Korg Pa1000 - Pa700

ارنجرهای نمیه حرفه ای Pa همچون Pa1000- Pa800- Pa80
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: Korg Pa1000 - Pa700

پست خوانده نشده

ebiadib نوشته شده:همینا نیست سیستم نرم افزاری pa4x خیلی عالی طراحی شده که اینها هم از اون تبعیت می کنند اینا کیبورد های میدرنج هستند دیگه نمیشه که بهترین ها رو تو کیبوردهای میدرنج ببینیم . در کل قیمت کیبورد های کرگ تخیلی هست به اندازه ی کاراییش ارزش پولی نداره به نظرم و متاسفانه هم شرکت یاماها هم کمی کم کار شده الان تایروس 5 داره فسیل میشه یه کیبورد خوب نمیده بیرون که ازش لذت ببریم و بهش افتخار کنیم. الان خرید S970 از تایروس 5 هم با ارزش تره به نظرم پول کم کارایی خوب
موافقم با نظر شما‌. قسمتی که درباره این ۲ دستگاه جدید فرمودید کاملا درسته و همینطور درباره قیمت. بحث اکثریت هم همین است که قیمت های کرگ بسیار تخیلی شده و مثلا pa1000 بنظر من با وجود S970 نهایتا 6 میلیون بی ارزه‌ چون هیچ کدوم از کارهای جدید یاماها رو نداره ولی اکثر قابلیت های pa4x رو داره. و البته بعد ۶ سال انتظار بیشتری میرفت. بهرحال هیچ چیز جدیدی در این دستگاه ها نیست. در واقع همه اونها رو در pa4x داشتید و حالا با هزینه کمتر و سخت افزار ضعیف چینی و قیمتی بین pa4x و pa900 دارید.
اما در مورد یاماها که البته به این تاپیک ربطی ندارد خیلی خلاصه بگم اشتباه شما و خیلی ها همین است که فکر میکنید تا کرگ مدل جدید زد یاماها هم باید بپره جلو بگه "سلام منم هستم".
خوب عزیزان S970 و S770 و A3000 همه جدید هستند و اتفاقا این کرگ است که خیلی بین محصولاتش فاصله زمانی است.
Pa900 تقریبا همزمان با S950 اومد و تو این مدت یاماها سری اخرش رو تولید کرد.
در مورد تایروس۵ هم ظاهرا از اخبار سایت و کانال ما بی اطلاع هستید. در مورد تایروس جدید کلی اخبار و اطلاعات منتشر کردیم. ۲ ماه دیگه
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
ebiadib
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha 2000
کیبرد فعلی: a3000 دوست دارم.
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
ebiadib نوشته شده:همینا نیست سیستم نرم افزاری pa4x خیلی عالی طراحی شده که اینها هم از اون تبعیت می کنند اینا کیبورد های میدرنج هستند دیگه نمیشه که بهترین ها رو تو کیبوردهای میدرنج ببینیم . در کل قیمت کیبورد های کرگ تخیلی هست به اندازه ی کاراییش ارزش پولی نداره به نظرم و متاسفانه هم شرکت یاماها هم کمی کم کار شده الان تایروس 5 داره فسیل میشه یه کیبورد خوب نمیده بیرون که ازش لذت ببریم و بهش افتخار کنیم. الان خرید S970 از تایروس 5 هم با ارزش تره به نظرم پول کم کارایی خوب
موافقم با نظر شما‌. قسمتی که درباره این ۲ دستگاه جدید فرمودید کاملا درسته و همینطور درباره قیمت. بحث اکثریت هم همین است که قیمت های کرگ بسیار تخیلی شده و مثلا pa1000 بنظر من با وجود S970 نهایتا 6 میلیون بی ارزه‌ چون هیچ کدوم از کارهای جدید یاماها رو نداره ولی اکثر قابلیت های pa4x رو داره. و البته بعد ۶ سال انتظار بیشتری میرفت. بهرحال هیچ چیز جدیدی در این دستگاه ها نیست. در واقع همه اونها رو در pa4x داشتید و حالا با هزینه کمتر و سخت افزار ضعیف چینی و قیمتی بین pa4x و pa900 دارید.
اما در مورد یاماها که البته به این تاپیک ربطی ندارد خیلی خلاصه بگم اشتباه شما و خیلی ها همین است که فکر میکنید تا کرگ مدل جدید زد یاماها هم باید بپره جلو بگه "سلام منم هستم".
خوب عزیزان S970 و S770 و A3000 همه جدید هستند و اتفاقا این کرگ است که خیلی بین محصولاتش فاصله زمانی است.
Pa900 تقریبا همزمان با S950 اومد و تو این مدت یاماها سری اخرش رو تولید کرد.
در مورد تایروس۵ هم ظاهرا از اخبار سایت و کانال ما بی اطلاع هستید. در مورد تایروس جدید کلی اخبار و اطلاعات منتشر کردیم. ۲ ماه دیگه

مرسی ممنونم تصویر
من خودم در مورد یاماها قبول دارم که کم اطلاع هستم و از زمانی که با سایت شما اشنا شدم و مقدار زیادی از کلیپ های تصویری شما رو دیدم و صحبت های انجمن رو خوندم متوجه شدم واقعا یاماها توی سری های s970 و a3000 بسیار گل کاشته که خیلی از نوازنده ها اگر هم اطلاع داشته باشند خودشون رو به اون راه میزنن و کورکورانه از کرگ طرفداری میکنند من خودم تعصبی روی هیچ برندی ندارم من قابلیت های هر دو برند رو میپسندم اما واقعا الان ارزش خرید محصولات کرگ پایین هست شما یاماها رو با قیمتی به صرفه دارید و برید محصولات کرگ رو از روی تعصب بخرید اشتباه هستش به نظرم در کل من دو کیبورد ذکر شده ی یاماها بسیار بسیار حرفه ای میدونم و میپسندم.
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

پست خوانده نشده

با سلام

در پایین بودن کیفیت ساخت بدنه این دو کیبور شکی نیست و به مانند دو مدل قبلی خود pa600 و pa900 هستش .البته این مورد فقط در مورد جنس بدنه و تجهیزات ظاهری صدق میکنه ولی از لحاظ مین برد و تجهیزات داخلی نمیشه چشم بسته قضاوت نمود و باید صبر کرد تا به بازار بیاد و باز بشه و بررسی شود.ولی بنده به شخصه از بالا بودن کیفیت تجهیزات داخلی کیبورد اطمینان دارم. چون لازمه اصلی و اساسی کیبورد هست و هیچ شرکتی سطح کار خودش را تا این سطح پایین نمیاره.از لحاظ نرم افزاری هم که مشخصه و کار قابل قبولی صورت گرفته زیرا نرم افزارش در حد pa4x هست که خیلی خوبه . ولی مهم ترین قسمت کار ساپورت شرکت از لحاظ خدمات و ارائه ریتم هست که می توان به جرات گفت رمز موفقیت کرگ حداقل در ایران هست . چون کیبوردیست یکبار هزینه میکنه و کیبورد را میخره (شاید قدری هم از قیمت واقعی بالاتر ) ولی دیگه برای مدتهای مدیدی از لحاظ ریتم ساپورت میشه و نیازی نداره سالیانه بابت ریتم هزینه های هنگفت کنه و با توجه به اینکه عموم نوازندگان کیبورد؛ بیشتر مصرف کننده هستند, پس ترجیح میدهند کیبورد با کیفیت پایین تر تهیه کنند ولی از لحاظ ریتم ساپورت شوند .اگر شرکت یاماها هم از ریتمسازهای مطرح یاماها در سراسر کشور استفاده میکرد و ریتم بروز و رایگان در اختیار نوازندگان قرار میداد جای جولان واسه محصولات کرگ دیگر در ایران وجود نداشت. هر چند هم با آمدن سری جدید کیبوردهای یاماها خیلی از نوازندگان مجذوبشان شده و خیلی ها هم تهیه نمودند ولی حمایت از مصرف کننده که نباشه سبب دلسردی میشه!..........
ebiadib
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha 2000
کیبرد فعلی: a3000 دوست دارم.
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

STUDIO SIMA نوشته شده:با سلام

در پایین بودن کیفیت ساخت بدنه این دو کیبور شکی نیست و به مانند دو مدل قبلی خود pa600 و pa900 هستش .البته این مورد فقط در مورد جنس بدنه و تجهیزات ظاهری صدق میکنه ولی از لحاظ مین برد و تجهیزات داخلی نمیشه چشم بسته قضاوت نمود و باید صبر کرد تا به بازار بیاد و باز بشه و بررسی شود.ولی بنده به شخصه از بالا بودن کیفیت تجهیزات داخلی کیبورد اطمینان دارم. چون لازمه اصلی و اساسی کیبورد هست و هیچ شرکتی سطح کار خودش را تا این سطح پایین نمیاره.از لحاظ نرم افزاری هم که مشخصه و کار قابل قبولی صورت گرفته زیرا نرم افزارش در حد pa4x هست که خیلی خوبه . ولی مهم ترین قسمت کار ساپورت شرکت از لحاظ خدمات و ارائه ریتم هست که می توان به جرات گفت رمز موفقیت کرگ حداقل در ایران هست . چون کیبوردیست یکبار هزینه میکنه و کیبورد را میخره (شاید قدری هم از قیمت واقعی بالاتر ) ولی دیگه برای مدتهای مدیدی از لحاظ ریتم ساپورت میشه و نیازی نداره سالیانه بابت ریتم هزینه های هنگفت کنه و با توجه به اینکه عموم نوازندگان کیبورد؛ بیشتر مصرف کننده هستند, پس ترجیح میدهند کیبورد با کیفیت پایین تر تهیه کنند ولی از لحاظ ریتم ساپورت شوند .اگر شرکت یاماها هم از ریتمسازهای مطرح یاماها در سراسر کشور استفاده میکرد و ریتم بروز و رایگان در اختیار نوازندگان قرار میداد جای جولان واسه محصولات کرگ دیگر در ایران وجود نداشت. هر چند هم با آمدن سری جدید کیبوردهای یاماها خیلی از نوازندگان مجذوبشان شده و خیلی ها هم تهیه نمودند ولی حمایت از مصرف کننده که نباشه سبب دلسردی میشه!..........

با شما موافقم اگر یاماهای ایران و حتی خود شرکت اصلی یاماها اگر توی دنیا افرادی مثل آقا بهرنگ و همکارانشون و خیلی های دیگه که توی ایران دارن زحمت می کشند رو نداشتند واقعا نمی تونستند کاری از پیش ببرند و فکر نمی کنم همین قدر محبوبیت فعلی رو هم بدست می آوردند واقعا این افراد هنرمند هستند که مبلغ محصولات یک شرکت می شوند و فکر نکنم حمایتی از یاماها از این سازنده های گرامی صورت بگیره چون اگر صورت می گرفت الان وضعیت یاماها توی ارزش خرید برابری می کرد متاسفانه یاماها داره ضعیف عمل میکنه و در برند کرگ ماشااله خیلی سازنده هایی از مبتدی تا حرفه ای هست و وقت میذارن و خیلی هم مخاطب دارند و همین دلیل کورکورانه و تعصبی بودن افراد رو در خرید محصولات کرگ بوجود میاره .
الان این دو کیبورد مورد بحث واقعا میتونه خیلی ها رو به خرید این کیبورد ها وادار کنه معمولا به روز بودن یکی از ایتم های روز دنیاست
حالا اگر کیفیت ساختشون هم اگر از pa3x هم کمتر باشه باز هم انتخاب بهتری نسبت به pa3x هستند به هر حال مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری به روزتری دارند .
آواتار کاربر
bestgasht
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: پیانو
کیبرد فعلی: پرتابل
زمينه تخصص: اينترنت
تماس:

کرگ Pa-1000

پست خوانده نشده

کیبورد کرگ مدل Pa-1000
مشخصات اصلی
ابعاد
13.3 × 37.8 × 103 سانتی متر
وزن
10.75 کیلو‌گرم
تعداد اکتاو
5
تعداد کلاویه ها
61 عدد
نوع کلاویه
Aftertouch , Velocity Sensitive
پدال
ندارد
پایه
ندارد
حافظه
داخلی , کارت حافظه
حافظه داخلی
960
Split
ندارد
Dual Mode
ندارد
Dual Layer
ندارد
امکانات
چند آوایی
دارد
ضبط ملودی
دارد
ریتم سازی
دارد
مترونوم
دارد
تمپو
دارد
تیونر
دارد
صفحه نمایش
دارد
توضیحات صفحه نمایش
رنگی و لمسی 7 اینچی
اوسیلاتور
128
قابلیت جستجو
دارد
سکوئنسر
دارد
اتصالات1
خروجی هدفون
دارد
ورودی Midi
دارد
خروجی Midi
دارد
ورودی پدال
دارد
خروجی صدا
دارد
USB
دارد
متعلقات
تعداد بلندگو
2 عدد
مشخصات بلندگو
ووفر 100 میلی‌متری و توییتر 25 میلی‌متری dome
مشخصات آمپلی فایر
دو عدد 33 وات برای هر اسپیکر
مشخصات صدا
نوع صدای کیبورد
EDS-X
چند صدایی
128 پلی‌فونی
صداهای پیش‌فرض
1750 صدای پیش‌فرض و 107 درام کیت
صداهای قابل تعریف توسط کاربر
512 صدا و 256 درام گکیت
فرمت‌های صدا
GM , XG
Master EQ
دارد
Master Effect
دارد
سبک‌های پیش‌فرض همراهی
430 عدد
سبک ویژه همراهی
دارد
سایر ویژگی‌های همراهی
1152 استایل قابل تعریف توسط کاربر
فرمت‌های ضبط آهنگ
MP3
فرمت‌های پخش آهنگ
MP3
اتصالات
پورت های ورودی
صدای AUX , ورودی Mic , ورودی MIDI , کارت خوان , USB
پورت های خروجی
صدای AUX , هدفون , خروجی MIDI , RCA , USB
سایر توضیحات
سایر توضیحات
- کلاویه‌ها از نوع Semi-Weighted, - دارای Joystick با قابلیت تخصیص کاربری, - دارای افکت‌های وکال، 148 افکت صدا و آهنگ و 45 افکت گیتار, - دارای ورودی‌های صدای 1/4 اینچی لاین و 1/4 اینچی لاین یا میکروفن یا گیتار, - دارای خروجی‌های صدای 1/4 اینچ اصلی دو عدد, - دارای USB نوع A و B, - دارای خروجی RCA, - دارای گام ربع‌پرده دار مخصوص موسیقی خاورمیانه و ایرانی, - دارای کنترل ‌های اوسیلاتور Kaoss کرگ
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری نیمه حرفه ای”

• اطلاعات