Yamaha Tyros5

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

Re: Yamaha Tyros5

پست خوانده نشده

منظورم این بود آیا صدای جدید بهش اضافه شده ؟؟؟
مثل صداهای ووکال که در تایروس 4 انقلابی به پا کرد یا صدای S.art2 که در تایروس 3 انقلابی بود . یا صداهای S.art در تایروس 2
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: شیـــــــــــــراز

پست خوانده نشده

بچها من قبلا گفتم دوستم خیلی وقته تایروس پنج داره و هر کاری کردم نشد فایلهای uvn , uvd رو روی تایروس پنج لود کنم(لااقل دوماه درگیر بودم)
باور کنید خیلی وقت گذاشتم
باشرکت یاماها هم شخصی تماس گرفتم توسط یکی از دوستام که مترجم هست.شرکت یاماها میگه ایراد از برنامه های شماست وگرنه باید لود بشه
یعنی واضح بگم ظرف خودش رو زده بود به خری یت و زیر بار نمیرفت،من اینظور برداشت کردم که کاملا سیاستی بود این خری یت
یعنی شاید با یه ورژن کاملا حل کنه مسعله رو اما فعلا تصمیم نداره
بعدشم شرکت یاماها توی تدارک پکهای مختلف برا تایروس پنج هست مثل آ2000 و میخواد منحصرا فروش واسه خودش باشه

اما این رو بگم که من یه راه پر زحمت پیدا کردم که میشه سمپلها رو تبدیل کرد که بعد باید یا از اول ریتم سازی بشه یا با زحمت دوبرابر دونه دونه تراک ریتمها رو معرفی کنی
که از نظرمن ریتمسازی راحت تره تا اینطوری
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

در کل بچها به نظر کوچک ارتعاش داشتن تایروس 3 کنار یک s950 یه تایروس پنج میسازه با قابلیت نصب yep و UVI

دلیلش هم کاملا منطقیه
وقتی به عنوان مثال منه برنامه سازه قرار برنامه تایروس پنج رو منحصرا برا خودش بسازم تا روی اون فقط نصب شه چه منفعتی برام داره وقتی با این وضعیته قیمتی و مشکلات نصب پک عده ی کمی تایروس پنج میخرن
قیمت نصب هر برنامه رو بگم 2 میلیون؟
اینطوری نه برا مصرف کننده میصرفه هزینه کنه نه برا من که چندین ماه وقت گذاشتم
بعدشم از همه مهمتر اینکه من باید تایروس پنج داشته باشم تا بتونم براش برنامه بسازم
این یعنی تایروس سه و برنامه های جدید هم خداحافط
حالا تعداد تایروس 3 دارها بیشتره یا پنج
آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: شیراز

پست خوانده نشده

باید یه کم صبر کنیم ببینیم چی چیش میاد .....احتمالا یاماها اگه ببینه بازار فروش تایروس 5 خوب نیست دست تو ورژن دستگاه میبره و معایبش رو بر طرف میکنه .......
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

EHSAN-TAALE نوشته شده:در کل بچها به نظر کوچک ارتعاش داشتن تایروس 3 کنار یک s950 یه تایروس پنج میسازه با قابلیت نصب yep و UVI
این یعنی تایروس سه و برنامه های جدید هم خداحافط
حالا تعداد تایروس 3 دارها بیشتره یا پنج
حرف شما کاملا درسته و برای همین جدا کردن مسیرهای تایروس3 و 5 از یکدیگر بزرگترین اشتباه یاماها بود... به نظر من تایروس 5 اینطوری بهتر میشد :
- قابلیت خواندن Yep های یاماها آ2000
- لود کردن سمپل های تایروس قبلی
- استفاده از رم جدید ( مثل تایروس 4 )
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 231 دفعه

پست خوانده نشده

شوالیه آسمان نوشته شده:منظورم این بود آیا صدای جدید بهش اضافه شده ؟؟؟
مثل صداهای ووکال که در تایروس 4 انقلابی به پا کرد یا صدای S.art2 که در تایروس 3 انقلابی بود . یا صداهای S.art در تایروس 2
به مورد جالبی اشاره کردی مرنضی جان.البته صداهای S.Art1 در تایروس1 متولد شدند فکر میکنم.با اینحال باید در جواب این سوال شما باید بگم بله. در تایروس5 که من همین الآن دارم چک میکنم کلی صدای جدید اضافه شده. بخصوص صدای ویالون S.Art2 و ترومپت S.Art2 و البته صداهای Synth جدید و گیتارهای اسپانیش بیار زیبا و جدید و ووکال های S.Art جدید به نسبت تایروس4 و...
احسان طالع نوشته شده:به نظر کوچک ارتعاش داشتن تایروس 3 کنار یک s950 یه تایروس پنج میسازه با قابلیت نصب yep و UVI
دقیقا درست گفت احسان.گزینه های مهم تایروس5 رو S950 هم داره.
احسان طالع نوشته شده:بچها من قبلا گفتم دوستم خیلی وقته تایروس پنج داره و هر کاری کردم نشد فایلهای uvn , uvd رو روی تایروس پنج لود کنم
احسان جان همچین چیزی نگفتی شما تاحالا. لینک این نوشته ات کجاست؟؟؟؟ پس چرا این همه ما توی سایت نوشتیم پک های A2000 رو لود میکنه و فلان وفلان ، زودتر چیزی نگفتی؟؟؟ تنها کسی که ذره ای به این مورد اشاره کرده بود reza firuzfar بود از قول دوستش در امریکا.در ایران هیچکس تایروس5 نداشت تا همین یک هفته ی پیش احسان جان و خود شما حدود یک ماه پیش در پیِ تایروس5 تماس گرفتید که یک مغازه دار شیرازی به دروغ گفته بود دارم و بعد گفتم ندارم.
احسان طالع نوشته شده:وقتی به عنوان مثال منه برنامه سازه قرار برنامه تایروس پنج رو منحصرا برا خودش بسازم تا روی اون فقط نصب شه چه منفعتی برام
کاملا درسته و من هم برای همین تایروس4 نخریدم وگرنه تایروس4 همینجوریش فعلا بهترین ارنجره بنظر من.ولی احسان جان هنوز هیچ کدومتون متوجه نشدید این سیستم جدید لود سمپل تایروس5 با همه کمبودی که داره و منم تایید میکنم ، چه کار جالب و باحالی کرده. آیا دوستان احتمالات زیادی زدند ، ولی اصل مطلب رو نتونستند کشف کنند. اگر گفتید؟؟ تصویر
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 231 دفعه

پست خوانده نشده

دوستان واقعا تایروس5 با این کاری که یاماها روش پیاده کرده ، حداقل تا فعلا دو قرون نمی ارزه و به درد برنامه ساز ها نمیخوره.ولی در مورد ریتمسازی و صداسازی و لود کردن پک های تایروس3 و 4 مشکلی نداره و اتفاقا حتی سرعت لودش از تایروس4 هم بیشتره.حتی راحت میتونید پک های تایروس3 و 4 رو گلچین کنید و روش لود کنید.
در مورد ریتم هم ترک ها رو دوباره طبق ادرس های جدید تعریف کنید و save کنید.کامل اجرا میشه.خوب البته همونطور که همه دوستان گفتند در تایروس5 همه چیز رو باید دوباره اختصاصی تنظیم کنید که من هم این حرکت یاماها رو کاملا احمقانه میدونم و خریدن تایروس5 رو توضیه نمیکنم.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

EHSAN-TAALE نوشته شده:بچها من قبلا گفتم دوستم خیلی وقته تایروس پنج داره و هر کاری کردم نشد فایلهای uvn , uvd رو روی تایروس پنج لود کنم(لااقل دوماه درگیر بودم)
باور کنید خیلی وقت گذاشتم
باشرکت یاماها هم شخصی تماس گرفتم توسط یکی از دوستام که مترجم هست.شرکت یاماها میگه ایراد از برنامه های شماست وگرنه باید لود بشه
یعنی واضح بگم ظرف خودش رو زده بود به خری یت و زیر بار نمیرفت،من اینظور برداشت کردم که کاملا سیاستی بود این خری یت
یعنی شاید با یه ورژن کاملا حل کنه مسعله رو اما فعلا تصمیم نداره
بعدشم شرکت یاماها توی تدارک پکهای مختلف برا تایروس پنج هست مثل آ2000 و میخواد منحصرا فروش واسه خودش باشه

اما این رو بگم که من یه راه پر زحمت پیدا کردم که میشه سمپلها رو تبدیل کرد که بعد باید یا از اول ریتم سازی بشه یا با زحمت دوبرابر دونه دونه تراک ریتمها رو معرفی کنی
که از نظرمن ریتمسازی راحت تره تا اینطوری
احسان جان بالاخره متوجه نشدیم ,, اگر با تایروس5 کار کردین از چه راهی میشه به اطلاعات رم تایروس5 و اکسپنشن ها دسترسی داشت ؟ ؟ من نمیدونم اگر اطلاعات رم یا حداقل اکسپنشن ها رو نتونیم از منویی دسترسی بهشون داشته باشیم چجوری در ریتم سازی یا صداسازی میتونیم از اونها استفاده کنیم ؟ ؟ به نظر من حتما برای نصب پک ها باید راهی باشه که ما هنور اونو پیدا نکردیم
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

بهرنگ جان یکم قبل تر من گفتم هرکاری کردم پک نصب نشد اگه برگردی عقب میبینیش
اما قبلا در باره فایلهای yep من اینترنت نداشتم و توی سایت نبودم وگرنه میگفتم
دوست من توی هلنده و خیلی وقته تایروس پنج داره.خیلی مکالمه تصویری داشتیم اما بی نتیجه بود
حالا اگه شما میگی راحت فایلهای سمپل تایروس 4 رو روش لود کردی برام خیلی جالبه
شاید ورژن جدیدی اومده چون من هر کاری میکردم توی اکسپنشن منیجر میومد اما توی کیبورد نمیشناخت
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

تمامی صداها و فایلهای یاماها دارای کد هستند و کدها به هیچ وجه از زمان PSR630 دست نخوردند
اینکه شما سانگهای 630 رو بدون مشکل میتونید روی تایروس پخش کنید بدلیل همون کدهاست
یعنی مسیر یابی توی یاماها فقط از طریق کدهاست و مکان و اسم هیچ تاثیری نداره
نتیجه اینکه اگه یاماها بخواد مثل اب خوردن با یک برنامه نویسی بسیار ساده میتونه بوسیله نرم افزار اکسپنشن منیجر مسیر سمپلهای ریتمها رو
واسه تایروس پنج تعریف و تبدیل کنه.
البته یاماها هدف بدی نداشته و من بازم میگم مطمعنم این مشکل رو حل میکنه در اینده اما اینکه دیگه هیچ محدودیتی توی فضای صدا و کیت وجود نداره و میشه تراکهای ریتم و راحت اضاف کرد توی ریتم سازی بسیار با ارزشه
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات