Yamaha Tyros2

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

Re: YAMAHA Tyros2

پست خوانده نشده

محمد جان این که گفتی فرار همیشگیه برخی افراد محدود از پاسخ به مسئله اصلی بوده. تصویر و نداشتن جواب منطقی.
جدا از این افراد ، تو چرا سایت اصلی و نوشته های روی کیبورد و کاتالوگ رو سانسور میکنی و چسبیدی به یک تیتر که توی منبع کاتالوگ ها و تا ریخچه ی کیبوردهای یاماها است؟
من دقیقا ظعف های تایروس و برتری های صداسازی ارنجرهای کرگ رو تایید میکنم ولی اگر توی جزئیات میخوایی بری که ارنجرهای یاماها بقول خودت خیلی چیزها دارند که رغباشون ندارن.مثلا تنها کیبورد ارنجرهایی هستند توی دنیا که کووانتایز لنگ groove دارند و سیستم regist memory بزرگترین امکانات ارنجینگه اونهاست و...
-
محمد جان فقط خواستم جواب این استدلال اشتباهت رو در سایتی که نفر دومش یه کارگره مغازه ارگ فروشی بوده و در جواب کاربرا میگه "از قیافه ات خوشم نمیاد" بدم.
بهرهال ممنون که لینک منبع رو گذاشتی. حتی روی کارتون تایروس2 یک جاش لینک digital homekeyboardرو داده ولی محمد! روی همون کارتون هم نوشته workstation و arranger و توی سایت رسمی یاماها هم جزو ارنجرهای حرفه ایش است. تصویر
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
Mammad
عضو فعال
عضو فعال
کیبرد فعلی: Pa1x,Pa500,T2
نرم افزار: Cubase,FL

پست خوانده نشده

باشه من اعتراضی ندارم،

برام مهم نیست برتری کرگ و یاماها... از هر دو برند ساز دارم و با هردوشون حال میکنم. تصویر
leilash

پست خوانده نشده

دوستان tyros 2 با tyros 3 چه فرقهائی دارن کلاً؟ از لحاظ کیفیت با همدیگه فرق دارن؟ پروگرامهای tyros 3 , tyros 4 رو میشه رو tyros 2 ریخت؟ پروگرام های tyros 2 حجمشون چقدره معمولاً؟ تو tyros 2 گلچین کردن صدا و ریتمها راحت تره؟ تو تاپیک خوندم ریتهامو میشه از هارد اجرا کنیم...درسته؟ اگه رم فضای 128 و 256 و 512 مگابایت پر باشه تو tyros 2 چقدر طول میکشه دستگاره بالا باید و چقدر طول میکشه یه ست 128 و 256 و 512 رو لود کنیم... این حالا تو tyros 3 چقدر طول میشکه؟
دسترسی به ریتمها و صدا و کرن کردن سریعتره یا زمانبره؟
ببخشین سوالاتم زیاد شد...
آواتار کاربر
h5432
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: yamaha psr-80
کیبرد فعلی: pa 800 & PA 50V4
میکروفون: shure
موبایل: sony sp
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
تماس:

پست خوانده نشده

....تفاوتاشون قبلا زیاد گفته شده تاپیک تایروسا رو بخون
.....پروگرام مدلهای بالاتر ب پایینتر نمیخورن
.....گلچین تقریبا راحته تو تایروس
.....سرعت لود سمپل تو تایروس 3 خیلی بیشتر هست
......دسترسی خیلی سریع و راحته
تصویر
sahand89

پست خوانده نشده

leilash نوشته شده:دوستان tyros 2 با tyros 3 چه فرقهائی دارن کلاً؟
دوست عزيز شما در موارد زير از دوستان ارتعاش راهنمائي خريد خواستين:

Tyros 3
Tyros 2
A 2000
S 950
Roland GW 8
GEM WK8
PSR 9000
GEM WK3
Rolan E50
وكمي هم قديمي تر كه بريم:
PA 3X
Fantom X
Piano
.
هر كدوم از اينا كلي با بقيه تفاوت داره. هم از نظر امكانات و كاربرد و هم از نظر قيمت.
Tyros 3 و wk8 و Fantom و ... اصلا قابل قياس با همديگه نيستن. اينه كه به نظر من شما اگه واقعا قصد خريد دستگاه و همچنين دريافت راهنمائي از دوستان رو داريد بايد اول تكليف خودتون رو با خودتون مشخص كنيد كه چي ميخوائيد و چقدر هزينه خواهيد كرد. اگه اينا مشخص بشن هم خودتون بين مدلهاي مختلف گير نميكنيد و هم دوستان بهترين راهنمائي رو ميكنن.
leilash

پست خوانده نشده

sahand89 نوشته شده:
leilash نوشته شده:دوستان tyros 2 با tyros 3 چه فرقهائی دارن کلاً؟
دوست عزيز شما در موارد زير از دوستان ارتعاش راهنمائي خريد خواستين:

Tyros 3
Tyros 2
A 2000
S 950
Roland GW 8
GEM WK8
PSR 9000
GEM WK3
Rolan E50
وكمي هم قديمي تر كه بريم:
PA 3X
Fantom X
Piano
.
هر كدوم از اينا كلي با بقيه تفاوت داره. هم از نظر امكانات و كاربرد و هم از نظر قيمت.
Tyros 3 و wk8 و Fantom و ... اصلا قابل قياس با همديگه نيستن. اينه كه به نظر من شما اگه واقعا قصد خريد دستگاه و همچنين دريافت راهنمائي از دوستان رو داريد بايد اول تكليف خودتون رو با خودتون مشخص كنيد كه چي ميخوائيد و چقدر هزينه خواهيد كرد. اگه اينا مشخص بشن هم خودتون بين مدلهاي مختلف گير نميكنيد و هم دوستان بهترين راهنمائي رو ميكنن.

ممنون این راهنمائی شد دیگه؟ من الان pa3x و gw8 دارم میخواستم یه تایروس یا a2000 بخرم... خواستم کارائیشون رو بدونم
sahand89

پست خوانده نشده

leilash نوشته شده:ممنون این راهنمائی شد دیگه؟ من الان pa3x و gw8 دارم میخواستم یه تایروس یا a2000 بخرم... خواستم کارائیشون رو بدونم
دوست عزیز اولا شما دوتا پست بالاتر رو که نگاه کنید میبینید که اصلا حرفی از A2000 نزدید و در مورد T2 , T3 سوال کردید. دوستان هم تا الان به همه سئوالهای شما جواب دادن. از اونجائی که تمام مطالب ارتعاش از روی سند و تجربیات واقعی خود اعضا نوشته شده لذا با مطالعه تایپک هر مدل میشه اطلاعات جامع وکاملی در مورد اون مدل بدست آورد.
Pa3x و GW8 هم مبارکتون باشه. پس gem 8 و Roland E50 رو میخوائید چیکار؟ به دردتون نمیخورن تصویر
من توی اکثر پستهای شما یه طعنه نسبت به سایت ارتعاش، دوستان عزیز اینجا، برند یاماها بخصوص A2000 رو حس میکنم. نمیخوام بگم شما با سوء نیت اینا رو مینویسید ولی نحوه نوشتار و همچنین این که توی 12 مدل مختلف درخواست راهنمائی خرید کردین واقعا جای تامل داره !
leilash

پست خوانده نشده

میخوام gw8 رو بفروشم یاماها tyros یا a2000 بخرم خواستم نظرات دوستان رو هم بدونم...
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

leilash نوشته شده:میخوام gw8 رو بفروشم یاماها tyros یا a2000 بخرم خواستم نظرات دوستان رو هم بدونم...
سلام آقای مهران. خوبید انشاله؟
آقای سهند خیلی دقیق و خوب متوجه این خصیصه شما شدند.
من چندین بار این مشخصات و تفاوت ها رو براتون توضیح دادم توی تلفن و البته بقول دوستان شما میتونید تایپیک های مختلف رو مطالعه کنید و به نتیجه برسید.
اینجا تایپیک تایروس2 است ولی میتونید توی ایـــــــن تایپیک برای خریدن از دوستان راهنمایی بگیرید باز هم سوال بپرسید.
در مورد مشخصات تایروس2 توی صفحه های قبلیه همین تایپیک مرور کنید و کلی اطلاعات بدست بیارید.
سمپل مستقیم
گلچین کردنه راحت
1024مگ سمپل بدونه هیچ مشکلی
سرعت لود شدنِ بسیار پایینِ سمپل ها نسبت به pa3x و تایروس3
هارد و استدیو رکورد Audio
میکرفون
کلاوی های حرفه ای
ساخت ژاپن
و...
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

آقای گلپری ظاهرا برای پاک کردن فایل های AUDIO داخل هارد ، هنوز مشکل دارند.
mehdigolpari نوشته شده:تصویرتصویرتصویرتصویر
مهدی جان ظاهرا هنوز شما طبق توضیحی که من و سعید میرزایی دادیم ، عمل نکردید.گرچه اون توضیح رو میدونید.
ببین مهدی جان دقیقا فقط کارهایی که میگم رو انجام بده :
  1. یک فایل رو انتخاب کن و بذار بخونه که مطمعن بشی انتخاب شده.
  2. دکمه STOP رو که دیگه AUDIO وایسه.
  3. دکمه Delete رو از تولبار پایین بزن
  4. یکی یکی فایل ها رو انتخاب کن بطوری که همه سیاه میشن.(((((توجه : اون فایلی رو که برای اجرا قبلش انتخاب کرده بودی ، کلیک نکن)))))
  5. دکمه ی OK و خلاصه اینتر و این حرفا
اینطوری اگر کیبوردت با کابل USB به کامپیوتر وصل باشه ، به حالت یک درایو توی My Computer ظاهر میشه و میتونی از طریق پوشه ی HDR که به وضوح Hiden شده به فایل های AUD داخل هارد دسترسی پیدا کنی و حتی اونها رو کپی کنی. یا جذف کنی.
فقط چون این فایل ها AUD هستند ، اسم هم فایل AUDIO که توی هارد کیبورد هرچیزی بوده ، اینجا اسم پوشه ها است.
موفق باشید.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات