Korg PA500 Persian

پایین ترین ارنجرهای Pa مثل Pa700- Pa600- Pa50

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: Korg PA500 Persian

پست خوانده نشده

بههههههههه....!
منصور تو هنوز زنده ای؟؟؟؟
نکنه از زندان آزاد شدی؟(شوخی)
کجا بودی پسر؟
میبینم که تو پروفایلت زدی Roland G70 داری؟
حالا چرا بعد این همه سال اومدی و به pa500 افتخار دادی؟
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

پست خوانده نشده

سلام
بله..................
خیلی ممنون از خوش آمد گویی گرمتون........ تصویر
زنده بودنش که ای میگن زنده ایم یعنی توی جراید صغیر الانتشارنوشتن حالا راست و دروغش پای خودشون ولی واسه فرار از زندان با مایکل اسکافیلد و لینکولن باروز کلی برنامه ریزی کردیم تا تونستیم فرار کنیم نمی دونی..... تصویر
.
.
.
بهرنگ دیر به دیر میایی من الان چهار روزه که میام سر میزنم هی منتظرم بیایی یه فحشی بدی پس گردنی بخوابونی زیر گوشمون نمیدونم خلاصه یه حرکتی کنی ولی ....... تصویر
بگذریم
اون G 70 هم که زدم مال خیلی وقت پیشه اون پروفایل رو هم درستش می کنم چشم
ولی یه دونه G 70 ورژن یک داشتم که الان دست سعید دالوندِ احتمالأ این بابا رو بشناسی همون خالتور باز مشنگی که یه مدت توی گرجستان کار میکرد وکلیپ هم از خودش در می کرد البته این بابا اصالتأ لره و اهل یکی از روستاهای نهاوندِ ولی عین بندِ تومبونِ در رفته از این ور در میره اون ور
قصد فروش ساز رو نداشتم ولی بسوزه پدر اعتیا...چیز ببخشید بسوزه پدر بی پولی و بدهی ، وادار شدم چهارشنبه هفته پیش ردش کنم بره هر چند یکی ، دو ماهی بود اصلأ روشنش هم نمیکردم یعنی اصلأ وقت کار کردن با هیچ سازی رو نداشتم این بابا خیلی وقت بود چشمش دنبال ساز بود منم رو حساب آشنایی قدیمی فروختم بهش رفت. قیمت درست حسابی هم ازش نداشتم همین جور گفت چقدر منم لپی گفتم سه و هفتصد اونم نقد گذاشت رو میز و ساز و برد.
القصه مادر خدمتیم
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

Sunami نوشته شده:سلام
بله..................
خیلی ممنون از خوش آمد گویی گرمتون........
زنده بودنش که ای میگن زنده ایم یعنی توی جراید صغیر الانتشارنوشتن حالا راست و دروغش پای خودشون ولی واسه فرار از زندان با مایکل اسکافیلد و لینکولن باروز کلی برنامه ریزی کردیم تا تونستیم فرار کنیم نمی دونی..... تصویر
بهرنگ دیر به دیر میایی من الان چهار روزه که میام سر میزنم هی منتظرم بیایی یه فحشی بدی پس گردنی بخوابونی زیر گوشمون نمیدونم خلاصه یه حرکتی کنی ولی .......

بیا اینجا تا برات بگم...

برای ارتباط با موضوع تایپک :
pa500 کلا تعداد دکمه های روی پانلش 83 عدد هستن که در مدل های شرقی (persian-oriental-turkish) تعداد دکمه های scale tuning رو بهش اضافه کنید تصویر تصویر
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

پست خوانده نشده

سلام چطوری؟
همون طور که گفتم میخوام یه سری از سوالاتی که دوستان پرسیدن و یه سری دیگه جواب دادن که حتمأ هم درست هست ولی حدس میزنم طوری دیگه کامل تر میشه دوباره جواب بدم من از صفحه 58 همین تایپیک شروع به خوندن کردم و یه سری سوال دیدم که کم کم جوابشون رو میدم
دوستان همکاری کنن تا دور هم حال کنیم.
shadmehr220
واقعا بعضی از کارای کرگ ادمو عصبی میکنه برای فعال کردن مترونوم باید از 7 خان رستم رد بشی یکی نیست به شرکت کرگ بگه تو که این همه دکمه گزاشتی یکی دیگه هم واسه مترونوم میزاشتی چی میشد؟ تو این قضیه واقعا یاماها بهتر کار کرده (یاد a1000 بخیر)
نمی دونم این بحث از کجا شروع شده من از این جاش رو دیدم و جواب میدم که:
دوست من بهترین راه برای داشتن مترونوم روی ارنجر های کرگ استفاده از مولتی پد هست که اگر خود مولتی پد های شرکتی ساز این مورد رو نداشت میتونی خودت بسازی یا این که بگو تا برات بسازم و آپ کنم.
Mr.Energy
یکی از دوستام وقتی 500 پرشین رو خرید فروشنده یه سری سانگ بهش داد ... اون سانگا اوایل همشون کامل اجرا میشدن ... ولی جدیدأ فقط ریتماش پخش میشه و ملودیهاش پخش نمیشه !!!! جریان چیه؟ مشکل از کجاست ؟؟
این مشکل از یک گزینه یا بهتره بگم یک قابلیت خیلی مهم در سانگ پلی مود سرچشمه میگیره که در یاماها هم وجود داره (قابلیت رو میگم نه مشکل) در این برند گزینه ای وجود داره که کار اون قطع کردن صدای هشت تراک اول سانگ هست که اگر شما یه سانگ را بخواهید بر اساس استاندارد های تعریف شده توسط مراجع بین المللی بسازید اگر این گزینه را فعال کنید تراکی که ملودی صدای خواننده رو میزنه قطع میشه وشما میتونید روی اون بخونید اگه منظورم رو متوجه نشدید بگید تا کامل توضیح بدم البته اون گزینه رو من براتون پیدا میکنم و آدرس و نحوه ی کار کردن با اون رو براتون میزارم تا بتونید از اون درست استفاده کنید.
jalal_taj
سلام دوستان.
برای ریتم سازی در 500 من یک ملودی برای اینترو روی ACC2 زدم. حالا میخام کاری کنم که با گرفتن هر آکوردی ملودی دقیقاً از همون نتی که من زدم و روی همون گام صحیح شروع بشه. باید چکار کنم؟ مثلاً اگه گام دو مینور هست و نوازنده آکورد لا ماژور رو گرفت و ریتم شروع شد باز هم ملودی درست پخش بشه.
نمی دونم منظورم رو خوب گفتم یا نه
نمیدونم این دوستمون میاد دوباره جوابش رو بگیره یا نه اما برای این کار کافیه که نوع اون تراک مورد نظر رو از ACCبه درام یا پرکاشن تغییر نوع بدی بعد ملودیت رو توش بزنی این جوری نه با تغییر آکورد نه با تغییر گام یا ترانسپوز ملودی اون تراک هیچ تغییری نمیکنه
البته برای اینکار فکر کنم روش دیگری هم وجود داره که اگه خواستید اون هم میگم البته الان خیلی وقته باهاش کار نکردم باید خودم یه بار تمرین کنم تا یادم بیاد.
.
.
.
ادامه دارد.... تصویر
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
mohamadalitabatabaee
عضو کم کار
عضو کم کار

جداشده از دانلود برای PA500 Persian

پست خوانده نشده

سلام دوستان من یک ست خریدم ریختم رو سازم ولی از وقتی ریتم ها رو ریختم نه میشه سانگ ضبط کرد نه سانگ های ضبط شده پخش میشه
میخواستم ببینم برای چی اینجوری است؟ با تشکر
amir_shield
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio sa-10
کیبرد فعلی: yamaha psr-s970
موبایل: samsung galaxy s5
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: اهواز

پست خوانده نشده

با سلام طبق گفته دوست عزیزم amir-paradise
برای رفع این مشکل طبق موارد زیر عمل کرده تا مشکل برطرف شود
1-به قسمت song play وارد شوید
2-دکمه menu را فشار دهید
3-وارد منوی track controls شوید
4-از طریق دکمه track select وارد 16 لایه سکوانس شوید(1بار فشار بدید وارد لایه 1تا 8 و بار دوم 9 تا 16)
5-سه ردیف جدول مشاهده میکنید تمام گذینه های ردیف بالا از طریق قربیلک تمپو به internal تغییر دهید و ردیف وسط به poly
6-تمام 16 لایه رو به همین شکل تغییر دهید و در گلوبال ذخیره کنید.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

من خیلی وقته آکبند پرشین رو ندیدم. فقط تبدیل شده ها که در آکبند بودن اونها هم شک دارم. قبلا در مورد آکبند بودن یا نبودن پرشینهای این دوره زمونه در انجمن بحث شده.
چیزی بیش از یک سال است که pa500persian آکبند وجود نداره.(غیراز دستگاه های تبدیل شده)

هرکس هم ادعای خرید یا داشتن آکبند pa500persian رو در این دوره ی زمانی داشته و داره ، یا بلوف میزنه یا اطلاعات کافی نداره ویا متاسفانه بهش غالب کرده اند.
خرداد 1392
آواتار کاربر
مهدی-موزیک
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio ctk4000
کیبرد فعلی: کیبوردمون کجا بود!!!
کارت صوتی: ............
میکروفون: ...........
نرم افزار: fl studio
موبایل: galaxy pocket
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: خراسان شمالی-اسفراین

پست خوانده نشده

آقا بهرنگ یعنی خود شرکت هم نداره؟هروقت زنگ میزنیم که میگه معمولی هستش.
sahand89

پست خوانده نشده

مهدی-موزیک نوشته شده:آقا بهرنگ یعنی خود شرکت هم نداره؟هروقت زنگ میزنیم که میگه معمولی هستش.
آقا مهدي دقت نكردي ديگه . بهرنگ جان فرمودن :
هرکس ادعای خرید یا داشتن آکبند pa500persian رو در این دوره ی زمانی داشته و داره ، یا بلوف میزنه یا اطلاعات کافی ندارهو یا متاسفانه بهش غالب کرده اند. .
Bold كردم كه همچين تو چشم باشه
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

مهدی-موزیک نوشته شده:آقا بهرنگ یعنی خود شرکت هم نداره؟هروقت زنگ میزنیم که میگه معمولی هستش.
کدوم شرکت؟

کیبردهای کرگ رو فعلا سپیدموج نمایندگی میکنه.
عرض کردم حدود یک سال بیشتر است pa500persian آکبند وجود نداره.
غیر از تبدیلی ها.
باحساب نقل قول سهند عزیز ، این بارسوم است که میگم :
هرکس در این مقطع زمانی ادعا کرد pa500persian آکبند داره ، یکی از 3حالت بالا است.
درضمن بشما گفتند pa500 معمولی ، شاید منظورشون ورژن غربیش بوده.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری متوسط و پایین تر”

• اطلاعات