اخطار و معرفی یک کلاه بردار فروش Tyros5 و Pa4x

برای سوال ، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کیبرد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

shahram11
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

Re: اخطار و معرفی یک کلاه بردار فروش Tyros5 و Pa4x

پست خوانده نشده

بهرنگ جان ممنون از اطلاع رسانی شما
baharanmusic
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبورد
کیبرد فعلی: korg pa800
کارت صوتی: roland ua 25 ex
میکروفون: roland
نرم افزار: cubase 5.5
موبایل: nokia
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

Re: قیمت و وضعیت بازار کیبرد

پست خوانده نشده

atrin نوشته شده:اینم لینک سایت اگه مدیریت سایت صلاح میدونه برای آگاهی اعضا بمونه وگرنه که حذف بشه تصویر

http://baharanmusic.persianblog.ir/

درود بر همه هنرمندان عزیز

جناب ATRIN عزیز این آدرسی رو که شما بدون آگاهی داخل سایت قراردادین مربوط به خود من که یکی از کاربران سایت ارتعاش هستم میباشد و بنده نماینده فروش محصولات شرکت رولند هستم و فقط در رابطه با فروش محصولات رولند مطلب قرار داده شده و مابقی اطلاعاتی مربوط به معرفی مختصری از کیبوردهای مختلف است . لذا دقت بفرمایید که بدون آگاهی
آدرسی را که مطمئن نیستید در سایت ارتعاش قرار ندهید . البته کاربران آگاه و فهیم ارتعاش قدرت تشخیص خوبی دارند و با سر زدن به آدرسی که دادین متوجه اشتباه شما خواهند شد و از مدیر محترم سایت ارتعاش انتطار میرود بدون تحقیق از صحت یک ادعا اجازه قرار دادن آدرس یه سایت و.... رو به کاربران ندهند .
سپاسگزارم
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

فروش مشکوک تایروس4 مشکی از یک فرد مشکوک

پست خوانده نشده

در روزهای اخیر چندتا از بچه های خودمون بامن تماس گرفتند یـا پیام دادن راجب فروش یک تایروس4 مشکی. در نتیجه من لازم دونستم یک اطلاع رسانی کنم برای دوستان که این آقا دقیقا همون فردی هستند که در همین تاپیک قبلا راجبشون صحبت کردیم.ظاهرا دوستان هم تماس گرفتن با ایشان ، و همچون قبلا جواب های سربالا میدهند. کسی موفق نشده با ایشان قرار بذاره و دستگاه رو از نزدیک ببینه.
احتیاط کنید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
sazonline2014
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: pa2x

پست خوانده نشده

باسلام خدمت دوستانواساتيدمخصوصا اقاي بهرنك لازم به ذكر است راجب اين اطلاعيه شما من چیزی بگم این سایتی که معرفی کردید راسته واقای فریدون شیخی این جنس ها را میاره وخودم از ایشان خرید کردم فقط فکرنکنید که من با ایشون جورهستم یا نا خاستم بگم راسته دوم اینکه اقا بهرنگ اون کاسبی که با سیمکارت ای سیم که شما گفتید من هستم وفقط مناین سیمکارت را البته توزمینه خریدوفروش ارگ دارم و شما نیز دوبارزنگ زدید ومن گفتم بیا یا همکارات رابفرست تایروس پنج راببینن جسارت نباشه اولین کسی که تایروس پنج را اورد من بودم بادلیل ومدرک بهتون تابت میکنم شمایی که یاماها تبلیغ میکنید تازه تایروس پنج اوردید درصورتی که من پنج ماه پیش وارد ایران کردم شاید بگی چطو ری غیره ممکنه ولی خیلی چیزهاممکنه دست بالای دست بسیار است...
دوستان ببخشید سرتونو دراوردم اقا بهرنگ شما هم معذرت میخام اگه ازیت شدی یا ازدست ما رنجش داری من کوچیک همتونم هستم توسایتتونم عضو شدم اكه كمكي ازدستم بر بيات براي همه بجه هاي ارتعاش انجام ميدم
آواتار کاربر
sazonline2014
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

دوستان تايروس ٤مشكي روهم من اكهي كردم حدود دوهفته بيش واقا بهرنك اطلاع رساني دوستان شما ضعيفه جون يا دوشمنان ماهستن ويا....
ارك رامن فروختم به شخصي به نام سعيد افراسيابي كه اهل مشهد است ميتونيد به دوستان اطلاع دهندهتون بكيد امارشو در بياره
مانه كلاه بردايم ونه سودي براي ما داره جون انقدر دارم كه اين پول ها بر ای ما چیزی نیست
لطفا تازمانی که شناخت دقیق روکسی ندارید زودقضاوت نكنيد وطرف رابد نام نكنيد
بخدا من هركي ازشما بد وياخوب كفته هميشه تعريف شما راكردم با اين حال كه اصلا نه ديدم ونه ميشناسم دقيق شمارا فقط دوبارتلفني صحبت كرديم اخرين تلفن شما اكه يادت باشه ازمن قيمت تايروس٥برسيديت كه كفتم به شخص شما ميدم يازده ونيم
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ضمن سلام به شما آقای سلیمی، بله میشناسم و میدونستم که توی اینترنت هستید و گفته بودید به سایت ما سر میزنید.
ما اینجا برای هرچیزی کنجکاوی میکنیم و هر چیزی مشکوک باشه عنوان میکنیم که بسیار هم خوب است.برای اینکه یـا مشخص بشه مورد کاملا دروغ بوده ، یا اینکه راست بوده. که مورد دوم بنفع شماست.
الان هم اگر میشه این نوشته رو توضیح بدید :
sazonline2014 نوشته شده:لازم به ذكر است راجب اين اطلاعيه شما من چیزی بگم این سایتی که معرفی کردید راسته واقای فریدون شیخی این جنس ها را میاره وخودم از ایشان خرید کردم
ما کدوم سایت رو معرفی کردیم؟ کجا معرفی کردیم؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

sazonline2014 نوشته شده:اقا بهرنگ اون کاسبی که با سیمکارت ای سیم که شما گفتید من هستم وفقط مناین سیمکارت را البته توزمینه خریدوفروش ارگ دارم و شما نیز دوبارزنگ زدید ومن گفتم بیا یا همکارات رابفرست تایروس پنج راببینن جسارت نباشه
جناب سلیمی ، اون قضیه قدیمی ارتباطی به این تایروس4 مشکی نـداره. اگر بخوام اون قضیه رو توضیح بدم که بدتر میشه. بهرحال من اون قضیه رو فراموش کردم چون بعد از ماه ها شما تماس گرفیتید و حرف زدیم و هرچه بود گذشت.
الان صحبت از این تایروس4 است که اگر پست من رو بخونید هیچ توهین و جسارتی درش نیست و در پیِ تماس های دوستان مورد مشکوک عنوان شد. من گفتم احتیاط کنید. نگفتم نخرید.حالا شما از حق خودت دفاع کردی و من هم حمایت میکنم.
sazonline2014 نوشته شده:اولین کسی که تایروس پنج را اورد من بودم بادلیل ومدرک بهتون تابت میکنم
اهمیتی برای ما نداره که کی اول اورده. اینجا سابقه ی دوستان روی یاماها به 23سال هم میرسه.یعنی کاربران ما با یاماها زندگی کردند و فرقی برامون نمیکنه چه کسی اول یا آخر یاماها وارد بکنه. فقط وارد بکنه تا بچه های علاقه مند بتونند بخرند.
ولی چون از کلمه ی "من" استفاده کردید. یاید بگم که ما میدونیم شما تنها یک واسطه هستید جناب سلیمی نه وارد کننده و مغازه دار.
همه کاربرانِ فعالِ اینجا شاهد هستند و میدونند تا وقتی که در سایت ارتعاش خبر ورود تایروس5 به بازار ایران اعلام نشده بود هیچ موجود زنده ای توی ایران تایروس5 نداشت و تمام مغازه ها و مشتری ها زمانی تایروس5 رو فروختند و خریدند که --- وارد کرد.
sazonline2014 نوشته شده:شاید بگی چطو ری غیره ممکنه ولی خیلی چیزهاممکنه دست بالای دست بسیار است...
این حرف ها اینجا خریدار نداره سلیمی جان.گرچه چیزی رو که میدونم و باهاش زندگی میکنم لزومی نداره بگم "چطوری".ما دنبال این حرف ها نیستیم. ما دنبال امکانات دستگاه هستیم. ما دنبال خود دستگاه هستیم.
sazonline2014 نوشته شده: توسایتتونم عضو شدم اكه كمكي ازدستم بر بيات براي همه بجه هاي ارتعاش انجام ميدم
کمک رو 10برا بهت گفتم ولی کاری نکردی. گفتم اگر بقول خودت اینهمه توان وارد کردن داری ، خوب چندتا MOXF بیار تو ایران تا خودم عکست رو بزنم بالای سایتتصویر
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

سلام خدمت جناب سلیمی عزیز

من به این صحبتهایی که اینجا گفته شد کاری ندارم به جز یک جمله
اگر بقول خودت اینهمه توان وارد کردن داری ، خوب چندتا MOXF بیار تو ایران تا خودم عکست رو بزنم بالای سایتتصویر
که این هم حرف حسابه و حرف حساب جواب نداره !

اگر این کارو بکنید هم به نفع خودتونه . چون اینجا یه منبع بزرگ و موثق ایرانی برای کیبوردهای یاماهاس و تبلیغ کار شما میشه
هم به نفع ماست که به کیبوردای مورد علاقمون میرسیم

موفق باشید
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
sazonline2014
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

باسلام مجدد دوستان
من خودم يكي ازطرفدارهاي ياماها هستم وبه اين برند خيلي هم حساس هستم درمورد اينكه من ياماهاmoxftبخام بيارم اصلا براي من كاري نداره بادوستاني كه من كارميكنم خارج از ايران ميتونم سفارش بدم بيارن من زماني كالايي واردميكنم كه مطمعن باشم كه به فروش ميرود...
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

sazonline2014 نوشته شده:من خودم يكي ازطرفدارهاي ياماها هستم وبه اين برند خيلي هم حساس هستم
پس چرا Pa2x دارید؟
sazonline2014 نوشته شده:درمورد اينكه من ياماهاmoxftبخام بيارم ..... من زماني كالايي واردميكنم كه مطمعن باشم كه به فروش ميرود..
پس اگر نمیتونید این دستگاه ها رو وارد کنید لطف اینقدر منم منم نکنید.
کدوم اعتبار و اعتماد به شما گفت تایروس5 فروش میره؟ که حالا میگه MOXF با یک سومه قیمته تایروس5 فروش نمیره؟

لطفا یک عکس با حضور خودتون در کنار تایروس5 هایی که دارید بگیرید و برامون بذارید. تعداد زیاد تایروس5 ها مشخص باشه. نه یکی و دوتا.
روی کاغذ هم تاریخ رو بنویسید.
اگر اینکار را کردید ، بعد میتونید در سایت ارتعاش تبلیغ کنید و آدرس بدید.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راهنمای خرید کیبرد”

• اطلاعات