korg pa3x

ارنجرهای سطح حرفه ای Pa - از Pa1x تا Pa5x
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 235 دفعه

Re: korg pa3x

پست خوانده نشده

درسته شوالیه جان.هم pa3x خیلی گرونه وهم Tyros4 البته pa3x که دیگه خیلی گرونه و حتی فکر کنم 5اکتاوش هم گرون تر از Tyros4 باشه.
من اینجا نظری در مورد اینکه کدومش بهتره نمیدم و واقعا هم هردوتاشون قول هایی هستند برای خودشون و هردوتاشون هم نسبت به هم ضعف ها و برتری هایی دارند ولی این رو از نظر خودم میگم که با توجه به قیمت Tyros4 میشه گفت pa3x از لحاظ قیمت بیشتر بصرفه نیست.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
محمد شایان مهر
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: PSR A1000
کیبرد فعلی: اشتباها PA80
میکروفون: صدام افتضاحه
نرم افزار: حوصلشونو ندارم
موبایل: NOTE 10 PRO
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

مشخصات Pa3X

صفحه کلید :
61 - کلید با سرعت و aftertouch

76 کلید نیمه وزن با سرعت و aftertouch

سیستم
OPOS (هدف سیستم عامل قابل حمل)
پیام (تجربه واقعی)
DNC (نکات دقیق وظریف کنترل تعریف شده)
درام محیط طبیعی صدا تکنولوژی
عملکرد چند تکلیفی ، بار در حالی که قابلیت بازی
سیستم عامل ارتقا
تازه کردن خود مبدل ولتاژ باتری برای اطلاعات
تن ژنراتور
KORG گردآورندگان (پیشرفته تعریف سنتز) ژنراتور صدا :
صداهای 120 ، 120 اسیلاتورهای
فیلتر با رزونانس
سه باند اکولایزر برای هر آهنگ
اثر
تا 8 استریو دیجیتال چند اثرات بلوک سیستم
140 اثر به همراه انواع VOCODER
اثرات نهایی مسترینگ توسط امواج
(MaxxEQ ™ ، ™ MaxxBass ، ™ MaxxTreble ، MaxxStereo ™ ، ™ MaxxVolume)
پردازشگر جدید صدای فناوری توسط ک ® - شیپور برنجی مارپیچی با 7 اثر :
چهار بخش هماهنگ ، دو ، μMod ، Reverb ، به تعویق بیاندازد ، فیلتر ، HardTune ، اصلاح پیچ به علاوه کمپرسور ، اکولایزر ، دروازه (تطبیقی میکروفن تنظیم در ورودی میکروفن)
صداها / Drumkits
بیش از 1100 ، از جمله استریو پیانو و جنرال موتورز سطح 1 و 2 برای تلفن های موبایل سازگار است ؛ بیش از 90 کیت طبل

منطقه کاربر : 512 تلفن های موبایل ، 128 طبل کیت

نکات دقیق وظریف تعریف کنترل (DNC) فناوری

طبل محیط واقعی

Drawbars دیجیتال : 9 پخش فیلمهای

کنترل بیدرنگ : تعیین عملکرد لغزنده

در حال ویرایش کامل از صداها و درام کیت

نمونه برداری : ضبط ، ویرایش ، خلال زمان ، ابزار فشرده سازی ، بار / واردات Korg ، پنل های ال سی ، AIFF و فایل های Akai ؛ صادرات از پنل های ال سی ها و فایل ها AIFF

مبدل ولتاژ حافظه رم : 128 مگابایت استاندارد (معادل 256 مگابایت داده های خطی) ، قابل افزایش تا 256 مگابایت (معادل 512MB داده های خطی) با اختیاری EXB - M256 هیئت مدیره گسترش حافظه
سبک
بیش از 400 سبک قبل نصب شده ، آزادانه reconfigurable
1200 مکان های سبک در دسترس از جمله بانک های مورد علاقه
هشت آهنگ های استراتژی ، تنظیمات لمسی تنها 4 ، 4 لنت ها و یک سبک اجرای آهنگ در هر سبک گیتار 2 حالت موازی و ثابت NTT
سازگار با قدیمی "من سری" و پا سری قالب سبک
سبک گام با رکورد رکورد ، آهنگ و رویداد ویرایش توابع
کنترل سبک : 3 Intros ، 4 تغییرات ، 4 پر ، شکستن ، انتهای 3 ، همگام ساز های شروع / توقف ، شیر تمپو / تنظیم مجدد ، محو شدن / خارج ، باس وارون ، خودکار را پر کنید ، کتابچه راهنمای باس ، تمپو قفل ، حافظه ، همراهی / زمان واقعی آهنگ دوره تعادل ، همراهی لال ، نقشه برداری طبل ، دایره زنگی و تعیین و پا زدن ، لمسی تنها
سر ترتیب سنج
بیدرنگ سبک سر ضبط ترتیب سنج
عملکرد / اس تی اس
512 بیدرنگ محل عملکرد
اس تی اس : حفظ آهنگ و صدای بیدرنگ تنظیمات پردازشگر ، تا 4 در 1200 سبک ، تا 4 عدد نوشته های کتاب سرود
بیدرنگ آهنگ
چهار آهنگ های صفحه کلید (بالا 1 ، 2 ، 3 ، پایین تر) با اختصاص داده شده روشن / خاموش و صدای دکمه ها را انتخاب کنید
پخش آهنگ
انحصاری XDS Crossfade دوگانه ترتیب سنج پلیر (فرمت های پشتیبانی شده : اواسط ، متوسط ها + »، کار ، MP3 + شعر ، MP3 + گ)
بازیکنان با 2 انتخاب جداگانه ، شروع / توقف ، خانه ، عقب و جلو کنترل ایکس Fader کنترل تعادل
شعر ، امتیاز ، اطلاعات و سر را می توان در صفحه نمایش داده ، و یا بر روی مانیتور ویدیو خارجی (با گزینه VIF4 نصب شده)
شاخص
تابع Jukebox
پخش MP3 / ضبط
دو پخش MP3 و MP3 ضبط
دو فایل های MP3 را می توان به طور همزمان در حالت پخش آهنگ بازی
بلادرنگ پس و پیش (6 / -5 semitones)
تغییر تمپو (± 30 ٪)
حذف جستجوی پیشرفته آوازی ضبط فایل های MP3 از جمله سبک ، اس ام اف ، زمان واقعی آهنگ ، نوار ، میکروفون و اثرات
آهنگ برای تشخیص سر هارمونی آوازی
ترتیب سنج
رکورد سریع (دنباله پشتیبان گیری)
Multitrack و گام توابع ضبط -- ترتیب سنج کامل امکانات
16 آهنگ ؛ تا 200.000 حوادث
قالب اس ام اف بومی
کتاب سرود
کاملا قابل برنامه ریزی پایگاه موسیقی ، بر اساس سبک ، اس ام اف ، کارائوکه ، MP3 با انتخاب خودکار از سبک بازی و آهنگ حالت های بازی
کاربر تعریف پذیر سفارشی لیست
گزینه های مرتب سازی و فیلتر کردن
سازگاری
"من سری" مدل : سبک
سری پا : سبک ، عملکرد ، برنامه / صدا ، آهنگ ، کتاب سرود ، پد
چند لایی
4 تعیین عملکرد پد + بصورت دکمه در حالت توقف -- پد عملکرد ضبط
راهنما سیستم
Hypertextual ، متنی ، چند زبانه
عمومی کنترل
دوره کارشناسی ارشد ، رئال Time-Acc/Seq دوره تعادل ، گروه عارف ، اکتاو پس و پیش ، پس و پیش استاد ، تغییر سبک ، یک چهارم تن و عربی در داخل حفظ مقیاس عملکرد / اس تی اس -- کنترل بیدرنگ : جوی استیک (گام + مدولاسیون) ، روبان کنترل ، 8 لغزنده تعیین عملکرد ، جلد MP3 ، جلد میکروفن ، هماهنگی میکروفن / دو جلد ، Reverb میکروفن / جلد به تعویق بیاندازد ، 3 تعیین عملکرد سوئیچ ، تمپو + / --.. ، شماره گیری ، بالا / + ، پایین / -- -- عملکرد جستجو
کنترل ورودی ها
دمپر پدال (نیمه پشتیبانی - pedaling با اختیاری دیاس - 1H پدال) ، تعیین عملکرد پدال / سوئیچ ، کمیسیون اروپایی - 5 (قابل برنامه ریزی چند سوئیچ)
خروجیهای آنالوگ

نامتعادل / جک متوازن چپ / مونو ، راست / مونو ، از 1 ، از 2 ، هدفون (در پانل جلو)

خروجی دیجیتال
ثانیه / فسفر DIF (48 هرتز -- کواکسیال) ، معکوس خروجی اصلی استریو
ورودی خط
2 نامتعادل / جک متوازن چپ / مونو ، راست / مونو
ورودی میکروفن
دسته کوچک موسیقی جاز XLR با کنترل دستیابی (15 - 50 دسی بل) و قابل تغییر شبح قدرت و متعادل کننده
MIDI
در ، خارج ، از طریق ، اتصال دهنده استاندارد Midi
یواس بی را به Midi با استفاده از پورت دستگاه
فردی وظیفه آهنگ
8 کاربر تعریف پذیر MIDI Setups
یواس بی
2 میزبان یواس بی جلو / عقب (2.0 سرعت بالا) و 1 دستگاه یواس عقب (1.1 پرسرعت) اتصالات
هارد دیسک / توده StorageStandard 4 گیگابایت حافظه یواس بی
اختیاری 2.5 "ساتا درایور هارد دیسک (61 کلید)
استاندارد 2.5 داخلی "ساتا هارد دیسک (76 کلید)
دی وی دی پخش سی دی / فلاپی دیسک
اختیاری با استفاده از استاندارد یواس بی دی وی دی / سی دی / گفتگوی درایو از طریق پورت های یواس بی میزبان متصل
نمایش

Pa3X 61 : سایز تصویر : 320 * 240 پیکسل -- رنگ TFT صفحه لمسی TouchView گرافیک ؛
Pa3X 76 : موتوری شیب صفحه نمایش -- سایز تصویر : 320 * 240 پیکسل -- رنگ TFT صفحه لمسی TouchView گرافیک
ساعت
ساعت داخلی سیستم
مصرف
30 وات -- 50 وات که با تقویت نوار (PaAS) متصل
ابعاد (عرض * عمق * ارتفاع)
980 ایکس ایکس 145 میلی متر 366 / 38.58 14.41 ایکس ایکس 5.71 اینچ بدون پایه موسیقی (61) ؛
1192 x 366 ایکس 145 میلی متر / 49.93 14.41 ایکس ایکس 5.71 اینچ موسیقی بدون پایه و با صفحه نمایش به طور کامل کاهش داد (76)
وزن
14.7 کیلوگرم / £ 32.4 (61) ؛ 17.5 کیلوگرم / £ 38.58 (76)
لوازم
کتابچه راهنمای ، کابل برق شهری ، پایه موسیقی ، سی دی رام
گزینه ها
PaAS سیستم تقویت
EXB - M256 -- 256 مگابایت رم صفحه اول توسعه
VIF4 -- انجمن های رابط
درصد این سطح - 2 -- بیان / دوره دوچرخه
XVP - 10 -- طراحی حرفه ای بیان / دوره دوچرخه
EC5 -- تعیین عملکرد چند سوئیچ کنترل
دیاس - 1H -- دمپر پدال
ص - 1 -- سوئیچ پدال
هارد دیسک نصب کیت کیت (61 تنها)
* شیپور برنجی مارپیچی یک علامت تجاری ثبت شده از ک - شیپور برنجی مارپیچی فن آوری های آموزشی ویبولیتین آوازی است
* MaxxAudio ، MaxxEQ ، MaxxBass ، MaxxTreble ، MaxxStereo ، MaxxVolume علائم تجاری از امواج صوتی آموزشی ویبولیتین
* مشخصات و ظاهر هستند بدون اطلاع قبلی برای بهبود را تغییر دهید.
ع پا -- پا تقویت سیستم Pa3X (76 و 61 کلید)
سیستم
3 کانال سیستم تقویت
قدرت
2x20 وات (میانه / فرکانس بالا) + 1x40 وات (ووفر زیر)
بلندگو
5 بلندگو : 2 میانه دامنه (80 میلیمتر) + 2 + Tweeters دو کویل ساب ووفر (130 میلیمتر).

کابینه
مورد آلومینیوم با بازتاب صدای باس سیستم
اتصال
اتصال بسیار ساده. قدرت و سیگنال های صوتی از Pa3X از طریق اتصال های ویژه است که به صورت خودکار به صفحه کلید متصل هستند. بدون کابل ، بدون منبع تغذیه نیاز دارد که به Pa3X متصل
ابعاد (عرض * عمق * ارتفاع)
992 ایکس ایکس 137 میلی متر 173 / 39.06 ایکس 6.81x 5.39 اینچ
--------------------------------------------------------------------------------
جديدترين تكنولوژي در بين كيبوردهاي بازار جهاني بر روي سه ايكس نصب شد

حذف صداي خواننده بدونه افت كيفيت آهنگ از روي فايلهاي ام پي تري
Player/ Sequencer

پخش كننده موسيقي دوبل Korg (XDS ) هم اكنون نه تنها فايل موسيقي معمولي را پخش مي‌كند ، بلكه فرمت جديد +G كه هم براي فايل‌هاي MP3 و هم MIDI است را نيز پشتيباني مي‌كند. اين فرمت داراي خاصيتي كه هم زمان با پخش موسيقي توانايي نمايش شعر ترانه را بروي صفحه نمايش LCD دستگاه دارد. به علاوه اگر دستگاه مجهز به بورد قابل نصب اختياري VIF4 باشد، هم زمان علاوه بر آنها بر روي يك مانيتور خارجي هم نشان داده خواهد شد. همچنين عملكردهاي به نام Marker وجود دارد كه با تعيين موقعيت دلخواه در يك موسيقي به سادگي مي‌توان به ان قسمت مراجعه كرده و پخش اهنگ را از آنجا آغاز نمود . در كنار خصوصيات ذكر شده براي قسمت Player مي‌توان از قابليت نمايش نت آهنگ‌ها نيز نام برد.

همزمان 2 فايل جداگانه MP3 و يا MIDI مي‌توانند پخش شوند ، TransPose شوند، كندتر و يا تندتر اجرا شود، تكنولوژي قدرتمند حذف صداي خواننده به شما اين امكان را مي دهد تا به سادگي صداي خواننده را از روي فايل‌هاي MP3 برداريد و اين در حالي است كه حالت اصلي و كيفيت استريوي آهنگ مورد نظر تا حد بسيار زيادي به نسبت موارد مشابه حفظ مي‌گردد

--------------------------------------------------------------------------------
منبع + توضیحات تکمیلی
تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

من توی پست قبلم گفتم قیمت pa3x بیشتر از tyros4 است ولی یک دوستی دارم توی انگلیس که مرتب بهم زنگ میزنه.
گفت اینجا قیمت pa3xشش و نیم اکتاو از تایروس4 ارزون تره.
Farrokh_az_Canada
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: Korg Pa2X
محل اقامت: کانادا در نزدیکی تورنتو

پست خوانده نشده

kingnight نوشته شده:مشخصات Pa3X

صفحه کلید :
61 - کلید با سرعت و aftertouch

76 کلید نیمه وزن با سرعت و aftertouch

سلام - خیلی ممنون از مشخصات که گذاشتید. من اطلاع دقیق دارم که هر دو مدل کلید هاشون نیمه وزن هستند.

تصویر
تا عمو رو داری هیچ غمی نداری.
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:من توی پست قبلم گفتم قیمت pa3x بیشتر از tyros4 است ولی یک دوستی دارم توی انگلیس که مرتب بهم زنگ میزنه.
گفت اینجا قیمت pa3xشش و نیم اکتاو از تایروس4 ارزون تره.
بهرنگ جان منم گفتم که قیمت جهانی Pa-3x پنج اکتاو خیلی کمتر از tyros4 است.برای همین هیچ کس رغبتی به واردات تایروس4 نداره..چون اگه بخوان به اندازه Pa3x سود روی تایروس 4 بگیرن قیمتش به حدود شش میلیون میرسه.
تصویر نمودار قیمت جهانی کیبورد
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
rad986
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: tyros3
کارت صوتی: edirol
نرم افزار: cubas5

پست خوانده نشده

با سلام ... من pa3 / از مدل 5 اکتاوش رو داشتم با tyrose3 مقایسه کردیم و به این نتیجه رسیدم که از نظر خروجی صدا خیلی با tyrose فرق داره و خروجیش دقیقا مثل pa 2 x هست.. و اون جوری که tyrose سمپل ها رو پخش میکنه کرگ اون جور خروجی نداره.. فقط تعداد ریتم های کرگ زیاده و این برگ برنده کرگ محصوب میشه.
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

rad986 نوشته شده:با سلام ... من pa3 / از مدل 5 اکتاوش رو داشتم با tyrose3 مقایسه کردیم و به این نتیجه رسیدم که از نظر خروجی صدا خیلی با tyrose فرق داره و خروجیش دقیقا مثل pa 2 x هست.. و اون جوری که tyrose سمپل ها رو پخش میکنه کرگ اون جور خروجی نداره.. فقط تعداد ریتم های کرگ زیاده و این برگ برنده کرگ محصوب میشه.
دوست عزیز به این فروم خوش اومدی؟؟! میشه کمی بیشتر توضیح بدی در مورد خروجی؟
صدای خروجی تایروس نسبت به pa3x چه جوریه ؟!؟ شفافتره؟ بم تره؟! بیسش بیشتره ؟! تریبلش بیشتره؟! چه حسنی داره؟
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

rad986 نوشته شده:با سلام ... من pa3 / از مدل 5 اکتاوش رو داشتم با tyrose3 مقایسه کردیم و به این نتیجه رسیدم که از نظر خروجی صدا خیلی با tyrose فرق داره و خروجیش دقیقا مثل pa 2 x هست.. و اون جوری که tyrose سمپل ها رو پخش میکنه کرگ اون جور خروجی نداره.. فقط تعداد ریتم های کرگ زیاده و این برگ برنده کرگ محصوب میشه.
باسلام و خوش امد به شما.
شما pa3x رو چکار کردید؟ فروختید؟
کلمه صحیح تایروس = Tyros
تایپیک مقایسه دو مدل Tyros4 و Pa3x هم اینــجا است
یه مطلب جالب در این زمینه زدم که میتونید در این تایپیک ببینید.
آواتار کاربر
saeed_pa3x
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio sa21
کیبرد فعلی: PA3X-ROLAND EXR-46OR
کارت صوتی: M-AUDIO FAST TRAKPRO
میکروفون: tc-helicon mp75
نرم افزار: کیوبیس
موبایل: NOKIA ز6-01
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: تالش
تماس:

پست خوانده نشده

سلام به همه شما عزیزان .خیلی خوشحالم که برا PA3X هم تایپیک زدین.ماشالا دوستان واقعا اطلاعات بسیار عالی و کامل تو سایت جمع آوری کردن.دستتون درد نکنه مخصوصا بهرنگ جان عزیز که واقعا زحمت میکشن.
دوستان به نظر من یاماها خوبیهای خودشو داره و KORG هم مال خودشو.YAMAHA تو وکال ضعیف عمل میکنه ولی KORG قویتره.تو ریتمسازی YAMAHA پیچیده تره تا نسبت به KORG مخصوصا با پیچبندم میشه ریتمهای YAMAHA رو خشگلترش کرد.صداهای YAMAHA شیرینه به دل نشینه ولی KORG خشکه که باید روش کار کنی واز نظر قدرت پخش بالاتر از YAMAHA هستش.یه زمانی قبل از اینکه PA80 بیاد همه یاماها استفاده میکردن ازجمله خود من که با YAMAHA A3 شروع کردم واقعا عالی جواب میداد.یادش بخیر.اگه KORG نمی اومد خدا میدونست که الان چه مدلایی از یاماها تو ایران بود و بچه ها استفاده میکردن.من با اینکه PA3X دارم بنظرم یه YAMAHA باید بغلش باشه.من قبلا زمانیکه PA2X داشتم یه S900 هم بلاش میذاشتم بخاطر صداهای نازش.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

بهرهال نظریه بسیار معقولی است با توجه به اینکه اقای سعید عزیز هم کرگ داشته و داره و هم یاماها داشته و داره.
حالا ممکنه بعضی موارد سلیقه باشه ولی باید گفت کیبردهای Yamaha و Korg توی کشور ایران بیشترین رغابت رو دارن.البته رغابت نه در جهت دعوا و تعصب.بلکه در جهت پیشرفت و علاقه هنرمندان این عرصه.
من واقعا از تغییر شکل ظاهری در pa3x خوشم اومد.خیلی فانتزی و شیک شده و ابهته تایروس از سلیقه شخصی من بیشتره.حالا شکل ظاهری زیاد مهم نیست.
سعید جان توی ارتعاش علاقه شدیدی به Demo های صوتی و تصویری هست.
اگر ممکنه از صداهای جدید pa3x برامون یک سری فیلم بگیر یا mp3 ضپط کن بذار.صداهایی که در pa2x نبود.صداهای pa2x تماما و بلااستثنا همون صداهای pa800 است.ولی در pa3x صداهای زیبای جدیدی بالاخره بعد چندین سال اضافه شد.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری حرفه ای”

• اطلاعات