psr 2000 - 2100 - 1000 - 1100

ارنجرهای قدیمی از PSR تا سری S های غیر سمپل خور

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 230 دفعه

psr 2000 - 2100 - 1000 - 1100

پست خوانده نشده

Pejman.sh نوشته شده: جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲, ۵:۳۱ ب.ظ سلام دوستان وقت بخیر
من علاقه زیادی به ارگ دارم حتی بدون تعلیم کلی اهنگ رو واسه دل خودم یاد گرفتم.دوتا ارگ ۱۰۰۰ دارم متاسفانه جهت تعویض باند یکیشون چون دستگاه کار میکرد دوتا سیم بهم خورد دستگاه الان کلاویه هاش کار نمیکنه،ریتم صداش در میاد البته فقط با هدفون و aux باتد خ دش قطعه و فقط تیوتر ها کار میکنه.البته اینم بگم یه ای سیLA4705N هم تعویض کردم.
مشکل دومی که دارم اینه که اویکی دستگاهم ولومش یه کوچولو خش خش میکرد یکی از دوستان تعمیر کاری رو در تنکابن معرفی کرد و دستگاه رو برای تعمیر بردم این اقا گفت ای سی ملود سوخته به مبلغ ۱۴۰۰۰۰۰تومان فقط پول ای سی برام عوض کرد‌.تماس میگرفتم که برم تحویل بگیرم مدام میگفت بعد تعویض ای سی ملود دستگاه بعد چند دقیقه ارور میزنه و هزار عیب و ایراد دیگه که مجبورا به اسرار خودش جهت اسقاط کردن به خودش با قیمت خییلی پایین فروختم بهش ولی دستگاه هنوز دست خودشه و چشمم دنبالشه.ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.متاسفانه در کلاردشت همچنین استادانی که بتونن تعمیر کنن رو نداریم.(یاحق)

دوست عزیز با توجه به توضیحاتی که دادید ظاهرا همه جور بلایی سر دستگاه ها آوردید و نمیشه با چند جمله از راه دور چیزی درباره این دستگاه ها گفت. خش خش کردم ولوم صدا کار یک اسپری ساده بود که اصلا لازم هم نیست دستگاه باز بشه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “قدیمی و دیگر”

• اطلاعات