Yamaha S950

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: Yamaha S950

پست خوانده نشده

ممنون فرانک جان ... واقعأ vh2 با وکال قبلی یاماها قابل مقایسه نیس ... راستی اون وکال هارمونی poker phaser رو تست کردی ؟ صدا رو شبیه اون آهنگ poker face که lady gaga خونده نمیکنه؟؟؟ آخه من هرجا تو کیبورد چه تو ریتمها چه تو صداها اسم poker رو دیدم یه ربطی به آهنگ poker face لیدی گاگا داشته !!! تصویر
در ضمن هادی این منوی s950 هست نه 910 !!!!!! تصویر
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 230 دفعه

پست خوانده نشده

هادی هیجانی زادگان نوشته شده:خدایی من همیشه s910 رو دوست داشتم حتی بیشتر از a2000 تصویر خودمم نمیدونم چرا
هادی جان تو 3000 هم بیشتر از a2000 دوست داشتی تصویر هیچکس هم نمیدونست چرا...
s910 چیه؟
اینجا کجاست؟
من کیم؟
تو کی هستی؟
این تایپیک s950 است.
درضمن منوهای ووکال s950 شبیح هیچ کدوم از منوهای ووکال تایروس ها نیت غیر از تایروس4 چون سیستم جدید و شماره 2 یاماها است با منوها و قابلیت های جدید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg
کیبرد فعلی: .
کارت صوتی: ....................
میکروفون: RODE NT1-A
نرم افزار: ریزون
موبایل: نوکیا زپرتی

پست خوانده نشده

s910
behrang m نوشته شده: چیه؟
ظاهرا یکی از ارنجرهای کمپانی یاماهاست تصویر
behrang m نوشته شده:اینجا کجاست؟
خونه خاله تصویر
behrang m نوشته شده:من کیم؟
تو هم همون آقا گرگ هستی که سینه پهلو کرده و نمیتونه منو بخوره تصویر
behrang m نوشته شده:تو کی هستی؟
منم شال گردن قرمزی دیگه تصویر
ا
behrang m نوشته شده:ین تایپیک s950 است.
خودمم میدونستم تصویر خوب اگه این اشتباه ها رو نکنم اون وقت شک میکنی که یکی دیگه با نام کاربری منم اومده چون اشتباه نمیکنه دیگه تصویر
behrang m نوشته شده:درضمن منوهای ووکال s950 شبیح هیچ کدوم از منوهای ووکال تایروس ها نیت غیر از تایروس4 چون سیستم جدید و شماره 2 یاماها است با منوها و قابلیت های جدید.
بله استاد حالا ما یه چیزی گفتیم شما ما رو فلک نکن تصویر
ولی خدایی s910 رو خیلی دوست دارم....ولی این تصویر منوی ووکال هارمونی عجب چیزیه ها ....اگه میشد چندتا دموی تصویری خود آقای وجاهتی برامون بذاره خوب میشد(اینو گفتم که پستم نامربوط به تایپیک نباشه تصویر )
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

تو ووکال هارمونی های قبلی مثلا یه مشکل بزرگ همین بود که منوی MIC SETTING رو نمیشد save کنی و با این همه ولوم و دکمه تنظیم میکردی ، بعد درحالت هایی تنظیمش عوض میشد.

کلا اون قسمت Pitch Detect هم جدیده و داره من رو قلقلک میده و بدنم مور مور شده که باهاش ور برم...
vejahati

پست خوانده نشده

من ميخواستم بدونم با كدوم نرم أفزار ميشه sample loop درست كرد
براي لينك كردن wave تو audio link pad s950 ميخوام
بعضي إز pad ها تكرارميشن loop ميزنن ميخوام تست كنم ببينيم أيا ميشه يه كاري كرد كه با audio link يه wave لينك كنم كه loop بزنه
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

پست خوانده نشده

با سلام خدمت تمامی اساتید و دوستان گرامی
چند سئوال در مورد S950داشتم:
1)محدوده زمانی ورود این کیبرد به کشور چه زمانی است؟ یکی از دوستانم از فروشگاههای وابسته به --- در مورد علت عدم واردات این ارنجر سئوال کرده بود(1391/09/20) که بهش گفته بودند تا زمانی که S910 به صورت انبوه در فروشگاهها موجود باشه واردات این کیبرد منطقی نیست(جداییی از بحث افزایش قیمت ارز ؛ چون مطمعنا این شرکتها این کیبرد را زمانی پیش خرید کرده اند که هنوز ارزش پول ملی ما به صورت فاحش کاهش پیدا نکرده بود)
2)با توجه به وسعت کشور و همسایگی با کشورهای مختلف از جمله هند،پاکستان،ترکیه،عراق و ... آیا واردات این کیبرد به صورت فردی مقرون به صرفه میباشد؟
3)اگر فردی به صورت شخصی؛ حال به صورت قانونی و یا ق..... قصد وارد نمودن این کیبرد را داشته باشد آیا با کیبردی که آقایان وارد کننده می آورند تفاوتی دارد یا خیر ؟ چون خرید بدین صورت ریسک نسبتا بزرگی است.
4)آیا شرکت چه برای تبلیغات و چه ساخت پک بر روی این کیبرد حتی یک دونه هم وارد نکرده و یا واردات صورت گرفته ولی تصمیمی جهت پخش این محصول هنوز اتخاذ نشده؟
شـــــــــرمنده سئوالاتم زیاد شد. با تشکر
soheil GEM
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: GEM wk2 iranian
کیبرد فعلی: Tyros2 & Pa800

پست خوانده نشده

سلام دوست عزيز
در مورد سوال اولتون بعيد ميدونم كه وارد ايران بشه چون من خيلي در ايران پيگير شدم ولي به نتيجه اي نرسيدم . و فكر نمي كنم كه اين ارنجر وارد ايران بشه!
در مورد سوال دومتون بايد بگم كه ميشه وارد كرد ولي با ارز آزاد كه خود من اين كار رو انجام دادم و تا چند روز آينده به دستم مي رسه.البته اينم بكم كه اين كار خيلي ريسكش بالاست چون شما تا آشنايي پيدا نكنين نمي تونين مطمئن باشين كه اين كيبرد به دستتون برسه و پولتون از بين نره!!
در مورد سوال سومتون هنوز كيبرد به دستم نرسيده ولي با اين حال بعيد ميدونم كه تفاوتي داشته باشه.چون نميشه يه محصول توليدي مخصوصا كيبرد در هر كشوري يه آپشن داشته باشه!!!! خودرو كه نيست بشه آپشن هاشو برداشت!!
در مورد سوال چهارمتون من منظورتون رو نفهميدم پس اينهمه پك كه شركت ياماها اعم از مجاني و پولي داده بيرون چيه!! منظورتون كدوم پكه!؟ اگرم منظورتون پكهاي بهرنگ عزيز هستش كه داره مثل فرفره مياد بيرون.
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

پست خوانده نشده

soheil GEM نوشته شده:سلام دوست عزيز
در مورد سوال اولتون بعيد ميدونم كه وارد ايران بشه چون من خيلي در ايران پيگير شدم ولي به نتيجه اي نرسيدم . و فكر نمي كنم كه اين ارنجر وارد ايران بشه!
در مورد سوال دومتون بايد بگم كه ميشه وارد كرد ولي با ارز آزاد كه خود من اين كار رو انجام دادم و تا چند روز آينده به دستم مي رسه.البته اينم بكم كه اين كار خيلي ريسكش بالاست چون شما تا آشنايي پيدا نكنين نمي تونين مطمئن باشين كه اين كيبرد به دستتون برسه و پولتون از بين نره!!
در مورد سوال سومتون هنوز كيبرد به دستم نرسيده ولي با اين حال بعيد ميدونم كه تفاوتي داشته باشه.چون نميشه يه محصول توليدي مخصوصا كيبرد در هر كشوري يه آپشن داشته باشه!!!! خودرو كه نيست بشه آپشن هاشو برداشت!!
در مورد سوال چهارمتون من منظورتون رو نفهميدم پس اينهمه پك كه شركت ياماها اعم از مجاني و پولي داده بيرون چيه!! منظورتون كدوم پكه!؟ اگرم منظورتون پكهاي بهرنگ عزيز هستش كه داره مثل فرفره مياد بيرون.

با تشکر از دوست گرامی
منظورم از گزینه 4 پکهای منحصر به این کیبرد که توسط s950 ساخته شود نه توسط کیبردهای دیگر ؛ و پکهایی که مختص به ایران باشد.
در ضمن از چه کشوری جهت واردات اقدام نموده و قیمت تمام شده اعم از کیبرد و هزینه ارسال چقدر پای شما در آمده است.با تشکر
soheil GEM
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: GEM wk2 iranian
کیبرد فعلی: Tyros2 & Pa800

پست خوانده نشده

سلام دوست عزيز
كلا اكسپنشنهاي توليدي شركت ياماها براي همه كيبردهاي جديد استفاده ميشه.
در مورد وارد كردن اين كيبرد اجازه بدين كه به دستم برسه اونوقت ريز هزينه ها رو خدمت همه دوستان ارتعاشي اعلام مي كنم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

خبر انفجاری...
امروز 29.9.91
آکبند PSR-S950 رسید به بازار ایران و باقیمتی خیلی مناسب تر از اونی که میگفتیم.
تا لحظاتی دیگه توی فروشگاه ارتعاش قرار میگیره و بزودی هم آکبندش میرسه دست من برای فروش.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات