چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: شیـــــــــــــراز

جداشد ازYAMAHA Tyros3

پست خوانده نشده

سلام.
این افت ناگهانی تایروس 3 از 11700000 به 7500000 هم خوشحال کنندست بخاطر اینکه توان خریدش بالا میره و باعث مطرح شدن بیش از قبلش میشه
وناراحت کنندست چون PA3 x هنوز 11میلیونه و میشه چماق توسرما یاماها دوستا.چون کورگیها تفکرمحدودی دارند و گرونی رو دلیل برتریش میدونن
توشیراز خیلی ها ارگها رو ازروی ریتم بندریشون میخرند.
فکرکن....!
.....ببخشید اقا این ارگه چنده
50 میلیون داداش
ریتم بندریش چطوره,!?
اقا این چه حرفیه این کیبورد اخر کیبوردای دنیاست.ریتماش هنوز نیومده
نمیخوام اقا یدونه pa80 بدین
اینم صد میلیون نقد.!
صدمیلیون!?....قیمتش 5 میلیونه اقا
باشه اقا اشکال نداره من فقط ریتمهای 80 رو قبول دارم دوست دارم بیشتر پول بدم
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

مقایسه معاملات کیبردهای کرگ و یاماها

پست خوانده نشده

ehsantale نوشته شده:این افت ناگهانی تایروس 3 از 11700000 به 7500000 هم خوشحال کنندست بخاطر اینکه توان خریدش بالا میره و باعث مطرح شدن بیش از قبلش میشه
وناراحت کنندست چون PA3 x هنوز 11میلیونه و میشه چماق توسرما یاماها دوستا.چون کورگیها تفکرمحدودی دارند و گرونی رو دلیل برتریش میدونن
احسان جان حرفت درسته . به قول شما طرز فکرشون محدوده متاسفانه ! اصلأ نکته جالبش همینجاست !
همینجاست که مشخص میشه کی تفکر حرفه ای داره و موزیک رو به چشم مجلس رفتن و این چیزا نگاه نمیکنه و نسبت به امکانات یه کیبورد براش هزینه میکنه و از اون امکانات هم تا جای ممکن استفاده میکنه
بذار اونا تو دنیای به قول تو بندریشون بمونن ! اصلأ pa3x باشه 100 میلیون ! چه فرقی داره ؟!
اتفاقأ به نظر من وقتی تایروس 3 رو با این امکانات نشون یه نفر که منطقی باشه بدی و بهش بگی قیمتش 7500 هست میره به امکانات و قیمت pa3x هم نگاه میکنه و وقتی ببینه که برای امکانات یکسان باید 3500 اضافه پول بده خب طبیعتأ میاد سراغ تایروس ! تازه به نظر من یه سری امکانات تایروس رو pa3x نداره ! یه سری امکانات هم روی pa3x هست که حداقل به درد من نمیخوره و تایروس 3 اونا رو نداره ! مثلأ ترکیب کردن 48 اسیلاتور ! من 3تا صدا رو با هم ترکیب کنم و یه صدای خوب از توش دربیارم حداقل 3-4 ساعت وقتمو میگیره ! دیگه چه برسه به 48 تا !!!!
ولی خب مثلأ تو قسمت سکوئنس و سانگ سازی pa3x تا اونجایی که من شنیدم باید ریتم و آکورد و ملودی و خلاصه همه اجزای آهنگ رو از اول تا آخر موزیک دستی بزنی و رکورد کنی ! (البته مطمئن نیستم ! حالا شما که با pa2x کار کردی واقعأ اینطوری بود ؟؟ )
حالا سکوئنسر تایروس رو نگاه کن ! انقدر روون و راحته که آدم لذت میبره
قصدم از گفتن این حرفا اینه که بگم یه سری چیزای بد باید تو جامعه موزیک و همینطور نوازنده ها باید باشه که خوبها بتونن خودشون رو نشون بدن !
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
saeedmv
مدیر بخش تئوری موسیقی و پیانو
مدیر بخش تئوری موسیقی و پیانو
اولین ساز: Casio CT-700
کیبرد فعلی: Yamaha-Tyros2
کارت صوتی: M-Audio Fast Track P
میکروفون: Alctron-MC001
نرم افزار: Adobe Audition, Cubase
موبایل: iPhone 5S
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 2 دفعه

Re: بحث هاي متفرقه کاربران

پست خوانده نشده

مي دونيد دوستان درد جامعه ي هنري ما از هيمنه كه شما احسان جان و عليرضا ي عزيز بهش اشاره كرديد. بخدا بعضي جاها روم نمي شه بگم نوازنده كيبورد هستم. تا مي گم نوازنده كييب.... طرف مي گه خوب شبي چند خالتوررر ؟ تصویر تصویر

مي خوام موهامو بكنم. حالا يه واژه بهتر پيدا كردم كه كمي اين سوء تفاهم ها كم بشه از اين به بعد مي گم من با work station arenger تايروس كار مي كنم.

اون وقت طرف مي گه هَ...... تصویر
Mama, she has taught me well
مامان به من خوب یاد داد
Told me when I was young
وقتی جوان بودم به من گفت
Son, your life’s an open book
پسرم، زندگیت مانند یک کتاب باز است
Don’t close it before it’s done
تا تمامش نکردی آن را نبند ...

آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
محل اقامت: شیـــــــــــــراز

پست خوانده نشده

سلام خدمت همه
ممنون انرژی جان من نمیدونستم کجا بنویسم اونجا نوشتم.ممنون از انتقالت.
درباره pa2 x بایدبگم توی حالت سانگدمد شما میتونی همراه باریتم هم رکورد کنی اما سینک استارت کارنمیکنه یه بهتره بگم بدکارمیکنه
چون وقتی قطع میکنه بعد استارت رو با تاخییر اجرامیکنه
ولی بزرگترین مشکلش اینه که سانگ مد با استیل مد جداست و اونجا هیچ چیزی کارنمیکنه
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

ehsantale نوشته شده:سلام خدمت همه
ممنون انرژی جان من نمیدونستم کجا بنویسم اونجا نوشتم.ممنون از انتقالت.
درباره pa2 x بایدبگم توی حالت سانگدمد شما میتونی همراه باریتم هم رکورد کنی اما سینک استارت کارنمیکنه یه بهتره بگم بدکارمیکنه
چون وقتی قطع میکنه بعد استارت رو با تاخییر اجرامیکنه
ولی بزرگترین مشکلش اینه که سانگ مد با استیل مد جداست و اونجا هیچ چیزی کارنمیکنه
احسان جان پس تا اینجا میشه گفت تایروس خیلی بهتر عمل کرده
چون تو سکوئنسرش هم سینک استاپ/استارت کار میکنه و هم اینکه قسمت سانگ و استایل از هم جدا نیستن و وقتی سانگ رو رکورد کردی میتونی سانگ رو پخش کنی و به جای ریتم استفاده شده در سانگ یه ریتم دیگه رو پخش کنی !
خب یه نفر که فقط تو فکر برنامه رفتن و این حرفا باشه این امکانات رو استفاده نمیکنه و تفاوتهاشون رو هم نمیفهمه ! واسه همینم هست که متاسفانه خیلیها میگن فقط کورگ !!!!
البته من کرگ رو هم خیلی دوس دارم .. مخصوصأ pa2x که ظاهرش خیلی ابهت داره و آدم احساس خوبی داره وقتی باهاش نوازندگی میکنه ... صداهای ترکی و عربی سمپلیش رو هم خیلی دوس دارم که وقتی حالت لگاتو میگیره و از پیچ بند هم استفاده میکنم واقعأ لذت بخشه !!!
یکی از دوستام pa800 داره .. من هر موقع باهاش کار میکنم و ملودی ترکی میزنم بیشتر از تایروس ازش لذت میبرم! ولی خب از نظر ریتمهای غربی و همینطور صداهای فابریک دستگاه به نظر من در مقابل تایروس صفره ! ریتمهای ایرانیش هم که تکراری و کلأ ابتکار و سلیقه تو ستهای ایرانیش تعطیله !
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
abbasnaeij
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: sa21
کیبرد فعلی: yamaha s975
موبایل: samsung
محل اقامت: مازندران -نور

چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

پست خوانده نشده

بهرنگ جان این حرکت یعنی چی یه دفعه قیمت دو مدل کیبرد اینهمه میاد پایین واقعا از کارای شما ادم تعجب میکنه شما که اینهمه دم از انصاف میزنید از قرار معلوم فقط سیاستهای نمایندگی رو به شکل دیگه اجرا میکنین اگه یه خریدار سه روز قبل تایروس 3 رو ازشما میخرید به قیمت11700 امروز با این قیمت 7500 مواجه میشد 4میلیون پول کمی نیست چه جوابی براش داشتین دلار اومده پایین یا ارز مرجع خورده به این دو مدل کیبرد من مخالف ارزونی نیستم ولی این روش شمارو اصلا قبول ندارم شما اگه واقعا حامی بچه های سایت هستین بهتره باهاشون روراست باشین اگه هم دکون وا کردین که بحثش جداس .شما این کیبردو چند خریدین که میتونین یهو 4 تومن زیر قیمت بدین اگه با فروش به این قیمت بازم سود داره واستون خوب چرا تا حالا ندادین من از شما میخام راهنمای بچه های سایت باشین هیچ منظوری ندارم وقصد هیچ بی احترامی به کسیو ندارم فقط دلم میسوزه به خدا ممنون از همه

اخطار ناظم سایت :
دوست عزیز لطفا در نوشته هاتون از ادبیات
بهتری استفاده کنید.
اینجا یک فروم عمومی است.
sahand89

Re: قیمت و وضعیت بازار کیبرد

پست خوانده نشده

abbasnaeij نوشته شده:بهرنگ جان این حرکت یعنی چی. اگه یه خریدار سه روز قبل تایروس 3 رو ازشما میخرید به قیمت11700 امروز با این قیمت 7500 مواجه میشد 4میلیون پول کمی نیست چه جوابی براش داشتین
دوست عزيز من فقط به اين قسمت ميتونم جواب بدم مابقي رو حتما بايد خود بهرنگ بياد و بگه تا قضيه روشن بشه. من همين امسال طلا خريدم از قرار گرمي 142 تومن. بعد از دو ماه شد تقريبا 151 تومن. طمع كردم و نفروختم. روز 5 شنبه دوستم تماس گرفت و گفت قيمت اومده پايين و شده 145 بفروش. گفتم نه بازم ميره بالا. شنبه شد قيمت 142 و هي اومد پايين تر و مجبور شدم توي قيمت 128 با 4 ميليون ضرر بفروشم. حالا بايد يقه كي رو بگيرم؟ خريد و فروش هميشه اين جور چيزها رو داشته و داره و خواهد داشت. نميشه كه شما بگيد چون ديروز 11000 بود چرا امروز 7500 شده.
البته كاهش شديد قيمت اين دو مدل خالي از بحث نيست و متاسفانه برخي سايتها هم يه حرفهاي بي منطقي راجبش گفتن كه من قبولشون ندارم. خود بهرنگ مياد و شفاف توضيح ميده كه اولا چرا قيمت يهو شديد اومد پايين و اين كه چرا فقط اين دو مدل.
.
از شما هم خواهش دارم موقع درج نظر و پست يه كم از ادبيات مناسب تري استفاده كنيد.
آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
محل اقامت: شیراز

پست خوانده نشده

درود ........
دوست عزیز قیمتها ربطی به مدیریت سایت نداره .....شرکت --- تهران قیمت تایروس 3 ویاماها a2000را ارزان
کرده و سایت هم به همین دلیل قیمت را پایین اورده ......من خودم تایروس 3 دارم و الان هم خیلی خوشحالم که ارزان
شده ......درثانی اینجا ایران هست این اتفاقها زیاد میافته ....سکه تا چند مدت پیش یک و نیم میلیون بود الان شده یک و
صد ......بیاید به فال نیک بگیریم این دو مورد ارزانی ........
saeid322
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: .........

پست خوانده نشده

این که شما میگید طلا خریدید بعد اینجوری شده.خوب طلا یک بازار جهانی (ویک مقدار هم بستگی به بازار داخلی)داره والان هم بازارش داره میاد پایین.ولی اینکه بدون هیچ تغییری در بازار دلار حداقل خیلی ناچیز یک مرتبه اونهم فقط دو مدل کاهش چند میلیونی داشته باشه واقعا جای بحص داره.باور کنید من الان حدود چهل پنجاه روزه می خواهم کیبرد بگیرم و بین tyros3 و tyros4 و pa3x موندم یک روز می گم اینو بر می دارم یک روز می گم اونو چند روزی داشتم روی تایروس3 کار میکردم وکاراییها ومشکلاتشو برسی میکردم که شاید اینو بردارم ولی وقتی دو روز پیش این قیمت رو دیدم باور کنید یک لحضه قلبم وایساد ونفسم بالا نیومد گفتم وای چه شانسی اوردم اگه برداشته بودم......یک مقدار کم حال کسی که یک هفته پیش تایروس3 یا a2000 را خریده درک کردم.مطمعن باشید که از هرچی کیبوردو یاماهاو ...بدش مییاد و دیگه بنده های خدا طرف اون کیبورد هم نمی رن.اینها همه سیاستهای شرکتها میباشد که فقط به فکر سود کردن خودشان ویا بر عکس سود نکردن رقیبشان هستند وهیچ وقت ملاحضه مصرف کننده بیچاره نیستند. ببینید روی یک کیبورد چقدر سود دارن که تا چهار میلیون کاهش قیمت می دن......
saeid322
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: .........

پست خوانده نشده

البته من فراموش کردم بگم که هیچ کسی منجمله من مخالف ارزون شدن کالایی نیست. ولی به شخصه با این روش ارزون شدن مخالفم.حداقل در طی یک پروسه دوماهه این کار را انجام میدادن. واینکه این اتفاق درست چند روز بعد از معرفی کیبورد جدید شرکت کرگ pa900 می افته خودش جای بحص داره.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات