قیمت و وضعیت بازار کیبرد

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

Re: قیمت و وضعیت بازار کیبرد

پست خوانده نشده

با تشکر از بهرنگ عزیزی
منظور من این بود که pa600 تفاوت قیمت 400 دلاری با A-2000 دارد و برای همین در یک کلاس پایین تر از A-2000 قرار میگیرد ...من دیروز یدونه PA600 رو تست کردم و از صداهای فابریک گرفته تا قدرت خروجی پایین تراز A-2000 قرار داشت . اما در ایران با قیمتی نزدیک به A-2000 فروخته میشه پس سود کرگ خیلی بیشتر از یاماها است..
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
canonmehran
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio - ct395
کیبرد فعلی: pa500persian

پست خوانده نشده

دوستان عزیز
گویا A2000 دیگه تولید نمیشه.
یه چیزی کاملا مشهود بود توی این اختلاف قیمتها . اون موضوع اینه که A2000 رو انقدر قیمتش رو پایین آوردن تا موجودی انبار صفر شود چون قیمت 5 میلیون تومن برای این دستگاه اصلا رقابتی نبود و هیچ کس خرید نمیکرد. اما وقتی به قیمت معقول 3 میلیون تومن رسید فروش رفت و حالا که دیگه آکبندش نیست قیمتش رو بردن بالا!!! اینا هنرهای فروشه در هر صورت.
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

پست خوانده نشده

canonmehran نوشته شده:دوستان عزیز
گویا A2000 دیگه تولید نمیشه.
یه چیزی کاملا مشهود بود توی این اختلاف قیمتها . اون موضوع اینه که A2000 رو انقدر قیمتش رو پایین آوردن تا موجودی انبار صفر شود چون قیمت 5 میلیون تومن برای این دستگاه اصلا رقابتی نبود و هیچ کس خرید نمیکرد. اما وقتی به قیمت معقول 3 میلیون تومن رسید فروش رفت و حالا که دیگه آکبندش نیست قیمتش رو بردن بالا!!! اینا هنرهای فروشه در هر صورت.
شما بر اساس کدوم منبع این ادعا رو عنوان کردید دوست عزیز؟
آیا منبع موصقی برای این ادعاتون دارید؟ آیا از طرف کمپانی یاماها این خبر اعلام شده؟ تصویر
sahand89

پست خوانده نشده

canonmehran نوشته شده:گویا A2000 دیگه تولید نمیشه.
معرفی میکنم: مدیر خط تولید شرکت یاماها تصویر
.
canonmehran نوشته شده:اون موضوع اینه که A2000 رو انقدر قیمتش رو پایین آوردن تا موجودی انبار صفر شود چون قیمت 5 میلیون تومن برای این دستگاه اصلا رقابتی نبود و هیچ کس خرید نمیکرد. اما وقتی به قیمت معقول 3 میلیون تومن رسید فروش رفت و حالا که دیگه آکبندش نیست قیمتش رو بردن بالا!!!
آقا میشه تعریفتون از قیمت رقابتی رو بگید؟ رقابت با کدوم ساز؟ رقیب آ بلبل (A2000) از نظر شما کدوم سازه؟ این قیمت 3 تومن رو بر چه مبنایی برای A2000 معقول دونستید. Pa600 با اون قیافیه اسباب بازی مانند و عدم وجود preset های ایرانی و کلی اما و اگری که داره رو 4 تومن معامله میکنن اونوقت برای A2000 شما 3 تومن رو معقول میدونید. اگه مبنا رو Pa600 بگیریم که باید A2000 رو بالای 5 تومن قیمت بزارن. حتی اگه Pa800 رو مبنای مقایسه قرار بدیم باز با توجه به مشکلات سوختن رم و دیگر مشکلاتی که داره باز 3 تومن برای A2000 معقول نیست.
فرض کنیم حرف شما درست. این وسط چه لزومی داره شرکت برای خالی کردن انبارش قیمت رو بیاره پایین بعد که جنسش تموم شد قیمت رو ببره بالا. نکنه مشکل جا و مکان داشتن آره؟!!! بعدشم وقتی آکبند کالائی دست شرکت نیست پس چطوری شرکت قیمتش رو برده بالا؟
اینا همش تبلیغات غلط و مخربی هست که علیه این آ بلبل، به راه انداختن تا بازار خراب خودشون رو بدست بیارن.
اصلا اسمش مشخصه. شرکت نوشته "شرایط ویژه". اونم برای مدت محدود. یعنی وقتی ایران خودرو توی عید تا دهه فجر میاد و شرایط ویژه اعلام میکنه ، باید شک کنیم و بگیم : جا ندارن ماشیناشونو انبار کنن واسه همین قیمت رو آوردن پایین !!!! تصویرخوش به حال علی و مطهری و همه بچه هائی که تونستن توی این مدت محدود خرید کنن و الان دارن نهایت لذت رو از این دستگاه میرن.
.
canonmehran نوشته شده:اینا هنرهای فروشه در هر صورت.
آقا بخدا هنر فروش یه چیز دیگست. یه کم دیدتون رو به مسائل بازتر کنید. موفق باشید
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 235 دفعه

پست خوانده نشده

دلیل و توضیحات شرایط ویژه a2000 در تاپیک اختصاصی خودش قبلا مورد بحث قرارگرفته و توضیح داده شده!
بیش از 100 دستگاه در بهترین شرایط و بهتریین قیمت در بــــد ترین وظعیت بازار مثل برق فروش رفت و حتی یک نفر هم هنوز مشکل سخت افزاری نداشته .
این دستگاه کاملا مقابل pa800 قرار گرفته و باعث یک فیلترینگ شد تا یک سری کلاه بردارهای دروغگو از باقی مشخص شوند.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
canonmehran
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio - ct395
کیبرد فعلی: pa500persian

پست خوانده نشده

مدیران و دوستان عزیز
اولا بعرض برسونم که بنده هیچ تعصبی نسبت به هیچ برندی ندارم. برای اثبات این موضوع میتونید بحثی که با آقای amir-pradis در سایت کرگ ایران در مورد s950 کردم رو ببینید. که در اونجا چقدر با نظرات تعصب انگیزشون مخالفت کردم.
بنده به واسطه شغلی که دارم کاملا با هنرهای فروش آشنا هستم . ذر مورد A2000 باید بگم که این دستگاه وقتی قیمت بالایی داشت به فروش خوبی نرسید. و قطعا اگر تعداد زیادی از یک کالا در انبار شرکتی به مدت زیاد بماند قطعا ضرر زیادی برای شرکتها دارد.
در ضمن اکثر ایرانیا متاسفانه فقط کرگ رو برند میدونن و هیچ دلیل علمی برای خرید ساز ندارند( این قضیه کلی نیست اما درصد زیادی اینطورین). بخاطر همین موضوع تنها راه فروش خوب روی A2000 قیمت رقابتی حداقل با PA600 اسباب بازی و تبلیغات درست بود(این حرف رو شخصا از دهان آقای فر... از شرکت --- شنیدم). که این امر کاملا محقق شد. من این دستگاه رو نخریدم ولی لذت بردم از سیاست شرکت ---.
بهرنگ خان اگر دقت کنید من توی پست نوشتم که "گویا" A2000 تولید نمیشه نگفتم حتما اینطوره. دلیلش هم اینه که من نزدیک 2 هفته است که میخواستم این دستگاه رو از اروپا و حتی بازار امارات خرید کنم اما به قیمت نمایندگی موجود نبود و اونا اعلام کردند که تولید نمیشه.
در ضمن این رو هم میدونم که این دستگاه به احتمال زیاد دیگه به ایران وارد نمیشه.
تمام دلایلی که عرض شد دلیل بسیار خوبی است برای افزایش قیمت این کالا و کاملا هم درست است.
جناب SAHAN89 عزیز
مبنای قیمت اگر PA800 باشد قطعا قیمت 3 میلیون تومن برای A2000 منطقی است (یک نگاهی بقیمت دلاری این 2 دستگاه بندازین لطفا)

یا حق
آواتار کاربر
MNS
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
محل اقامت: آلمان، اشتوتگارت

پست خوانده نشده

دوست عزیز چطور شما نتونستین از بازار اروپا تهیه کنین؟ تصویر
این کیبورد همین الان به قیمت 1299 € قابل خرید در تمام اروپاست. این هم لبنکش: www.thomann.de/de/mobile_prod.html?AR=271856
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

اقای نکویی لطف کن و قیمت اروپای PA600 و PA900 رو هم برامون بپرس
آواتار کاربر
MNS
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
محل اقامت: آلمان، اشتوتگارت

پست خوانده نشده

شوالیه آسمان نوشته شده:اقای نکویی لطف کن و قیمت اروپای PA600 و PA900 رو هم برامون بپرس

به روی چشم. این هم لیست ارنجر های یاماها و کرگ در اروپا به تاریخ 30 اکتبر 2013. تصویر
S950: 1899 €
Pa900: 1799 €
Pa800: 1600 €
A-2000 : 1299 €
S750: 1179 €
Pa600 QT : 1099 €
Pa600: 999 €

توی thomann و music store pa800 برای فروش دیگه نیست. شاید یا نمیارن یا دیگه تولید نمیشه. قیمتشا از یه جای دیگه چک کردم.
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

با تشكر از شما دوست عزيز
البته ميشه بگين توي اروپا اگه كس بخواد به طور حضوري ساز رو بخره قيمتش بيشتر از اينترنت هست يا كمتر ؟؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات