فروش پک BM5

محصولات نرم افزاری اعم از اپلیکشن های آهنگسازی و آموزشی - برنامه و فایل های کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

Re: فروش پک BM5

پست خوانده نشده

dj_music نوشته شده:سلام ببخشید اینترو ها در یک ترانسپوز تنظیم شدن یا با تغییر ترانسپوز ملودی های اینترو هم با ترانسپوز تطبیق پیدا میکنه؟

با تغییر ترانسپوز ملودیهای اینترو هم دقیقا با اون تغییر هماهنگ میشن و به خوبی اجرا میشن
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

با تشکر از پاسخ صحیحِ آقای rezaazadi
همه اینتروهای ریتمهای من قابل تغییر با تمپو و ترانسپوز هستند.
2 مورد استثنا هست برای اینتروی نی انبانِ ریتم Bandari10 و Bandari11 که اون هم بخاطر نوع ریتم است که ازیک لوپ زنده استفاده شده.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

نسخه ی دستکاری شده از BM3 و BM4
.
چند وقتی است که دوستان عزیز مکرر پیام میدهند در مورد یک نسخه خراب از BM4 که فقط چندعدد از ریتم های BM5 روی آن بصورت دستکاری شده کپی شده و نام ریتم ها هم کم و بیش دستکاری شده.
این کار کثیف طبق معمول سالهای گذشته ازیک انجمن فاسد و شناخته شده با یک مدیر فاسد سر زده که چیز عجیبی برای این انجمن نیست.
ظاهرا مدیر بیمار این انجمن در یک سایت خارجی عضو میشه و در همان لحظه بدون هیچ سابقه کاربری مستقیما تعدادی از نسخه های خراب و دستکاری شده bm که از نسخه های YEP کیبورد A2000 گرفته شده اند را منتشر میکنه و مقداری هم خوزعبلات چاشنی این کارش نموده که مثلا امتیاز این پک خریداری شده.
لازم به ذکر است ابتدا به همه دوستان عرض کنم.این پک خراب و دستکاری شده خیلی وقت است در گروه های اجتماعی دست به دست منتشر میشود و چیز جدیدی نیست. تنها ریتمهای bm5 با درام کیت های قدیمی و دستکاری شده روی آن کپی شده که خود شما هم میتونید اینکار را بکنید.
صداهای لایه ای اکثرا خراب و درهم هستند.
درام کیت های لایه ای همه خراب یا مسکوت هستند.
خیلی از پرکاشن ها در برخی درام کیت ها کلا پاک شده اند.
درام کیت و صداهای جدید bm5 هرگز وجود ندارد.
به دوستانی که به زحمات و اثار هنری دیگران احترام میگذارند و از پیشرفت دنیای کیبورد ایران حمایت میکنند توصیه میکنم درچنین انجمن کثیفی فعالیت نداشته باشید چون اهداف چنین مدیری فقط بالا بردن امار بازدیدش است و دزدی و دروغ و هنر و حرمت و فرهنگ برایش معنایی ندارد. چرا که این فرد نه نوازنده است. نه خواننده است. نه آهنگساز است. نه ریتمساز است و نه هیچ ربطی به دنیای کیبورد و موسیقی دارد.
با انقلاب یاماها در ورژن 2.40 نرم افزار YEM و کوتاه شدنِ دست چنین دزدهایی که خود را یه اصطلاح دلسوز نوازندگان مینامند و قطعا یک دزد بزرگ و یک انگل برای پیشرفت جامعه کیبوردیستان هستند ، میزان استقبال و فروش BM5 به لطف خدا و تکنولوژی فوق مهشر بود و با داشتن آمار مشتری ها توسط n27 ما قطعا به خریداران BM5 تخفیف شیرینی میدهیم برای پک جدید BM.
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
نسخه ی دستکاری شده از BM3 و BM4
.
چند وقتی است که دوستان عزیز مکرر پیام میدهند در مورد یک نسخه خراب از BM4 که فقط چندعدد از ریتم های BM5 روی آن بصورت دستکاری شده کپی شده و نام ریتم ها هم کم و بیش دستکاری شده.
این کار کثیف طبق معمول سالهای گذشته ازیک انجمن فاسد و شناخته شده با یک مدیر فاسد سر زده که چیز عجیبی برای این انجمن نیست.
ظاهرا مدیر بیمار این انجمن در یک سایت خارجی عضو میشه و در همان لحظه بدون هیچ سابقه کاربری مستقیما تعدادی از نسخه های خراب و دستکاری شده bm که از نسخه های YEP کیبورد A2000 گرفته شده اند را منتشر میکنه و مقداری هم خوزعبلات چاشنی این کارش نموده که مثلا امتیاز این پک خریداری شده.
لازم به ذکر است ابتدا به همه دوستان عرض کنم.این پک خراب و دستکاری شده خیلی وقت است در گروه های اجتماعی دست به دست منتشر میشود و چیز جدیدی نیست. تنها ریتمهای bm5 با درام کیت های قدیمی و دستکاری شده روی آن کپی شده که خود شما هم میتونید اینکار را بکنید.
صداهای لایه ای اکثرا خراب و درهم هستند.
درام کیت های لایه ای همه خراب یا مسکوت هستند.
خیلی از پرکاشن ها در برخی درام کیت ها کلا پاک شده اند.
درام کیت و صداهای جدید bm5 هرگز وجود ندارد.
به دوستانی که به زحمات و اثار هنری دیگران احترام میگذارند و از پیشرفت دنیای کیبورد ایران حمایت میکنند توصیه میکنم درچنین انجمن کثیفی فعالیت نداشته باشید چون اهداف چنین مدیری فقط بالا بردن امار بازدیدش است و دزدی و دروغ و هنر و حرمت و فرهنگ برایش معنایی ندارد. چرا که این فرد نه نوازنده است. نه خواننده است. نه آهنگساز است. نه ریتمساز است و نه هیچ ربطی به دنیای کیبورد و موسیقی دارد.
با انقلاب یاماها در ورژن 2.40 نرم افزار YEM و کوتاه شدنِ دست چنین دزدهایی که خود را یه اصطلاح دلسوز نوازندگان مینامند و قطعا یک دزد بزرگ و یک انگل برای پیشرفت جامعه کیبوردیستان هستند ، میزان استقبال و فروش BM5 به لطف خدا و تکنولوژی فوق مهشر بود و با داشتن آمار مشتری ها توسط n27 ما قطعا به خریداران BM5 تخفیف شیرینی میدهیم برای پک جدید BM.

با سلام
بیصبرانه منتظر bmهای جدید و بروزتر هستیم(BM 6 - 7 - 8 -........BM100 - BM1000 و BM های پـســـــر بهـــرنگ و BMهای نــــــوه بـــــهرنگ و ....... ) تصویر. مطمئن باشید که این چنین تحرکاتی باعث کوچکترین خللی در انتخاب و تهیه پک از جانب دوستداران برند یاماها ایجاد نکرده و نخواهد نمود.با تشکر

برای غیر مرتبط نبودن مبحث:جناب بهرنگ اگر ممکن هست چند ریتم کرمانجی (استان خراسان) و چند ریتم کوچه بازاری و تعداد بیشتری ریتم با ماهیت تکنو هم به BM5 اضافه نمایید و همچنین اگر بانک صدا هم به پک اضافه میشد بهتر بود زیرا با این کار جهت نواختن انواع ملودی دست نوازنده باز هست و همه سلیقه ای را پوشش می دهد .در ضمن اگر مقدور هست مولتی پدها متناسب با ریتمها ، لینک شود و با تعویض و انتخاب ریتم جدید مولتی پد مناسب آن ریتم احضار گردد.و همچنیین اگر مولتی پد کلامی بیشتری( جهت استفاده به صورت ریزه کاری در نوازندگی) به پک اضافه گردد نوازنده را از همه لحاظ بی نیاز می گرداند.(مطالب ذکر شده اظهار نظر چند نوازنده هست که با ریتمهای BM5 و کیبرد A3000بنده کار کرده اند ؛هست و بنده به صورت واسطه فقط نقل قول نمودم)
فقط استاد بابت این SCALE BANK که در پک وجود دارد قدری توضیح دهید و نحوه کارکردش را هم بفرمایید ممنون میشوم.

اما اظهار نظر شخصی بنده: با توجه به ماهیت شغلیم با اکثر نوازنده های منطقه سکونتم در ارتباط هستم و انواع ریتمها را در سیستمهای صوتی متفاوت شنیده ام .ولی از زمانی که پک BM5را تهیه نمودم ؛ ریتمــــهای متفرقه دیگــــر جهت یاماها و حتی ریتمهای کیبردهای کرگ سری 900 و 3X که بیشتر ادعای حرفه ای بودن را دارند هم برام جذابیت چندانی ندارد و علت آن هم پک BM5 با کیفیت بینظیرش می باشد ، این مطلب را بدون اغراق عرض می نمایم.
Ali-Barkhordar
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Casio MA120
کیبرد فعلی: Yamaha 3000
کارت صوتی: Asus
میکروفون: no
نرم افزار: FLS
موبایل: Microsoft & Sony
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

عرض سلام و خسته نباشید، جناب آقا بهرنگ از افتخارات موسیقی ایران هستند، بنده پکهای Bm2 و Bm4 را خریداری کرده بودم برای کیبورد A2000 بسیار عالی و زیبا هستند، انشاءالله پک bm5 را برای A3000 خریداری خواهم کرد.
saeedfakhri
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
محل اقامت: خوزستان

پست خوانده نشده

با سلام ریتم سازی یک سلیقه و هوش خدادادی هستش که هر کس قادر به انجام صحیح ان نیستش و قطعا حس و دقت ریتم ساز را کسی نمی تواند با کپی کردن درام کیت و صدا خالق دوم ان ریتم بنامد .
ای کاش جای اینکه کار های دیگران رو خراب کنند اگر قادر به انجام صحیح این کار هستین ریتم جدید خلق کنید نه کپی تا بازار با تنوع بیشتری به پیش رود چون موزیک روح سلیقه و تنوع هست پس جای خراب کردن اثار دوستان این عزیزان رو همایت کنیدسپاس
Yamaha.s970
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Yamaha A3
کیبرد فعلی: Pa3x-yamaha s970
میکروفون: AKG 920L
نرم افزار: Cubase & adobe audiotion
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

پک BM5 یک پک فوق العاده هست.ممنون از آقای بهرنگ بابت تلاش بسیار زیادشون برای پک اما با پرداخت اندک برای خرید که همه بتونن خریداری کنن.ممنون از شما
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: tyros 5

پست خوانده نشده

دوستانعزیز, الان برای ریتمسازان یاماها شرایطی مهیا شده که بتونند با پایین ترین قیمت ریتمها رو بسازند و بفروشند. از طرفی دیگر دست دزدی هم کوتاه شده. پس ما هم بیاییم دوستان هنرمندمون رو با خرید پکهاشون حمایت کنیم, این بنفع همه است.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

یک توضیح خدمت خریداران و علاقه مندان عزیزی که برای من باارزش هستند بدم در مورد بانک رجیست مموری در BM5 :

در BM5 ورژن 1.2.2 برای هر ریتم 4 عدد صدای OTS ساختم و تنظیم کردم که اگر 120 ریتم ضرب کنید میشه 480 عدد صدا.
با در نظر گرفتن اینکه این صداها با S970 و S670 ساخته و تنظیم شده اند ، تعداد بسیار کمی از صداها ممکن است روی A3000 یا S770 ناقص یا مسکوت باشند.با این حال تعداد اونها بسیار کم است.

• ساختن بانک رجیست مموری در BM5 :
برای ساختن یک بانک رجیست مموری ابتدا وارد لیست تیک های دکمه Memory (کنار دکمه های رجیست مموری) بشید و تیک های Voice و Harmony را بزنید.(باقی خاموش)
حالا یکی یکی ریتم های BM5 را انتخاب کنید و از صداهای مختلف OTS ذخیره کنید داخل بانک های رجیست مموری
هر بانک رجیست مموری را Save کنید
برای دیدن دکمه Save ، باید دو عدد دکمه + و - کنار بانک رجیست را با هم بزنید که وارد حافظه رجیست مموری میشه و در زیر LCD دکمه Save را خواهید دید.
آواتار کاربر
omid 74
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: a1000
کیبرد فعلی: s670 عزیزم
میکروفون: C1U
نرم افزار: FL Studio
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: خوزستان-امیدیه

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:یک توضیح خدمت خریداران و علاقه مندان عزیزی که برای من باارزش هستند بدم در مورد بانک رجیست مموری در BM5 :

در BM5 ورژن 1.2.2 برای هر ریتم 4 عدد صدای OTS ساختم و تنظیم کردم که اگر 120 ریتم ضرب کنید میشه 480 عدد صدا.
با در نظر گرفتن اینکه این صداها با S970 و S670 ساخته و تنظیم شده اند ، تعداد بسیار کمی از صداها ممکن است روی A3000 یا S770 ناقص یا مسکوت باشند.با این حال تعداد اونها بسیار کم است.

• ساختن بانک رجیست مموری در BM5 :
برای ساختن یک بانک رجیست مموری ابتدا وارد لیست تیک های دکمه Memory (کنار دکمه های رجیست مموری) بشید و تیک های Voice و Harmony را بزنید.(باقی خاموش)
حالا یکی یکی ریتم های BM5 را انتخاب کنید و از صداهای مختلف OTS ذخیره کنید داخل بانک های رجیست مموری
هر بانک رجیست مموری را Save کنید
برای دیدن دکمه Save ، باید دو عدد دکمه + و - کنار بانک رجیست را با هم بزنید که وارد حافظه رجیست مموری میشه و در زیر LCD دکمه Save را خواهید دید.

سلام آقای بهرنگ

اتفاقا واقعا نیاز داشتم به این آموزش. چون با a1000 مقداری تفاوت داره واسه همین گیج شده بودم

سوالی داشتم.
خواستم بدونم وقتی من بخوام تغییری روی یکی از صداهای رجیست بانک پک bm5 بدم مثلا تاچ رو غیر فعال کنم و روی رجیست بانک save کنم بعد از گذشت چند دقیقه هنوز سیو نمیشه

بعد از اعمال تغییر، گزینه ی مموری رو میزنم و روی همون دکمه رجیست بانک میزنم و گزینه ی save رو میزنم ولی سیو نمیشه.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “برنامه های کیبورد و پیانو دیجیتال”

• اطلاعات