YamahaTyros3

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 230 دفعه

YAMAHA Tyros3

پست خوانده نشده

Mammad نوشته شده:دکمه خاموش روشن تاچ رو گفتم.
دکمه ی روشن خاموش تاچ چشه ممد؟

این هم یکی دیگه از برتری های ارنجرهای یاماها است توی کارهای سکووانس که فوق العاده کاربرد داره و میتونی حالت تاچ رو در هر حالتی قفل کنی.از این میخوایی چه بهانه ای بگیری؟
مشکل به ایــن میگن ممد اقا.

Mammad نوشته شده:پس دکمه های تغییر اکتاو روی پانل بی استفاده میشن
نه ممد آقا. اینا برای تغییر سریع اکتاو در حالت اجرای زنده هستن ، بخصوص که در تایروس3 بشکل حرفه ای سمت چپ قرار گرفتن و در اجرا و استفاده سریع با دست چپ باعث سرعت و عکس العمل بالا شدن.

راستی ممد جان.شما که توی همه سایت ها نوشتی تایروس مبتدی است و کرگ حرفه ای ، اگر ممکنه یه کمکی به این دوست عزیز هم بکن راجب مشکلات Pa800 :
viewtopic.php?f=199&t=8283
ممنون
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
Mammad
عضو فعال
عضو فعال
کیبرد فعلی: Pa1x,Pa500,T2
نرم افزار: Cubase,FL

Re: YAMAHA Tyros3

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
Mammad نوشته شده:دکمه خاموش روشن تاچ رو گفتم.
دکمه ی روشن خاموش تاچ چشه ممد؟

این هم یکی دیگه از برتری های ارنجرهای یاماها است توی کارهای سکووانس که فوق العاده کاربرد داره و میتونی حالت تاچ رو در هر حالتی قفل کنی.از این میخوایی چه بهانه ای بگیری؟
مشکل به ایــن میگن ممد اقا.

Mammad نوشته شده:پس دکمه های تغییر اکتاو روی پانل بی استفاده میشن
نه ممد آقا. اینا برای تغییر سریع اکتاو در حالت اجرای زنده هستن ، بخصوص که در تایروس3 بشکل حرفه ای سمت چپ قرار گرفتن و در اجرا و استفاده سریع با دست چپ باعث سرعت و عکس العمل بالا شدن.

راستی ممد جان.شما که توی همه سایت ها نوشتی تایروس مبتدی است و کرگ حرفه ای ، اگر ممکنه یه کمکی به این دوست عزیز هم بکن راجب مشکلات Pa800 :
viewtopic.php?f=199&t=8283
ممنون

خوشبختانه من تعصب روی برند خاصی ندارم. هم کرگ مشکل داره هم یاماها.

دکمه‌ی تاچ چشه؟ وضعیت خاموش یا روشن بودنش توی OTSها ذخیره نمیشه.

راجب تویتر سوزاندن کمک کنم؟ باید ببره نمایندگی، کمکی از من ساخته نیست.

بهرنگ جان اگه حضور من اینجا باعث رنجشت میشه تا نیام؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

YAMAHA Tyros3

پست خوانده نشده

Mammad نوشته شده:خوشبختانه من تعصب روی برند خاصی ندارم. هم کرگ مشکل داره هم یاماها.
محمد! شما چند بار تاحالا حتی به یکی از مشکلات کرگ اشاره کردی؟
Mammad نوشته شده:دکمه‌ی تاچ چشه؟ وضعیت خاموش یا روشن بودنش توی OTSها ذخیره نمیشه.
توی OTS ذخیره نمیشه؟ خوب توی رجیست مموری ذخیره کن.کاری که سالهای سال یاماها کارها کردند.
شما رجیست رو داری با اونهمه امکانات که میتونی ایـــنجا بخونی و ببینی که نصف این امکانات رو Pa3x هم نداره.
چرا نمیگی این دکمه ی تاچ اصلا روی پانل هیچ کدوم از ارنجرهای کرگ از جمله Pa3x وجود هم نداره؟
شما میتونی با این دکمه در کارهای سکووانس حالت تاچ رو درهر وظعیتی قفل کنی.... (ارنجر کرگ اصلا این رو نداره)

Mammad نوشته شده:راجب تویتر سوزاندن کمک کنم؟ باید ببره نمایندگی، کمکی از من ساخته نیست.
خوب همین رو بش میگفنی؟
بمن پیام دادی که چرا در تایپیک patric solo شرکت نکردم که از صداهای تایروس4 انتقاد کردی و باز هم ار تایروس ایراد گرفتی ، منم پرسیدم چرا شما در تایپیک ایرادهای pa800 شرکت نکردی؟ تصویر
Mammad نوشته شده:بهرنگ جان اگه حضور من اینجا باعث رنجشت میشه تا نیام؟
ممد جان مظلوم نمایی نکن دیگه دوست عزیزم تصویر
در نوشته های من اگر بی حرمتی هست بگو تا در انظار عمومی از تو معذرت خواهی کنم؟؟
Mammad
عضو فعال
عضو فعال
کیبرد فعلی: Pa1x,Pa500,T2
نرم افزار: Cubase,FL

پست خوانده نشده

از وقتی دوباره برگشتم هر چی پست میزنم فکر میکنی از کرگ طرفداری میکنم. من اصلا حرفی از کرگ زدم؟
اگر از صدای تایروس4 انتقاد کردم،در مقابل با تایروس2 مقایسش کردم.

خوب عزیز دل، منم همینو گفتم، OTS مشکل داره، از Registry Memory استفاده کن. غیر از این بود؟

متاسفانه روی برند یاماها تعصب داری و شدیدا مخالف کرگ هستی و این باعث میشه خیلی‌ها از اعضای انجمنت رو از دست بدی. افراد باسواد و حرفه‌ای مثل آقایان nobody و hashemi
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

چرا همش از سوال های من فرار میکنی و حرفهای بی ربط میزنی؟
کلی سوال تاحالا ازت پرسیدم که فرار میکنی ارشون. چرا هیچ از بدی های کرگ تاحالا ننوشتی؟ هیچ.حتی یکی.

تو چکار به آقای هاشمی داری؟ ایشون رو من همیشه گفتم واقعا قبول دارم و اصلا قابل قیاس با شما مبتدی ها نیست.اونیکی هم که اسم بردی یک بیمار است با ادعاهای آسمونی و زبونی دراز که خیلی وقت پیش اینجا بریده شد.
این نوبادیِ ، کاملا برای خودت خوبه که توی سایت های دیگه هی از من بد بگید و بمن توهین بکنید و من رو محبوب تر بکنید بجای نوشتن 4تا مقاله و مطلب مفید.
.توی یه سایت نوشته بود صداهای یاماها 8بیت است و کرگ 32 بیت.آخه این چیه نوشته.؟تصویر

بعد تو با چه تخیلی رفتی نوشتی کلمه ی تایروس جمع تایرو است به معنای مبتدی تصویر
کسی نیست اونجا جوابت رو بده دیگه؟

فکر میکنی فقط 4 تا کاربر شناخته شده توی اون سایت میان برای این جک های مندرآوردی و بی مدرک دکمه ی تشکر میزنن ، دنیا همین 4 تا کاربره؟
یک فیلم و نمونه از کارهاتون کسی ندیده.
برای اطلاعات مبتدی و خنده دارتون یک سند ندارید ارائه کنید.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

YAMAHA Tyros3

پست خوانده نشده

Mammad نوشته شده:این باعث میشه خیلی‌ها از اعضای انجمنت رو از دست بدی.
میگم توی توهم هستی نگو نه تصویر

وقتی لینک کاربران و تایپیک هایی روبت میدم که از دروغ های بی مدرک و بی سندِ امثال شماها فرار کردن و به اینجا هجوم آوردن که هیچی جواب نمیدی و مطلب رو عوض میکنی؟
من گذاشتم برگردی چون فکر کردم تو هم یکی از اون کاربران اخراج شده و فرار کرده ی انجمن های رفیقات هستی ، ولی دیدم هدفت از اومدن به اینجا چی هست.

هی توی تایپیک های یاماها مینویسی مشکل مشکل عیبی نداره ، ولی وقتی راه حل رو بهت آموزش میدم و تو هیچ واکنشی نشون نمیدی و بحث رو عوض میکنی ، با توجه به سابقه ات و شرکت نکردنت توی مباحث مشکلات کرگ، خیلی خنده داره که جدیدا این جمله رو بکار میبری که "برای من کرگ و یاماها فرقی نمیکنه".
من تاحالا کلی از مشکلات یاماها هم گفتم ولی تو برای ان توضیحی نداری.
آواتار کاربر
MNS
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
کارت صوتی: Realtek HD
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
محل اقامت: آلمان، اشتوتگارت

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده: .توی یه سایت نوشته بود صداهای یاماها 8بیت است و کرگ 32 بیت.

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تصویر
منظورش بیت ریت بوده یا بیت دپث؟ تصویر
بیت ریت که واحدش هرتزه و عموما اکثر کیبورد ها تا (اگر درست بگم) از حدود 16 هرتز تا 44 کیلو هرتز را ساپورت میکنن که دیگه حداکثر بسامد شنوایی انسانه. و این که اصلش محدودیت بلندگوهای خارجی هستن که بتونن این محدوده را پوشش بدن و به کیبورد ربطی نداره.

و برای بیت دپث هم باید اول بدونیم که چطور صدا در یک ارنجر ورکستیشن تولید میشه.
صداها عموما یا سمپلی هستند (منظور مثلا سمپل مستقیم ویو هست) و یا عیر سمپلی.
- اگر سمپلی باشن که به فایل سمپلتون بستگی داره که چه بیت دپثی داشته باشه. به میل خودتونه. اینکودینگ فایل های صوتی هم بیت دپث را از بین میبره چون اینکودینگ lossless هم نداریم (بحث انکودینگ ام پی تری جداست!!!) برای همین بیشتر فایل ویو میخونن.
- و اگر غیر سمپلی باشد عموما در کیبورد های جدید حدود کسری از ثانیه سمپل واقعی و بعد سیمولاتسیون سه قسمتی (یا چند پارامتری) از صداست (از مثلا یک نوت) که مثلا این سیمولاتسیون بصورت یک نوع مدول فیتینگ ریاضی انجام میشه که میتونین بستگی به نوع و قدرت پردازنده، انواع کیفیت ها را داشته باشین. مثلا در تایروس (چون اینجا تاپیک تایروسه) حتی اگر یاماها از آشغال ترین اف په گه آ FPGA یا میکروکنترلر را هم استفاده کرده باشه (فرض محال که محال نیست!) تمام پردازش ها بر اساس سینگل پوینت و فیکس پوینت تعریف شده روی اون میکروکنترلره که در بدبخت ترین و بیچاره ترین مدلش 32 بیتی هست. تصویر تازه این بیس کاره. این هیچ فرقی هم نمیکنه که کرگ باشه یا یاماها. چرا البته ممکنه توی Sa21 یه میکرو کنترلر مال 20 سال پیش باشه با برنامه ریزی هشت بیتی تصویر که اصلا نمیدونم آیا همچین چیزی اصلا وجود داره یانه! ولی نه در کیبورد های امروزی.

این حرف را که شنیدم خدایی برق از کلم پرید. این حتی در رتبه ی آخر پارامتر های مهم یه ارنجر/ورکستیشن امروزی هم نیست.
SinaA2000
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: PSR-640
کیبرد فعلی: A2000
کارت صوتی: createve-blaster
نرم افزار: magix
موبایل: LG-4XHD
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: خوزستان-
تماس:

پست خوانده نشده

Mammad نوشته شده: متاسفانه روی برند یاماها تعصب داری و شدیدا مخالف کرگ هستی و این باعث میشه خیلی‌ها از اعضای انجمنت رو از دست بدی. افراد باسواد و حرفه‌ای مثل آقایان nobody و hashemi

ممد خان ما اینجا تعصب روی چیزی نداریم که کسی بخواد قهر کنه ما اینجا فقط بررسی های علمی و مقایسات منطقی انجام میدم که بعضی از کاربرا مثل اینایی که نام بردی تحمل ندارن ببینن و دقیقا از روی تعصبشون قهر میکنن یا اصلا نظری نمیدن کلا ما تعصبی نیستیم کسایی که تحمل این مقایسات وبررسی هارو ندارن تعصبی تشریف دارن تصویر
درضمن ارتعاش هیچ نیازی به همچین افرادی نداره واز لحاظ کابران و پرسونل بهترینها رو توی همه زمینه های کیبرد وموسیقی داره تصویر
آواتار کاربر
MNS
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
محل اقامت: آلمان، اشتوتگارت

پست خوانده نشده

Mammad نوشته شده: متاسفانه روی برند یاماها تعصب داری و شدیدا مخالف کرگ هستی و این باعث میشه خیلی‌ها از اعضای انجمنت رو از دست بدی. افراد باسواد و حرفه‌ای مثل آقایان nobody و hashemi

آقا محمد، اینجا توی ارتعاش ما تعصبی روی یه برند نداریم. مثلا خود من که کاسیو دارم. خودم هم اگه مثلا کیبوردم ایرادی داره میام تو تاپیکش میگم و با بچه ها بحث می کنیم. ولی این دلیل نمیشه که نقد منصفانه جاش را به کوبیدن مغرضانه بده. (منظورم شما نیستید) ولی مثال از خارج ارتعاش زیاد هست.

سعی من و همه ی دوستان ازتعاشی هم همیشه همین بوده که به دور از تعصب روی یک برند خاص، بیشتر روی فعالیت هنری تمرکز داشته باشیم.
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

پست خوانده نشده

Mammad نوشته شده:

متاسفانه روی برند یاماها تعصب داری و شدیدا مخالف کرگ هستی و این باعث میشه خیلی‌ها از اعضای انجمنت رو از دست بدی. افراد باسواد و حرفه‌ای مثل آقایان nobody و hashemi
جناب آقای محمد خان باید خدمت انورتون عرض کنم ارتعاش با از دست دادن کاربرای بی نظم و غیر منطقی نه تنها ناراحت نمیشه بلکه خوشحال هم میشه. مثل این کاربرا و کاربرای دیگه ای که عضو ویژه بودن اینجا ،،، انقدر اومدن و رفتن که حساب از دست رفته...
شما هم جزء افرادی بودی که یکبار قهر کردی و دوباره برگشتی که تیم مدیریتی ارتعاش شما رو دوباره با آغوش باز پذیرفت و تمام حرفایی که زده بودید رو نادیده گرفت دوست عزیز. پس چه خوبه که قضاوت در مورد باقی کاربرا نکنید.
توی ارتعاش از قبل و خیلی قبل تر رسم بر این بوده که هر مقایسه ای بصورت منطقی درباره کیبرد همراه با نمونه عکس ، صوت ، تصویر و ... بوده و به همه علنی ثابت شده. شما اسم اینو میذارین تعصب روی یاماها؟؟؟؟؟ تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات