros and Psr-A2000 are very betterthan others like(korg) because they are cheaper – hardware best quality- ‘os’and menu are user friendly and easy- sound quality and god voice and style comparedwith other productions.<o:p></o:p>
For example we know manypeople that used korg keyboards that when we present Yamaha to them , they soldkorg and bought Yamaha and one of the best presenter of your keyboards in Iranis erteash website(www.erteash.ir) andit’s owner is Mr. Behrang Miveh that created some new and nice packs forYamaha keyboards. We have a good Yamaha forum and present your productions toothers.<o:p></o:p>
Iranian people like music andplay keyboards but they haven’t enough informations about Yamaha keyboards.Iran is wide country and have so manycultures with folk music and we can make you familiar with Iranian culture andtheir folk music that if you use this music in new packs your keyboards will bemore popular.<o:p></o:p>
We want you visit our forumand support us in Iran. We need more support from you.<o:p></o:p>
So many thanks<o:p></o:p>

Some Iranian Yamaha Fans.<o:p></o:p>
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 105 دفعه

پست خوانده نشده

تصویر >نمی د.نم چرا کامل نیفتاد.مجبور شدم از صفحه عکس بگیرم بفرستم.

http://uppit.com/fu1crj4uq2vy/545454.jpg
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 231 دفعه

پست خوانده نشده

جناب زادی عزیز این همان متن آقای بیگلو است؟؟
اگر آماده شده تا یکی یکی از دوستان امضا بگیرم؟
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث عمومی”

• اطلاعات