YAMAHA Tyros4

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
bobi
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: kawai ms 710
کیبرد فعلی: بدون کیبورد
موبایل: Sony Xperia
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: vancouver

Re: YAMAHA Tyros4

پست خوانده نشده

با سلام خدمت بهرنگ جان و تمامى بچه هاى گل ارتعاش
من باز دوباره با سؤال اومدم . بچه ها ايا ما نرم افزارى داريم كه بتونيم از طريق كامپيوتر ستهاى ريتمهاى سمپل شده رو گلچين كنيم البته منظورم در تايروس ٤ هستش ؟
يعنى من از چند تا ست فايل مختلف ريتمهاي مورد دلخواهمو توى يك ست فايل گلچين كنم ؟؟؟ البته اينو ميدنم كه روى خوده كيبورد ميشه كه اقا بهرنگ توى تايپيك خودش زحمت كشيدند و توضيح دادند ولى مى خوام بدونم از طريق كامپيوتر اگر بشه خيلى راحت تر هست و وقت كمترى خواهد گرفت ' شما چى فكر ميكنيد ؟؟؟؟ ممنون از همه شما عزيزان براى راهنمايهاتون تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 230 دفعه

پست خوانده نشده

بابی جان خواستم اون تاپیک مخصوص گلچین رو بت معرفی کنم که دیدم خودت بش اشاره کردی و فرمودی غیر از اون.
پس باید بگم هیچ نرم افزاری بطور مخصوص گلچین کردن تایروس4 وجود نداره.
گرچه نرم افزارهایی همچون awave studio هستند که کار مشابهی میکنند ولی اصلا کار باهاشون ساده نیست.
.
بعد هم یه چیز دیگه!
اگر هم نرم افزاری برای گلچین سمپل ها موجود باشه. مثل تایروس5 ، باز شما برای تنظیم مجدد ریتم ها باید از طریق کیبورد عمل کنید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
bobi
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: kawai ms 710
کیبرد فعلی: بدون کیبورد
موبایل: Sony Xperia
محل اقامت: vancouver

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:بابی جان خواستم اون تاپیک مخصوص گلچین رو بت معرفی کنم که دیدم خودت بش اشاره کردی و فرمودی غیر از اون.
پس باید بگم هیچ نرم افزاری بطور مخصوص گلچین کردن تایروس4 وجود نداره.
گرچه نرم افزارهایی همچون awave studio هستند که کار مشابهی میکنند ولی اصلا کار باهاشون ساده نیست.
.
بعد هم یه چیز دیگه!
اگر هم نرم افزاری برای گلچین سمپل ها موجود باشه. مثل تایروس5 ، باز شما برای تنظیم مجدد ریتم ها باید از طریق کیبورد عمل کنید.

بهرنگ جان ممنون از راهنماي كه كردى .پس بايد با خود كيبرد اين كارو كرد ازت متشكرم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

bobi نوشته شده:بهرنگ جان ممنون از راهنماي كه كردى .پس بايد با خود كيبرد اين كارو كرد ازت متشكرم.
بله بابی جان. برای تمام کیبوردها بهترین راه اینه که با خود کیبورد گلچین کنی.
saeid322
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: .........

Re: Yamaha Tyros5

پست خوانده نشده

bluali نوشته شده:اون [HIGHLIGHT=#ffffff]براکت(دوشاخه)[/HIGHLIGHT]ها فقط برای نگهداشتن بلندگو ها استفاده میشوند. حتما باید سیمهارو وصل کرد .
ممنون.ولی آخه چرا شرکت اینطوری ساخته وقتی میشه از طریق خود پایه ها ارتباط را برقرار کرد چرا دیگه یه سیم اضافه گذاشته.

یک فیلم آموزش باز کردن تایروس4 دیدم البته زبونش را متوجه نشدم ولی کاملاً مشخصه که میگه ارتباط از طریق خود پایه ها برقرار میشه و نیازی به وصل اون سیم نیست حالا چرا اینو میگه نمیدونم!! شاید هم خودشون اینو به کیبرد اضافه کردن.فلمش را قبلاً آپلود کردم لینکش را براتون میزارم حتماً ببینید جالبه داخل تایروس4 را کاملاً نشون میده و معرفی میکنه و خواهید دید که چه سخت افزاری داره.البته توی یه سایت دیگه که بیشتر مال گرک بازها هست(همه تون هم میشناسینش) هم هست که اونجا هم خودم قرار دادم که ببینن تایروس4 از چه سخت افزار خوبی برخوردار هست.
یه موقع فکر نکنین من از اون سایت کپی کردم نه اونجا هم خود من قرار دادم.

این هم لینک دانلود یه خورده حجمش زیاده ولی ارزشش رو داره حیفم اومد حجمش را کم کنم چون کیفیتش هم پایین میومد:

behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

saeid322 نوشته شده:یک فیلم آموزش باز کردن تایروس4 دیدم البته زبونش را متوجه نشدم
این هم لینک دانلود یه خورده حجمش زیاده ولی ارزشش رو داره حیفم اومد حجمش را کم کنم چون کیفیتش هم پایین میومد:

چیزی برای دانلود نبود توی این لینک؟؟ تصویر[/center]
saeid322
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
saeid322 نوشته شده:یک فیلم آموزش باز کردن تایروس4 دیدم البته زبونش را متوجه نشدم

چیزی برای دانلود نبود توی این لینک؟؟ تصویر[/center]

مشکلی نداره آقا بهرنگ وقتی روی دانلود کلیک کنید در صفحه ای که باز میشه چند لحضه صبر کنید اون دایره با رنگ قرمز پر میشه بعد گزینه دانلود با رنگ قرمز مشخصه روش کلیک کنید دانلود شروع میشه وقتی دانلود تمام شد بهتون گزینه سیو را میده.
آواتار کاربر
mr nazari
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Csio SA20
کیبرد فعلی: A3000
میکروفون: P.V
موبایل: نوکیا
محل اقامت: کرج
تشکر کرده: 37 دفعه

پست خوانده نشده

خودتون یک بار امروز تست بفرمایید .و...
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

saeid322 نوشته شده:مشکلی نداره آقا بهرنگ وقتی روی دانلود کلیک کنید در صفحه ای که باز میشه چند لحضه صبر کنید اون دایره با رنگ قرمز پر میشه بعد گزینه دانلود با رنگ قرمز مشخصه
اگر این موارد میومد که دانلود میکردم.
بهتره دوستان در سایت های آپلودسنتر رایج و ساده تر آپلود کنند.این سایت پیغام میده "بروزر رو آپدیت کن" و من بنا به دلایل مهمی نمیتونم آپدیت کنم.بهرحال برای بنده قابل دانلود نیست.
خواستم اول فیلم رو ببینم و بعد توضیح بدم که در تمام تایروس ها ، ارتباطِ صوتیِ بلندگو ها از طریق کابل به کیبورد و آمپلیفایر متصل میشود. ولی فیلم رو نتونستم ببینم.
saeid322
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

mr nazari نوشته شده:حالا درست شد ممنون ولی حجمش بالاست .خلاصشو برامون تعریف کن تصویر تصویر

در واقع آموزش باز کردن تایروس چهار را نشون میده همچنین داخلش را و قطعات را معرفی میکنه.بحثی که پیش آمد این بود که ایشون کابل اسپیکرها را وصل نمیکنه و میگه وقتی اتصال از طریق اون پایه های اسپیکر برقرار میشه نیازی نیست که این سیم بی کیفیت را وصل کنید.من از دوستان پرسیدم گفتند که تایروس این چنین نیست و حتماً باید کابل وصل باشه.جریان این شد که من فیلم را گذاشتم تا دوستان هم ببینند.ولی به نظر من ارزشش را داره که دانلودش کنید.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات