قیمت و وضعیت بازار کیبرد

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

Re: قیمت و وضعیت بازار کیبرد

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:جناب حسین پور عزیز اگر توضیحات دوست عزیزمون آقای شوالیه براتون کافی نبود ، حتما باز هم در این زمینه سوال کنید و برای بهتر شدن تایپیک ما رو از نظرات خودتون بهره مند کنید.

در اول تایپیک هم گفته شده که لطفا تاریخ و شهرستانی که قیمت میدید عنوان بشه.و تقریبا همه دوستان این مورد رو در این تایپیک رعایت کردند. با اینهال بازهم قیمت هامیتونن متفاوت باشن و حتی در هر لحظه تغییر کنن.
با سلام و عرض تشکر از استاد بهـــــــرنگ
قیمت کیبردهای نــــــو که تغریبا در همه جا (با اندکی تفاوت قیمت ) یکی می باشد و تکلیفش مشخص هست. بنده بیشتر روی کیبردهای کارکرده بحث دارم.چون بازار خرید و فروش،بیشتر روی کیبردهای کارکرده می چرخه و بهتر هست که زمان استعلام قیمت کمی دقت شود و حداقل آدرس محل فروشگاه مشخص باشد .( به عنوان مثال فروشگاهی در پاساژ نور شیـــــراز ) حال اگر کسی آدرس یا شماره فروشگاه را خواست می تواند از طریق پیغام خصوصی با فرد ارسال کننده قیمت هماهنگ شود . با تشـــــــکر
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

پست خوانده نشده

با ســـلام
امـــروز یک قیمت نجومی اعلام میکنم ؛ البته اگر مورد انتقاد قرار نمی گیرم.چون کار بنده فیلمبرداری از مجالس می باشد با نوازنده های زیادی برخورد دارم و اگر وقت بشه گاهی هم با هم بحث می کنیم ( که خیلی کم پیش می آید). اما بابت یاماها psr62e ؛ قیمت فضایی 1200,000 تومان تا 2000,000 تومان قرار داده اند(بین نوازندهای کیبرد ) و واقعا هم خرید و فروش می شه و البته چون این کیبرد کم هست میشه همه جوری قیمت گذاریش کرد.در منطقه ما ؛ ست psr62e با pa80 یک ست بسیار عالی میباشد و گروههایی که با این دوکیبرد همزمان کار میکنند از موفقیت چشمگیری بهره میبرند.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

30ma نوشته شده:حداقل آدرس محل فروشگاه مشخص باشد .( به عنوان مثال فروشگاهی در پاساژ نور شیـــــراز ) با تشـــــــکر
دوست عزیزم جناب حسین پور بزرگوار. پیشنهادهای شما مطمئنا جای بررسی دارد ولی این موارد که شما عرض کردید حالت راهنما و معرفی فروش دارد که این تایپیک فقط مربوط به قیمت ها و وظعیت بازار است.
ما نمیتونیم برای دکان ها و مغازه ها تبلیغ کنیم. همین که اسم نمایندگی ها رو هم میاریم فکر کنم کافی باشه.
یاماها = ---
کرگ = سپید موج و چندین صاحب پرمدعای دیگر
رولند = موکو
کاسیو = من نمیدونم
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

30ma نوشته شده:با ســـلام
امـــروز یک قیمت نجومی اعلام میکنم ؛ البته اگر مورد انتقاد قرار نمی گیرم
بابت یاماها psr62e ؛ قیمت فضایی 1200,000 تومان تا 2000,000 تومان قرار داده اند(بین نوازندهای کیبرد ) و واقعا هم خرید و فروش می شه.
جسین پور جان دیدی گفتم قیمت ها چقدر تفاوت داره. کیبردهای psr64 و psr62 که بهترین صداهای مناسب اهنگ های لــری و بخیاری و بندری و بستکی داره خوراک جنوبی ها و خوزستانی هاست ولی اگر یک عروسک اون رو گیر بیارید با همین وظعیت قیمت ها هیچکس اینجا بیشتر از 600 الی 700 نمیخره.
کسی هم که psr64 درحد اکبند رو اینجا مثلا بخره 700.000 تومن یک کار واقعا ناعاقلانه کرده چون باوجود کیبردهای امروزی و صداهای بسیار قشنگ اونها دیگه اصلا چیزی برای برتریه psr64 و برادر کوچیکش وجود نداره.
این پول هایی رو که برخی آماده خورها و بی استعدادها حروم میکنند ، فقط بابت اسم دستگاه هاست و بیشتر بابت حرف مردم و اطرفیان.
با همین گرونی ها psr64 بیشتر از 400.000 تومن نمی ارزه.اون هم درحد آکبند.
12.12.91
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
alishop
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: PSR 640
کیبرد فعلی: PSR A2000
میکروفون: صدام مناسب نیست
موبایل: Apple Iphone 5s
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: آبادان
تماس:

پست خوانده نشده

سلام.
بچه ها این pa600 الان قیمتش چقدره؟
ممنون میشم بهم بگید
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

سلام در حال حاضر PA-600 در بازار وجود نداره و علتش خرید تعداد زیادی از این دستگاه توسط شرکت اصلی و ذخیره آن و به مراتب فروش آن با قیمت بالاتر می باشد
چون قیمت اولیه این کیبورد 3.000.000بود و بعد از چند روز به 3.600.000 رسید .اما تفاوت اصلی Pa-600 با Pa-50 تولید شده ایران در این است که این دستگاه به طور فابریک قابلیت اجرای سمپل را دارد و نیازی به دستکاری ندارد و اگه قیمتش بالاتر از قیمت جهانی بره به راحتی به صورت قاچاق وارد ایران می شود
به عنوان مثال الان قیمت کلی فروشی این کیبورد ( تعداد ده عدد به بالا ) حداکثر 900 دلار می باشد که 3.000.000 تومان برای هر کیبورد قیمت گذاری می شود .اما شرکت اصلی گمان می کرد که با افزایش قیمت دلار میتواند این کیبورد ساده را به قیمت 4.000.000 میلیون به فروش برساند .
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
آواتار کاربر
alishop
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
تماس:

پست خوانده نشده

شوالیه جان با تواصیفی که از این کیبورد شد(یکی از کاربران که داشته گفت)و دمویی که من ازش دیدم(که خود شرکت کرگ ضبطش کرده بود)فکر نکنم به این قیمت بیارزه...
خب اگر کسی بخواد 4 میلیون برای این دستگاه بده (که تازه توی همون تیزرتبلیغاتی خودشون که کیبوردو در بهترین وضعیت قرار میدن ، لودش برای روشن شدن حدود 5 - 10 دقیقه ظاهرا طول کشید) خب میره s950 یاماهارو میخره...
نظر شما چیه؟
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

بله علی شاهپوری مطلب جالبی رو عنوان کردن که باعث شد منم در مورد بازار این کیبورد تحقیق کنم و نتیجش این شد که عده ای سود جو این کیبورد رو به قیمت 4 میلیون در حال حاضر میفروشن در صورتی که قیمت واقعیش نهایتا 3 میلیون هست .
البته این به کاربر بستگی داره که از بین A-2000 و pa600 یکیشونو انتخاب کنه...
و اینجا مفهوم واقعی ساپورت ریتم خودشو نشون میده...به نظر من کرگ روش بهتری رو استفاده کرده چون دقیقا سیستم pa800 که امتحانشو پس داده رو برای سمپل انتخاب کرده ولی یاماها سیستم جدیدی رو برای سمپل پیاده کرده که زمان میبره تا جا بیفته .
مطمن باشید اگه برای کاسیو At3 هم اینقدر ریتم و صدای آماده موجود بود الان قیمتش چیزی حدود دو میلیون بود . تصویر
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
آواتار کاربر
alishop
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
تماس:

پست خوانده نشده

ممنون از پاسخت...
راستی الان که قیمت دلار روز به روز داره کم میشه و قیمت گوشی موبایل هم تا حدودی کم شده ، و تا جایی که من اطلاع دارم قراره تا بعد عید قیمتا تا حدودی کم بشن ، ایا تا الان از کم شدن قیمت کیبورد خبری بوده؟
اصلا امکانش هست که قیمت ها ی کیبورد کاهش پیدا کنه؟
آواتار کاربر
EHSANP800
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: اورگ ده هزارتومانی
کیبرد فعلی: YAMAHA A2000
کارت صوتی: SAFFIRE PRO 24 DSP
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: Adobe Audition- FL Studio
موبایل: نوکیا 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند اهنگسازي
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست خوانده نشده

من دیروز با آقای صادقی یکی از فروشنده های قیصریه صدف ک صحبت میکردم اشون گفتن:بدلیل این نوسانات و پایین کشیدن دلار فعلا فقط فروش دارن و خرید ندارن
و بچه ها ی با معرفت و نون حلال خور تهران تا دیروز ب قیمت روز دلار میفروختن الان میگن ن ن ن ن ن ما خرید از قبل داریم و گرون خریدیم
ب من گفت احسان بت پیشنهاد میکنم تا آخر هفته دست نگه داری
تا همه چی معلوم بشه و گرنه ضرر میکنی
اشالا ک قیمتا کم شه ایجور به نفع همس...

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات