Yamaha S970

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: Yamaha S970

پست خوانده نشده

سلام خدمت دوستان عزیزم
از دوستانی که 970 دارن خواهش میکنم از منوی master equlizer و compresor دستگاهشون عکس بگیرن . میخوام ببینم از چه تنظیمی استفاده میکنید و اینکه بهترین حالت برای اکولایزر و کمپرسور چی میتونه باشه
ممنون
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrima
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha 64
کیبرد فعلی: s970-KORG pa3x 76
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده

پست خوانده نشده

با عرض سلام و احترام وي‍ژه خدمت تمامي ارتعاشيهاي محترم و دوست داشتني به عرضتون ميرسونم كه بنده هم ديشب به لطف استاد بهرنگ عزيز به جمع صميمي 970دارها پيوستم. ديشب تا خود صبح از پاش تكون نخوردم. تصویرواقعا فوق العادست. پك فوق العاده جناب بهرنگ هم كه بدون اغراق ابهت و جذابيت خاصي به اين ساز بخشيده. منتها چون بنده مدت قابل توجهي با تري ايكس كار كردم حقيقتا بايد عرض كنم به محض اينكه دست رو كلاويش بردم به شددددت تو ذوقم خورد.اصلا انتظار اين كلاويه رو نداشتم. ياد اون جمله آقاي طالع افتادم كه فرمودند من بيش از حد از كلاويه هاي 970 دلخورم. واقعا اين مساله واسم تداعي شد.ولي فارغ از مساله كلاويه واقعا ساز به دلم نشست و روزهاي اوجم با ياماها رو واسم زنده كرد. ريتمهاي عالي فابريك در كنار پك فوق العاده استاد بهرنگ و ووكال عالي ودنيايي از امكانات ديگه كار با اين ساز رو واقعا لذت بخش ميكنه. هرچند كه اين نكته رو هم بد نيست متذكر بشم كه هنوز صداي گيتار كلاسيك و ساكسيفون 740خاطره انگيزم رو نتونستم توش پيدا كنم. اون ساز هم دنيايي بود واسه خودش.
باشد كه زير سايه شما دوستان و اساتيد محترم به حداكثر كارايي و بازدهي اين ساز فوق العاده دست پيدا كنم.
جاداره اينجا در حضور همگي دوستان عرض ادب و احترامي داشته باشم خدمت استاد ارجمندم جناب بهرنگ دوست داشتني كه در اين مدت اخير از زمان مشاوره تا تكميل فرايند خريد با نهايت تواضع و سعه صدر در كنار بنده حضور داشتن و مزاحمتهاي حقير رو با بردباري تحمل فرمودند و وجود ارزشمندشونو دريغ نكردند.جناب بهرنگ عزيز يك دنيا سپاس و يك دريا طلب عفو دارم...
برقرار و درمدار باشيد...تصویر
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

مبارک باشه جناب بهریما .
در مورد کلاویه کاملا بهتون حق میدم چون قبلش 3 ایکس داشتید . ولی بهتون قول میدم مجموعه امکانات این ساز اونقدر براتون لذت بخش باشه که مشکل کلاویه رو کاملا پوشش میده و براتون جذاب میکنه این کیبورد رو . اگر وارد بحث درامکیت سازی و نرم افزار yem هم بشید که خیلی بیشتر متوجه عرایض بنده میشید چون این سیستم جدید یاماها کار رو خیلی راحت تر کرده
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

behrima نوشته شده:به جمع صميمي 970دارها پيوستم. ديشب تا خود صبح از پاش تكون نخوردم. تصویرواقعا فوق العادست. پك فوق العاده جناب بهرنگ هم كه بدون اغراق ابهت و جذابيت خاصي به اين ساز بخشيده. منتها چون بنده مدت قابل توجهي با تري ايكس كار كردم حقيقتا بايد عرض كنم به محض اينكه دست رو كلاويش بردم به شددددت تو ذوقم خورد.اصلا انتظار اين كلاويه رو نداشتم.
اولا مبارک شما باشد آقای بهریما و بنده جز وظیفه کاری نکردم.
دوما در مورد کلاوی کاملا درست میفرمایید و کلاوی های S970 و S770 نسبت به pa3xخیلی ضعیف تر هستند که قیمت pa3x هم حدود 12میلیون تومان است و S970 قیمتش 5میلیون تومان و pa3x هیچ کدام از امکانات drum setup و synth vocoder و audio link و 512مگابایت رم سمپل و چندین پک همزمان و بخصوص صداها و ریتم های Audio و DJ این دستگاه را هم نـدارد.شما میتونید فقط با حدود 1 میلیون تومان یک میدی کنترلر بخرید و به S970 متصل کنید تا نه تنها کلاوی های حرفه ای داشته باشید ، بلکه امکانات دیگری هم دم دستتون قرار بگیره.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
ommid
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

با سلام خدمت اقا بهرنگ و سایر دوستانی که 970 دارند

در قسمت مشخصات کیبورد به EFFECT VCM اشاره کردید و توضیحاتی نیز در باره اش دادیدٰ ایا میتوان بصورت تصویری هم دمویی بگذارید تا بهتر با کارائی این نوع افکت اشنا بشیم؟

مانند
Master Compressor که توضیحاتش رو دادید اما زمانی که دموی تصویریش رو گذاشتید بهتر و کامل متوجه شدیم

اگر اقا بهرنگ و قت داشته باشند و یا سایر دوستانی که این کیبورد رو دارن ، ممنون میشم اینکار رو انجام بدن تصویر
با تشکر
behrima
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha 64
کیبرد فعلی: s970-KORG pa3x 76
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده

پست خوانده نشده

دوستان عزيز و هنرمندم با سلام ميخواستم سوال كنم اون صداي پيانوي خوشكلي كه داخل دموي شركتي اين ساز شنيديم كجااااست؟؟؟!!!تصویر
shahram7
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: نداشتم
کیبرد فعلی: psr 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: سنندج

پست خوانده نشده

در اطلاعاتی که راجبه اس970 در همین سایت هستش چیزه جالبی نظرم جلب کرد اونم اینکه در پدهای اس 950 میشه فایلهای ویو ریخت اما یا ریتم سینگ نمیشه حالا در اس 970 آیا این قابلیت وجود داره که فایلهای ویو رو با ریتم سینگ کرد؟
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

shahram7 نوشته شده:در اطلاعاتی که راجبه اس970 در همین سایت هستش چیزه جالبی نظرم جلب کرد اونم اینکه در پدهای اس 950 میشه فایلهای ویو ریخت اما یا ریتم سینگ نمیشه حالا در اس 970 آیا این قابلیت وجود داره که فایلهای ویو رو با ریتم سینگ کرد؟

فکر نکنم بشه چنین کاری رو انجام داد چون درستش هم همینه. فکر کن یه قسمت ازیه آهنگ که وکال هم داره رو مگه میشه با ریتم هماهنگش کرد؟؟؟؟ یا تارنسپوز رو تغییر بدی اونوقت اون فایل پد ویو نمیتونه خودشو هماهنگ کنه. تو کاتالوگش هم نوشته که نمیشه.
اساتید محترم ارتعاش لطفا اطلاعات دقیق و نهایی رو اعلام کنن.
آواتار کاربر
rezasss
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: keybord
کیبرد فعلی: tyros5 & tyros3
کارت صوتی: m-audio
میکروفون: ev

پست خوانده نشده

سلام خدمت دوستان عزیز بنده این دستگاه رو (psr-970) تبریز پیش اقای ارسلان جسارتی عزیز تست کردم حتی با تایروس 5 مقایسه کردم .
باید عرض کنم واقعا حرف نداره عالیه حتی امکاناتش بیشتر از تایروس 5 هست همون صداها همون ریتم ها
حتی خروجیشم همونه من تایروس 5 دارم واقعیتش میخوام بدم psr-970 بگیرم به بقیه ی پولمم یه چیز دیگه بگیرم. تصویر تصویر تصویر تصویر
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

eramms66 نوشته شده:با سلام خدمت اساتید .من چندتا پروگرام تایروس 3 رو تبدیل کردم و پک رو روی 970 نصب کردم و هیچ مشکلی نداره و راحت جواب میده و فایل ppf رو هم دارم ولی دوباره به همون چندتا uvn اضافه میکنم و نصب میکنم کل برنامه به هم میخوره اگه دوستان بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم .
اینطور نیست ارم جان,,سمپل های لوپ شده که روی تایروس کار میکنن در 970 به درستی کار نمیکنن.امکان داره شما با این سمپل ها در پک هاتون نداشتین.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات