Yamaha S910

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
Mammad
عضو فعال
عضو فعال
کیبرد فعلی: Pa1x,Pa500,T2
نرم افزار: Cubase,FL

Re: psr-s910

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:این ماجرا طبق معمول و همون حدس درستی که خودت زدی یک تبلیغ برای فروش جنس خودش بوده.

دقیقا ! موقعی من رفتم A1000 سفارش بدم(645 تومن) یارو فروشنده یه WK2 دسته دوم داشت (680 تومن) هی اصرار میکرد که اینو ببر ! این جی امه ها !!!
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

پست خوانده نشده

ببينيد بچه ها خواننده من حدود 5سال لوازم موسيقي فروشي داشت عمده ي كار ما هم كيبورد و ميدي كنترلر بود اين طبيعته تمام لوازم موسيقي فروش هاست كه جنس خودشون رو برترين جنس بازار بدونن حالا اگه يه فروشگاه ديگه روبروي اون مغازه باشه و همون جنس رو با همون كيفيت و قيمت داشته باشه شك نكن كه ميگه جنس اون يه موردي داره متاسفانه اين جو هميشه توي لوازم موسيقي فروشي ها حاكم بوده ،هست و خواهد بود من و تو كه عقل و تجربه داريم و ميدونميم چي خوبه چي بد نبايد بزاريم سرمون رو كلاه بزارن البته اين كافي نيست نبايد بزاريم اين افراد سر كسايي كه در اين زمينه تخصصي ندارن رو هم كلاه بزارن
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
---------------------------------------------------------------------------
آواتار کاربر
nobody
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: Korg Triton Extreme
محل اقامت: Rasht
تماس:

پست خوانده نشده

man/you نوشته شده:ببينيد بچه ها خواننده من حدود 5سال لوازم موسيقي فروشي داشت عمده ي كار ما هم كيبورد و ميدي كنترلر بود اين طبيعته تمام لوازم موسيقي فروش هاست كه جنس خودشون رو برترين جنس بازار بدونن حالا اگه يه فروشگاه ديگه روبروي اون مغازه باشه و همون جنس رو با همون كيفيت و قيمت داشته باشه شك نكن كه ميگه جنس اون يه موردي داره متاسفانه اين جو هميشه توي لوازم موسيقي فروشي ها حاكم بوده ،هست و خواهد بود من و تو كه عقل و تجربه داريم و ميدونميم چي خوبه چي بد نبايد بزاريم سرمون رو كلاه بزارن البته اين كافي نيست نبايد بزاريم اين افراد سر كسايي كه در اين زمينه تخصصي ندارن رو هم كلاه بزارن
منصور جان صحبت شما دقيقا" درسته و متاسفانه اوضاع بازار ما در همه صنف ها به شدت نا سالمه و همگي به زيبايي هرچه تمام تر و كاملا" حرفه اي تقيه ميكنن...!!
جالبه كه چند تا از فروشنده ها فوري يه كيبورد روشن كردن گذاشتن جلو رفيقمون تا اگه بلد نباشه از لحاظ روحي زود سوار طرف بشن!

آخ جاي من يكي اون وسط خاليه!

بگذريم تا از موضوع اين تاپيك خارج نشيم...
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 235 دفعه

پست خوانده نشده

امروز یکی از دوستامون که توی سایت خیلی کمرنگ فعالت میکرد با نام "کاوه" بعد از کلی تحقیق و حرف ها بی اساسی که طبق معمول اکثر ارگزن ها میزنند تصمیمش رو گرفت و یه S910 خرید.
من در کمال خونسردی برام واضخه که وقتی با دستگاه کار کنه میفهمه چه بردی کرده.
اخه کاوه اکثرا بهش گفته بودن یاماها نخر - pa50 بخر و همون قضیه بی اساس خروجی و اینا.وقتی من براش کلی علمی توضیح دادم واقعا متقائد شد و سفارش 910 رو امروز کامل کرد.
تازه جالبه که این دوستمون برای کار آهنگسای و خونگی میخواد بعد بهش گفتن pa50 مناسبه.خطر از بیخ گوشش گذشت.در واقع ضرر از بیخ گوشش گذشت.

همیشه یک خرید خوب نتیجه یک تحقیق خوب و منطقیه!
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

آخرین قیمت S910 :
1.400.000تومن

و قیمت s900
1.300.000تومن

با اداپتور PA300B
آواتار کاربر
nobody
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: Korg Triton Extreme
محل اقامت: Rasht
تماس:

پست خوانده نشده

X( =(( :( ديگه قيمتش زياد داره بالا ميره....
يعني چي آخه؟ خونه و زمين قيمتشون با اين سرعت بالا نميره....
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

nobody نوشته شده:ديگه قيمتش زياد داره بالا ميره....
يعني چي آخه؟ خونه و زمين قيمتشون با اين سرعت بالا نميره....
البته اینکه یکدفعه اینقدر بره بالا درسته ولی واقعیتش چیزه دیگه ایه:
من حدود یک ماهه که با وارد کننده صحبت میکنم و تاکیید روی اسم S910 میکنم.حتی ازش راجب S900 پرسیدم گفت نداریم.
حالا که 1.300.000 رو ریختیم به حساب برام S900 فرستادن.
خلاصه تلفن بزن و شاکی بشو و...
تا متوجه شدم این قیمت S900 بوده و S910 صدهزار تومن گرونتره.ولی خوب آقا کاوه که توی همین سایت باهم آشنا شدیم و دستگاه برای اونه همون S910 رو با قسمت 1.400.000 خرید.
منم خیلی شرمندش شدم بخاطر اشتباه و حواس پرتیه شرکت تهرانی.
در واقع اینطوری مشتری کمی زده میشه و بی خیال خریدن میشه ولی خداوکیلی من اولین پستی که در مورد قیمت s910 زدم یطور حدسی گفتم حدود 1.700.000 وقتی گفتن 1.300.000 جا خوردم.
راستی این قیمت ها 50.000تومنش مال اداپتور PA300B هست
mahyarhx
عضو کم کار
عضو کم کار
نرم افزار: fl,neondo
محل اقامت: tehran
تماس:

پست خوانده نشده

درسته ما میگیم برای خونه و کار معمولی خوبه چرا چون سمپل نداره
اما همه زندانی سمپل خورها شدیم و طوری که به ما حق حرف زدن نمیدند
ببینید به خدا این کیبورد ها بدنش میرزه به pa50 آخه یکم انصاف داشته باشید برنامه نویسی که داره منو های با رابط گرافیکی که داره به خدا آدم حال میکنه حالا برین با pa50 کار کنید چون صدای ساسی مانکن و با دا بادا مبارک . . . . . رو روشش سمپل کردن شد بهترین ارگ؟
DJ REMIX AND [highlight=#4000ff]PRDOCTION[/highlight] MUSIC FOR YOU
Mahyarhx production
art_hx@yahoo.com
mahyarhx
عضو کم کار
عضو کم کار
نرم افزار: fl,neondo
محل اقامت: tehran
تماس:

پست خوانده نشده

اگه آقا بهرنگ و افرادی با توان و خوش زوقی مثل دوستانمون بیان ریتم هایی با کیفیت دقیق و ریزه کاری برای هر ریتم درست کنند واقعا جواب خواهد داد
منم شاید این کیبورد یا تایروس 2 رو بگیرم اما خیلی علاقه پیدا کردم بهش
اگه گرفتم قول میدم بهترین ریتم هارو براتون درست کنم البته با کمک بهرنگ جان و .. . .
بتونیم پکیجی درست کنیم تا انقدر ریتم ها زیبا باشند که نوازنده نیازی به سمپل نداشته باشه و از این به بعد نیاز به خلاقیت و کیفیت . . .
DJ REMIX AND [highlight=#4000ff]PRDOCTION[/highlight] MUSIC FOR YOU
Mahyarhx production
art_hx@yahoo.com
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

مهیار جان شما لطف داری.
شما همیشه حرف های اطرافیان رو فقط جمع بندی کن و در گوشه ای از نظر خودت ازشون استفاده کن.البته میانگین بگیر.
ولی نظر اصلی برداشت های خودت هست.
ببین من چرا طرف تایروس رفتم!!! تازه قبلش Genesys داشتم و قبلش pa80 و A1000.
pa800 هم مدتی خریدم و خیلی هم از سیستم هاش خوشم اومده بود ولی خوب سخت افزارش در حد مرگ ظعیف بود.(این چیزیه که من دیدم).
ولی با بررسی ها و توجه به نیازهای خودم و بدونه توجه به حرف اطرافیان که 90درصد زندگیشون با سمپل و دهن بینی است با اطمینان کامل حدود یک سال دنبال تایروس2 بودم و مدت ها بیعانه داده بودم تا از دبی وارد ایران بشه.
بهرهال تو از بین pa500persian و psr-S910 یکی رو انتخاب کن.(البته با توجه به نیازهای خودت که گفتی).اگر میتونی Tyros2 بگیری که دیگه از همش بهتر. ولی چون اینجا تایپیک S910 هست بهت میگم.
واقعا این دستگاه برای اهنگسازی و بخصوص استفاده از صداهاش مهشره.
کیفیت فوق العاده ای داره و البته یک سری صداهای Articulation که جزو بهترین صداهای یاماهاست.
PA500persian هم از لحاظ صداهای ایرانی فوق العاده است و فعلا بنظر من توی همه کیبردها حرف اول رو میزنه. ولی از لحاظ سیستم و امکانات و صداهای غربی پایین تر از S910 هست.خوب البته PA500persian هم صداهای غربی قشنگی هم داره.
یه مدل رولند هم توی همین رنج قیمت هست(preload معمولی و
preload اورینتال) و تقیربا با همین امکانات ولی ریتم وبرنامه ایرانی براش موجود نیست.اگه اطلاعات بیشتر خواستی بگو تا بهت بدم.ولی بنظر من این دو مدل S910 و PA500pers بهرهال بازار بهتری هم دارن.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات