فروش پک BM4

محصولات نرم افزاری اعم از اپلیکشن های آهنگسازی و آموزشی - برنامه و فایل های کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

Re: فروش پک BM4

پست خوانده نشده

دمت گرم استاد. ریتمها از این هم بهتر بشه دیگه چی می خواد بشه!!!!!!! ای ول. تصویر تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

ورژنی که به خریدارانه 300 تومنی تقدیم شده بود ، نسخه ی Trial22 بود الآن Trial27 از فایل yep آماده است و انشاله تا دو هفته آینده نسخه 30 که دیگه نسخه کامل و اصلی است ، تقدیم خریداران عزیز میشه.ریتم ها بهتر - پر تر - و بیشتر شده اند. همچنین تعداد صدای Synth جدید از vst های معروف.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
bobi
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: kawai ms 710
کیبرد فعلی: بدون کیبورد
موبایل: Sony Xperia
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: vancouver

پست خوانده نشده

تصویرتصویر
استاد بهرنگ عزيز
همچنان منتظر ريميكس BM4 هستيم .من عاشق اين ريميكسها هستم چون از توى همين ريميكسها خيلى چيزها آدم ميتونه ياد بگيره .
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

بعد از پایان پروژه سعی میکنم یه رمیکس جنجالی از BM4 بذارم تا قدرت این ریتم ها رو بتونید با کارهای استدیویی مقایسه کنید.
SHERVIN
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: YAMAHA-KORG

پست خوانده نشده

بهرنگ جان ریتمهایی که میسازی و وارد بازار میکنی واقعا روش زحمت میکشی و با وسواس و دقت زیاد میسازی انگار که داری برای خودت به صورت شخصی میسازی- چیزی که در کرگ شاهد آن نیستیم ریتمهایی که در کرگ میسازند به قول گفتنی بزن درویی و بازاری برای فروش میسازند که جنبه هنری ندارد- ولی کارهای تو جنبه هنری داره و سعی میکنی که ریتم را تا آنجا که میشود قشنگ تر کنی- درکرگ هم هستند کسانی که ریتهای قوی و حرفه ای میسازند ولی توی بازار پخش نمیکنند و دمو هم نمیزارند- نمیدونم برای چی - ولی ریتم قوی در کرگ وجود داره شما به این ریتمهای بزن درویی بازاری نگاه نکن
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:بعد از پایان پروژه سعی میکنم یه رمیکس جنجالی از BM4 بذارم تا قدرت این ریتم ها رو بتونید با کارهای استدیویی مقایسه کنید.

اوستا ما هم منتظر ریمیکس زیبایی از bm4 هستیم بعد از اون ریمیکس عالی bm3 مطمانم ریمیکس بی ام فر عالی میشه منتظریم استاد
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

SHERVIN نوشته شده:بهرنگ جان ریتمهایی که میسازی و وارد بازار میکنی واقعا روش زحمت میکشی و با وسواس و دقت زیاد میسازی انگار که داری برای خودت به صورت شخصی میسازی- چیزی که در کرگ شاهد آن نیستیم ریتمهایی که در کرگ میسازند به قول گفتنی بزن درویی و بازاری برای فروش میسازند که جنبه هنری ندارد- ولی کارهای تو جنبه هنری داره و سعی میکنی که ریتم را تا آنجا که میشود قشنگ تر کنی- درکرگ هم هستند کسانی که ریتهای قوی و حرفه ای میسازند ولی توی بازار پخش نمیکنند و دمو هم نمیزارند- نمیدونم برای چی - ولی ریتم قوی در کرگ وجود داره شما به این ریتمهای بزن درویی بازاری نگاه نکن
با نقطه نقطه ی نوشته ی شما موافق هستم. حتی اگر انتقاد باشه.

اتفاقا پک بعدیه من هرچه باشه تصمیم دارم کاملا به همان سبک حلیم خورشتی باشه (یا بقول شما بزن دررویی) تا در اون سبک غیرهنری هم ناز شستی به دوستان برنامه ساز در کرگ نشان بدم.
حالا راه افتاده اند و همه جا مینویسند :
ریتم های BM ساده و خالی هستند. و با آکورد شنونده را گول میزنند تصویر
واقعا باعث افتخار من است که میبینم عزیزان در کرگ نمیتونند چنین آرپج های روباتیک و آکوردهایی به جدید ترین سبک موزیک دنیا را بسازند. و با 6درام کیت و 60هزار پرکاشن در یک واریوشن سعی میکنند مشتری را گول بزنند تصویر
SHERVIN
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

ریتم نه باید شلوغ باشه نه خالی باید روی فرمول و اسلوب خودش ساخته بشه- پرکاشنها هم میتونه یک تومبا و تمبک توی 2 تا ترک با هم باشند تا ریتم پر تر باشه - البته نه در همه واریشن ها - آکوردها باید جواب همدیگه رو بدند و نباید آکورد 1 با آکورد 2 مثل هم نواخته بشوند فقط صدای آن را عوض کنیم-ریتم خالی نمیتونه شنونده را به وجد بیاره و ریتم شلوغ هم شنونده را آزار میده- بیس های تنظیم های جدید نباید روی کیک اول بیفتند تا کیک کوبنده خودش را نشان بدهد.تزئینات ریتم مثل بشکن دست -و ..... باید در جای مناسب زده شود -
SHERVIN
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

کرگی ها میگند ریتمهای بهرنگ چون سمپل راس نیستند خالی به نظر می آیند- البته سمپل راس خیلی پر تر از سمپلهای تکی و تقی هستند که با درام کیت ساخته میشوند- ولی من توی برنامه جدید بهرنگ فکر میکنم خیلی از پرکاشنها راس بودند- در کل سمپل راس استدیویی که کانال چپ و راست دارد پر ترین و نرم ترین سمپل است برای پرکاشن- در ضمن افکت wah در ریتمها دیگه قدیمی و خز شده اگر دقت کنیم هیچ کدام از تنظیمهای ریتمهای لس آنجلسی از افکت wah برای آکوردها استفاده نمیکنند- این افکت به کرات برای همه ریتمهای 6/8 کرگ استفاده میشه که جالب نیست در یاماها هم بایستی از این افکت پرهیز شود-
SHERVIN
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

نکته دیگه ای که میخوام بگم (البته با اجازه استاد بهرنگ) اینه که ریتمهای 6/8 را نباید همه اجزا را با یک کوانتایز انجام داد (کیک- اسنر - های هت و........)همه با یک کوانتایز انجام میشوند که هم در کرگ هست هم در یاماها ولی زنگوله ها نباید کوانتایز آنها با های هت ها روی هم بیفتد چون ریتم خشک میشود و زنگوله ها خود را نشان نمیدهند و باید کوانتایز زنگوله ها را دستی از های هت ها جدا کرد- کوانتایز اتوماتیک ریتم را خشک و ماشینی میکند- حتی در تنظیمهای استودیویی تمامی اجزائ ریتم کوانتایز نمیشوند
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “برنامه های کیبورد و پیانو دیجیتال”

• اطلاعات