Korg pa800

ارنجرهای نمیه حرفه ای Pa همچون Pa1000- Pa800- Pa80
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

baharanmusic
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبورد
کیبرد فعلی: korg pa800
کارت صوتی: roland ua 25 ex
میکروفون: roland
نرم افزار: cubase 5.5
موبایل: nokia
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

جداشده ازافزایش یوزر درام کیت DK در کیبورد PA800

پست خوانده نشده

تصویر با درود . آیا میشه این os رو با نرو افزاری ساخت ؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید .مرسی
baharanmusic
عضو کم کار
عضو کم کار

Re: افزایش یوزر درام کیت DK در کیبورد PA800

پست خوانده نشده

درود بر شما عزیزان . آیا شما از فلش یو اس بی شرکت سپید موج کیان که برای پی آ800 زدن خبری دارید یا نه؟ لطفا اگر اطلاعاتی دارین توضیح دهید . ممنون
baharanmusic
عضو کم کار
عضو کم کار

RE:فلش یو اس بی شرکت سپید موج کیان برای Pa800

پست خوانده نشده

فلش یو اس بی شرکت سپید موج کیان که برای korg pa800 طراحی شده بدین صورته که احتمالا شما میتونید تا 2 گیگ سمپل به اون 2 گیگ سمپل فابریک فلش، سمپل اضافه کنی وبعد با این حجم 4 گیگ سمپل ریتم سازی ، آهنگسازی ، صداسازی و ترکیب آنها با هم انجام بدی . فقط نمیتونی به دیگران کپی کنی چون باید فلش رو هم به طرف بدی ، که شدنی نیست و انحصارا برای خودتون بدرد میخوره . تصویر
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

Re: RE:فلش یو اس بی شرکت سپید موج کیان برای Pa800

پست خوانده نشده

سلام دوست عزيز جناب baharanmusic
ضمن خوش آمد گويي به شما دوست عزيز ازتون ميخوام كه در اين مورد بيشتر توضيح بديد
1-طراحي شد يعني چي يعني سپيد موج طراحي كرده يا فقط به عنوان آپشن وارد كرده و ميفروشه
دوست عزيز ببخشيد رك صحبت ميكنم احتمالأ رو ولش كن معمولأ ما در اينجا در مورد ثوابت ثابت شده صحبت ميكنيم نه احتمالات اما
2-اگر واقعأ بشه دو گيگا بايت سمپل به سمپل هاي خودش اضافه كرد قاعدتأ بايد به شدت سرعت لود رو كاهش بده
3-از طرفي اين موضوع هم پيش مباد كه سازي كه طراحي اون بر مبناي استفاده از سمپل هاي روي رم داخلي هست چطور ميتونه از سمپل هاي روي فلشUSB استفاده كنه
4-اگه قابليت كپي نداره فقط به درد كسي ميخوره كه خودش ريتم سازه و كسي كه ميخواد ريتم بخره نميتونه از اين امكان استفاده كنه مگه اين كه خود شركت كار كپي رو به عهده بگيره كه عملأ غير ممكنه
پيشاپيش از اين كه به خاطر رك بودنم بنده رو ميبخشيد و سوالاتم رو پاسخ ميديد از شما ممنونم
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
آواتار کاربر
h5432
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: yamaha psr-80
کیبرد فعلی: pa 800 & PA 50V4
میکروفون: shure
موبایل: sony sp
تماس:

Re: Korg pa 800

پست خوانده نشده

دوستان منم کم و بیش درباره این فلش شنیدم! ک ارگ یجورایی سمپلا رو مستقیم از رو فلش میخونه ی چیزی تو مایه های 80!
ولی نمیدونم تا چ حد میتونه واقیت داشته باشه!
تصویر
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

اين دوستمون يه پستي زد و رفت هيچ خبري هم ازش نيست به قول بهرنگ نه دليلي نه مدرك منطقي فقط يه پست حالا شما يه تحقيق بكن بينم چي گيرت مياد من كه دوسه جا زنگ زدم چيزي دست رو نگرفت
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

بعد وقتی من میگم مطالب مندراوردی ننویسید و هرچی شنیدید بعنوان خبر ثبت نکنید از من ایراد میگیرن.
باز خوبه این رو دیگه منصور متوجه شد.
گرچه شاید هم راست باشه ولی بهتره توضیح داده بشه.
منصرو جان این یا هرکدوم از دوستان دیگه اگر ممکنه یه تماسی با این شرکتی که ایشون فرمود بگیرید ، اگر واقعیت بود که بیشتر روش بحث میکنیم واگر شایعه و تبلیغ بود که فورا حذفش کنیم.
ممنون و منتظرم.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
h5432
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: yamaha psr-80
کیبرد فعلی: pa 800 & PA 50V4
میکروفون: shure
موبایل: sony sp
تماس:

پست خوانده نشده

بهرنگ جان منم دقیقا چون مطمئن نبودم چیزی نگفتم وگرنه حدود یکماه پیش تو یکی ازسایتهای کرگی اینو از یکی شنیدم چون امیدی بهش نداشتم دنبالشم نگرفتم دیگه
چیز ب این مهمی اگه واقعیت داشت خیلی زودتر و بیشتر از اینا تبلیغ و فراگیر میشد.
تصویر
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

سلام
بروبچ من با دوسه جا تو جمهوري كه فروشنده هستن و معمولأ دنبال اين چيزا ميرن و براشون مهمه تماس گرفتم ولي كسي از اين موضوع خبري نداشت كه چي هست و چطور كار ميكنه
اما از لحاظ عقلي با در نظر گرفتن اين موضوع كه براي اين كار بايد توي OSدست برده بشه تا بشه چنين كاري انجام داد
حالا چهار حالت پيش مياد كه
1-يا OSرو دست كاري كردن و اين كار رو كردن كه اصلأ در اين حدود و اندازه ها نيستن پس اصلأ بهش فكر نكنيد سنگين تر هستيد
2-يا يه گزينه اي آپشني چيزي توي 800 هست كه اين كار رو ميكنه كه اونم با وجود اين كه ما دل و رودش رو ريختيم بيرون چنين چيزي باز امكانش خيلي كمه
3-يه سخت افزار به ساز اضافه كردن و شده مثل PA50 مبتلا به طالاسمي مزمن و مادر نزاد
4-حالت چهارم كه از همه حالات قوي تره اينه كه همه مون رفتيم سر كار بدون حقوق و مزايا
در جواب دوستمون آقاي h5432 بايد عرض كنم اينا يه سري فعاليت هاي تبليغاتي واسه نوشته شدن اسم يك فرد حقيقي يا حقوقي توي سايت هاي مرتبط و معتبره تا بتونن خودشون رو بشناسونن وگر نه اين دوستمون كه اين خبر رو زده چرا فقط سه تا پست داره بعد اول ميپرسه ميشه OSرو دست كاري كرد بعد بقيه سوالات رو ميپرسه و خبر ميزنه يعني خودش هم هنوز شك داره ديگه
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

Sunami نوشته شده:1-يا OSرو دست كاري كردن و اين كار رو كردن كه اصلأ در اين حدود و اندازه ها نيستن پس اصلأ بهش فكر نكنيد سنگين تر هستيد
تصویر مثل همون که من گفتم : وقتی میگن تبدیل pa50 به مثلا pa2x اگه راست میگن ، پس چرا ووکال هارمونی و سیستم های دیگه اش رو بهش اضافه نمیکنن؟ جالب اینه که وقتی من زنگ میزنم مثلا میگم pa500 تبدیلی 64مگ یا 128مگ اونا روی کلمه ی تبدیل به pa2x و pa800 تاکیید میکنن و من هم دقیقا از لجشون میگم 64مگ و 128مگ
Sunami نوشته شده:در جواب دوستمون آقاي h5432 بايد عرض كنم اينا يه سري فعاليت هاي تبليغاتي واسه نوشته شدن اسم يك فرد حقيقي يا حقوقي توي سايت هاي مرتبط و معتبره تا بتونن خودشون رو بشناسونن
یعنی همون چیزی که از قبل توی سایت ما ممنوع بود و بعد هم اکثر سایت های دیگه ی مبلغ کرگ ممنوع کردن که کسی اسم سایت های شخصی و غیررسمی رو بیاره.
البته منصور جان از اونجایی که منافع اقتصادی فروش کیبردهای کرگ بطور رادیکالی بین عرضه و تقاضا در ایران افزایش پیدا کرده ، توی ایران صد تا صاحاب پیدا کرده. هرجا میری میگه من اصلی هستم و هرهرهر... به ریش اونیکی میخندن و با تکبر میگن اون(فلانی) رو ما خودمون گذاشتیم رو کار و...
و من نمیدونم کدومش اصلی و رسمی است که بذارم اسمش توی انجمن نوشته بشه یا نشه.

راستی اون شرکت کلاه برداری که باتری های 20هزارتمنی قابل شارژ تلفن های پاناسونیک رو به ملت میچپوند 100 و خورده ای هزار تومن ، همین س.م بود؟؟؟ تصویر
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری نیمه حرفه ای”

• اطلاعات