korg pa1x

ارنجرهای سطح حرفه ای Pa - از Pa1x تا Pa5x
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

Re: korg pa1x

پست خوانده نشده

siamak0111 نوشته شده:کسی میتونه ریتم های pa 80 و pa 800 رو به pa 1x تبدیل کنه ?

سلام سیامک جان
دوست من برای تبدیل ریتم های یا بهتره بگم ست های ریتم سری PAبه همدیگه میتونی از نرم افزاری که توی سایت***موجوده استفاده کنی من تا حالا باهاش کار نکردم ولی فکر کنم جواب بده آخه یکی از دوستام باهاش ریتم 80رو به 800 تبدیل کرده بود منم خودم انجام دادم اما فایل خروجی رو امتحان نکردم
روند کار به این صورته که تمام 11فایل بکاپ رو بهش معرفی میکنی از اون ور یه ست ریتم مخصوص پ[ّ1پیا 2 یا 800 یا هر مدلی که بهش معرفی کردی میزنه بیرون بگیر امتحان کن جوابش رو هم بده که منم بدونم چطور میشه
حجم برنامه هم فکر نکنم بیشتر از 5 مگ باشه ولی یه نت فرام ورک میخواد که باید حتمإ همون ورژنی باشه که خودش میگه نه بالا تر نه پایین تر
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

چند دقیقه بعد
این لینک دانلود نرم افزار واسه PA3البته همشون به هم میخورن یعنی نرم افزار واسه همه مدل ها کاربرد داره
http://www.korgpa.com/en/support/produc ... tware.html
اسم نرم افزار هم هست
Pa80 Card Converter - Computer Software
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg
کیبرد فعلی: .
کارت صوتی: ....................
میکروفون: RODE NT1-A
نرم افزار: ریزون
موبایل: نوکیا زپرتی
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد

پست خوانده نشده

Sunami نوشته شده:چند دقیقه بعد
این لینک دانلود نرم افزار واسه PA3البته همشون به هم میخورن یعنی نرم افزار واسه همه مدل ها کاربرد داره
http://www.korgpa.com/en/support/produc ... tware.html
اسم نرم افزار هم هست
Pa80 Card Converter - Computer Software
سلام به دوست خوب و زحمتکش خودم.....
سونامی جان بله این نرم افزار کانورتر کار میکنه ولی مشکل اینجاست که فقط سمپلها رو تبدیل میکنه و ریتمها تبدیل نمیشه و وقتی ست تبدیلی رو نصب میکنی ریتمهاش اصلا اجرا نمیشن....
روند کار به این صورت هست که شما ابتدا با این نرم افزار بک آپ رو تبدیل به ست میکنی(توی قسمت نام برای فایل جدید حتما باید بعد از نام پسوند set رو بنویسید تا فایل درست تبدیل بشه)
سپس باید ریتمهای ست رو با نرم افزار تبدیل ریتم style works Xt korg ریتمها رو تبدیل کنی ..................که این نرم افزار هم کرک شده اش گیر نمیاد پس همین روش تبدیلی که خودم گفتم توپ هست.....
در کل من خودم یه سری از ریتمهایی که برای فلش کارت pa80 ساخته بودم رو روی Pa1 دقیق و با کیفیت بالا آوردم و مجبور شدم دوباره درامکیت سازی کنم تا کیفیت مطلوب بشه
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

والا هادي جان چه عرض كنم اگه شما ميگي نميشه و امتحان كردي از اونجا كه نفست حقه و ديگه از لحاظ ديد زدن تمام قسمت هاي ساز بهت ايمان دارم من هم مبنا رو بر نشدن ميزاريم
اما يكي از دوستان من با همين نرم افزار اين كار رو انجام داده و خروجي گرفته ميگفت انجام شده من خودم ساز سمپلر دم دستم نيست وگرنه حتمأ امتحان ميكنم.
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg

پست خوانده نشده

Sunami نوشته شده:والا هادي جان چه عرض كنم اگه شما ميگي نميشه و امتحان كردي از اونجا كه نفست حقه و ديگه از لحاظ ديد زدن تمام قسمت هاي ساز بهت ايمان دارم من هم مبنا رو بر نشدن ميزاريم
اما يكي از دوستان من با همين نرم افزار اين كار رو انجام داده و خروجي گرفته ميگفت انجام شده من خودم ساز سمپلر دم دستم نيست وگرنه حتمأ امتحان ميكنم.
منصور جان منم یکی از دوستانم به راحتی تبدیل میکنه و همین امروز این کار رو برام انجام داد باید نرم افزار تبدیل ریتم رو گیر آورد ....ولی یه مشکل هست که واسه ورژن 301 هست اینه که درامکیتهای gm استاندارد دستگاه pa80 که روی یوزر درامکیت ساخته شده باشه روی pa1 بد پخش میشه نمیدونم چرا؟
شما راه حلی واسه این موضوع پیدا نکردی؟
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

اگه منظورت style works Xt korg هست والا من با اين نرم افزار كار نكردم ولي از سايت كرگ يه نرم افزار ديگه دانلود كردم به اسم Style Works 2000 كه البته ورژن هاي ديگه ش هم به اسم EMC Style Works XT Universal موجوده و حدس ميزنم يكي باشن يعني اون كه شما ميگي به سفارش كرگ باشه اين كه من ميگم مال خود شركت توليد كننده باشه و داده بيرون واسه عموم ولي اينم كه من ميگم همچي قولنجه (قولنج:در زبان لري يعني ناميزون بودن فرد يا چيزي) يا كار نميكنه يا اگه كار كنه درست نميتونه قسمت هاي ريتم رو بچينه
اما در مورد درام كيت ها والا هادي جان من با اين مورد شما برخورد نكردم شايد علت اين بوده كه به قول شما ورژن اون سازي كه من باهاش كار كردم اوني نبود كه شما ميگي
از طرفي من اولين باره كه يه چنين چيزي رو ميشنوم كه به خاطر ورژن درام كيت درست پخش نشه شما يه لطف بكن بگو منظورت از اين كه ميگي بد پخش ميشه چيه
يعني مثلأ صداها تعريف شده واسه هر كليد درست انتخاب نميشه كه بر ميگرده به موضوع RXبود PA1 كه احتمالأ نميتونه صداهاي يوزر درام كيت عاديه 80 رو با صداهاي RX خودش تطبيق بده كه امكانش خيلي كمه يا اين كه ريتم نميتونه درام كيت درست خودش رو پيدا كنه كه اين مورد رو من باهاش برخورد داشتم و علتش اينه كه ريتم صداي خودش رو نه بر اساس نام صدا يا درام كيت بلكه بر اساس محل سيو شدن اون در يوزر مورد نظر پيدا ميكنه يعني اگه شما جاي درام كيت يه ريتم رو توي يوزر عوض كني ديگه نميتونه درام كيت خودش رو پيدا كنه و با درام كيتي كه در محل درام كيت اون ريتم جايگزين شده پخش ميشه كه دو راه داره اونم جايگزين كردن درام كيت هاي اشتباه با كيت هاي درسته و راه دوم اينه كه يه ريتم يه ريتم همه ريتم ها رو ببري توي ريتم سازي و كيت ها رو معرفي كني كه اوج مصيبته
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

يادم رفت بگم
هادي جون داداش اون تيك Original Style Sounds كه مربوط به انتخاب صداي ريتم ميشه و بالاي صفحه ي TRACK SELECT هستش رو يه چك بكن چون توي 50 و80 اون تيك وجود نداره و موقع لود ست ممكنه گلوبال چون تيك رو نمشناسه فرمان خاموش بودن رو به اون بده و برداشتن اون تيك ممكنه صدا يا درام كيت هاي ريتم رو بهم بريزه و صداي غير صحيح رو به اون معرفي كنه
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg

پست خوانده نشده

منصور جان مشکل از اون تیک نیست اون رو هر کی هم که تازه با کرگ کار کرده میدونه....

مشکل دقیقا اینه که شما وقتی یه یوزر درامکیت رو که با 80 ساخته شده توی Pa1 لود میکنی مثلا جای اسنر یه چیز دیگه پخش میشه یا جای طبال یه سنج پخش میشه نمیدونم تعداد صداهای pa1 بیشتر شده یا نه من خودم هم نمیدونستم به خاطر ورژنش هست ولی یکی از دوستان*** که با Pa1 حسابی کار کرده و با تجربه هست به من گفت به خاطر ورژن 301 هست و اگه ورژن پایینتر باشه این مشکل رو نداره.....
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال

پست خوانده نشده

سلام هادي
داداش من نظرم اينه كه شما ورژن سازو عوض كن ببين چي ميبيني با اين اوصافي كه شما ميگي مشكل بايد همون باشه آخه ..............ارور .....پليز ري استارت يور سيستم
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg

پست خوانده نشده

از دوستان کسی رم 72pin edo simmبرای pa1x سراغ نداره؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری حرفه ای”

• اطلاعات