تعمیرگاه Tyros

بررسی و پرسش و پاسخ درمورد تعمیرات سخت افزاریه کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

sahand89

Re: تعمیرات Tyrosها

پست خوانده نشده

دوستان اين نقل قول از يه تايپك ديگه منتقل شده.
.
مهدی-موزیک نوشته شده:یه بنده خدایی میگفت لوازم کرگ مثل لوازم پراید میمونه همه جا پیدا میشه. ولی تایروس ها اینجوری نیست. میخواستم ببینم صحت داره یا نه؟ شرکت یاماها خودش تعمیرات هم انجام میده؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

تعمیرات Tyrosها

پست خوانده نشده

تایروس های 2 الی 4 که ساخت ژاپن هستند با سخت افزاری بسیار مطمئن طیِ حدود 5سال سابقه ی عالی در بازار ایران در مقایسه با کرگ سخت افزاری بسیار مطمئن تر دارند.
با این هال انواع قطعات اصلیه تایروس ها رو میتونید از --- یا ارتعاش سفارش بدید.
بهرحال در هر وسیله ای الکتریکی قطعاتی هستند که ممکنه بعد از گذشت زمان ممکنه دیگه داخل کارخانه اصلی هم گیر نیان.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

خبر خوب برای تایروس دارها.
پستونک های مخصوص تایروس رسید.
باتوجه به اینکه دیگه تقریبا 7سال از تولد تایروس2 ها میگذره ، تک و توک آمار تلفات پستونک رو دارند و فقط با اسپری گرافیک حل میشد که دوام زیادی نداره.
-
حالا پستونک های فابریک تایروس رسید.
بزودی قیمت اعلام میشه.
aghilll
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Casio-CT450
کیبرد فعلی: Tyros2&Triton
کارت صوتی: Focusrite 24 DSP
میکروفون: Behringer&sure
نرم افزار: Cubase&Sonar
موبایل: Galaxy S4&Htc
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: Qeshm
تماس:

پست خوانده نشده

کممممممممممک:با سلام خدمت دوستان عزیز.اقا tyros2 من چن روزه که دوتا از خروجیهاش نویز نسبتا ریزی پیدا کرده...خروجی line out فقط خروجی left و right سالمه.وخروجی aux out اون هم به همین حالت...نمیدونم چیکار باید بکنم کمکم کنید لطفا...در ضمن راههایی که تا الان رفتم1:فوت کردن توی خروجی ها و تمیز کردن توش.2:اسپری کردنشون.3:چک کردن ورودی میک و تمیز کردنو بازم اسپری کردن.4:باز کردن ارگ و چک کردن کابلها و هوا زدن تو ارگ و بازم اسپری کردن و تمیز کردن بورد خروجی ها که این وسط یه هاردم سوزوندم و عوضش کردم...در ضمن وقتی با خود ارگ چند ثانیه رکورد کردم و زدم تو سیستم هیچ نویزی نداشت...راستی اینم بگم که از کابلام هم نیست از کارت صدام هم نیست چون با یه کابل کاملا سالم مستقیم زدم به باند بازم نویز داشت.باندام هم ظعیف نیستن که بگیم از بانده مانیتورینگن alesis 5 inch.تو باندای دیگه هم تست کردم تو باندای معمولی خیلی سخت شنیده میشد ولی تو باندای مانیتور دیگه که تست کردم بازم همینجوری بود...تروخدا کمکم کنید خیلی ذهنم رو درگیر خودش کرده...
aghilll
عضو کم کار
عضو کم کار
تماس:

پست خوانده نشده

الان دو هفتس که اینجوریه.راستی بازم بگم که فقط خروجی های left اینجورین...
Mammad
عضو فعال
عضو فعال
کیبرد فعلی: Pa1x,Pa500,T2
نرم افزار: Cubase,FL

پست خوانده نشده

aghilll نوشته شده:کممممممممممک:با سلام خدمت دوستان عزیز.اقا tyros2 من چن روزه که دوتا از خروجیهاش نویز نسبتا ریزی پیدا کرده...خروجی line out فقط خروجی left و right سالمه.وخروجی aux out اون هم به همین حالت...نمیدونم چیکار باید بکنم کمکم کنید لطفا...در ضمن راههایی که تا الان رفتم1:فوت کردن توی خروجی ها و تمیز کردن توش.2:اسپری کردنشون.3:چک کردن ورودی میک و تمیز کردنو بازم اسپری کردن.4:باز کردن ارگ و چک کردن کابلها و هوا زدن تو ارگ و بازم اسپری کردن و تمیز کردن بورد خروجی ها که این وسط یه هاردم سوزوندم و عوضش کردم...در ضمن وقتی با خود ارگ چند ثانیه رکورد کردم و زدم تو سیستم هیچ نویزی نداشت...راستی اینم بگم که از کابلام هم نیست از کارت صدام هم نیست چون با یه کابل کاملا سالم مستقیم زدم به باند بازم نویز داشت.باندام هم ظعیف نیستن که بگیم از بانده مانیتورینگن alesis 5 inch.تو باندای دیگه هم تست کردم تو باندای معمولی خیلی سخت شنیده میشد ولی تو باندای مانیتور دیگه که تست کردم بازم همینجوری بود...تروخدا کمکم کنید خیلی ذهنم رو درگیر خودش کرده...

دوست عزیز، من هم تایروس2 که خریدم اینجوری بود، اول خیلی ناراحت شدم. ولی بعد که با هدفون گوش دادم دیدم نویز نداره خیالم راحت شد.

برق تایروس رو از یه پریز دیگه دور از کامپیوتر و اسپیکر وصل کردم نویزش رفع شد.

با اسپیکرهای مختلف امتحان کن مستقیم بدون کارت صوتی، باز هم اگه نویز بود سازتو ببر تعمیرگاه. خروجیش آسیب دیده.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

aghilll نوشته شده:الان دو هفتس که اینجوریه.راستی بازم بگم که فقط خروجی های left اینجورین...
سلام.خوبی جناب عقیلی؟ باتوجه به ایتکه این مورد تابحال مشاهده نشده و فقط در یک لاین است ، نن باید حداقل برای یکبار مورد رو خودم از نزدیک بررسی کنم.

اگر میتونید دستگاه رو برام بیارید یا بفرستید.
aghilll
عضو کم کار
عضو کم کار
تماس:

پست خوانده نشده

ممنون از راهنمایی هات ممد عزیز.ولی من پریز رو عوض کردم حتی کابل برق ارگ روهم عوض کردم بازم همونجوری بود.راستی وقتی با هدفون تست کردم هیچکدوم از خروجیها نویز نداشت هم مال خود هدفون هم اونایی که نویز داشت چک شد.البته اون خروجیها فقط یه طرف هدفون صدا میداد واسه همین نمیشد فهمید چون گفتم که نویز خیلی ریزه اونم وقتی ولوم باند تا اخر باشه...نویزشم صداش حالت (خش خش) ریز هست.واسه همین دوباره زدم به باند با کابل و همه چیز سالم ولی این دفعه خروجی هدفون هم تقریبا همون نویز به صورتی که به زور و با خیلی دقت میشد شنید بود.بعد به ترتیب line-out و بعد هم aux-out بیشتر نسبت به اونا.ولی بازهم تا گوشت رو به باند نزدیک نکنی متوجه نمیشی.من میگم شاید خروجیهای left از right قویترن واسه همین هینجوری میشه...یعنی میخوام اینو بدونم که اگه خروجی خیلی قوی باشه امکانش هست اینجوری بشه؟منظورم اینه ک شاید اصلا ارگم خراب نیست و این همه وقت من اشتباه میکردم و خودم رو این همه تو دردسر انداختم...چون نویز یک صدای (خش خش) ریزه.ولی وقتی از کارت صدا میدم به باند در صورتی که gain ورودی کارت صدا نصف باشه هیچ اتفاقی نمیوفته یعنی هیچ صدایی احساس نمیشه.ولی وقتی تقریبا از سه چهارم به سمت اخر میره کم کم احساس میشه که اگه تا ته ببری gain رو صداش قابل شنیدن از راه دور میشه که من وقتی میکروفن رو به کارت صدا وصل کردم و اینکارو کردم تقریبا همین نویز تو اونم شنیده میشد ولی وقتی or700 وصل کردم و باز اینکارو کردم چنین اتفاقی نیفتاد.البته اینوهم بگم که وقتی من از کارت استفاده میکنم همیشه گینش روی نصفه بجز وقتی که میک بهش وصله ولی دوس ندارم ارگم مشکلی داشته باشه چون خیلی دوسش دارمو روش حساسم.
aghilll
عضو کم کار
عضو کم کار
تماس:

پست خوانده نشده

در ضمن بهرنگ جان من اسمم عقیل که شما (ی)اضافه میکنی به اخرش و تبدیلش میکنی به فامیل... تصویر
aghilll
عضو کم کار
عضو کم کار
تماس:

پست خوانده نشده

راستی بهرنگ جان میشه خواهش کنم با tyros2 خودت همین کارایی که من کردم انجام بدی و ببینی مال شماهم همینطوره یا نه؟؟؟ تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تعمیرات کیبورد”

• اطلاعات