KORG OASYS

کیبوردهای متخصص صدا و آهنگسازی

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
aliintervocal
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-E323
کارت صوتی: On-Board
نرم افزار: Virtual DJ - FL Studio 9
محل اقامت: تبريز
تماس:

KORG OASYS

پست خوانده نشده

تصویر

شركت كورگ بارديگر ثابت كرد كه ازديگررقباي خود هيچي كم نداره.اين دستگاه يكي از شاهكارهاي روز دنيا به حساب ميايد.

محصولي فوق العاده زيبا وبحث برانگيز.

اين محصول با قابلیت های بسیار قوی برای تنظیم و آهنگسازی -در دومدل 76 کلید و 88 کلید ارائه شده است:oasys

از سه مقطع برای تولید صوت آماده است که عبارتند از:

۱- روش داخلی بالاترین وضوح صدا

۲- سازهای توسعه دهنده ( اکسپانشن ها )

۳- روش مقایسه ای یا آنالوگ

۴- روش ابزار چرخش صدا (سلايتورها)
oasys

برای چرخش وپیچش و کلا جلوه های صوتی 172 نوع اسیلاتور یا نوسان ساز (ريونس ها و ريوربها) را درخود دارد.

1664 صوت: بصورت
Defalt

1792 صدای آمیخته

1529 گستره کوبه ای سازها را جهت استفاده کاربر تهیه دیده است.

همچنین دو بانک نصب شده در قالب اکسپانشن درخود دارد که یکی صداهای پیانو ودیگری صداهای کوبه ای را درخود دارند.

نکته قابل ذکر دیگر اینکه تمام ورودی ها وخروجی های این کیبورد

24bit

هستند درگاهي برای افکت صوتی و2 افکت بر سر راه درگاه خروجی این کیبورد قرار دارد که صداهای متنوعی را میتواند تولید کند. ودر ضمن میتوان افکتها را بصورت ریل تایم تغییر داد.

16Track

-High Difine Recording + Masterتنظیم کننده

oasys

¦16 تراک صوتی بصورت مجزار را درخود دارد وبه شیوه اچ دی آر مجهز میباشد یعنی تمام تنظیم موسیقی بر روی هارد دیسک کیبورد انجام میپذیرد و همچنین تنظیم کننده قابلیت تولید 200 آهنگ را یکجا در خود دارد همراه باCD Writer

به اضافهMIDI

كنترل قابل انعطاف ميباشد كه همگي در يك دستگاه موسيقي عالي و بسيار پيشرفته گرده هم امده اند.
همچنین دقت مرتب کردن یا کونتایز اصوات را تا 192/1 دارد.چهار تراک را بصورت دیجیتال میتواند ضبط کند این قابلیت هنگامی که به صدای سازی زنده یا خواندن خواننده نیاز باشد مورد استفاده دارد. وتا 80 دقیقه بصورت مونو میتواند صدا از بیرون از خودش را نمونه برداری کند.

صفحه نمایش اُ آسیس مانند اکثر محصولات جدید کورگ لمسی میباشد و قابلیت جدیدی که به آن اضافه شده صفحه رنگی آنست که با ابعاد 640 در 480 نقطه ، وقابلیت تغییر زاویه صفحه ، دید خوبی برای کاربر فراهم آورده است.

پنل پشتي آن شامل ورودي ، خروجي هاي فراوان آنالوگ و ديجيتال به انضمام
USB2.0

ميباشد. خروجی هایOASYS

عبارتند از :
یک خروجی یک به چهاربا قدرت 1.1 کیلو اهم

خروجی برای هدفون

یک خروجی استریو

حداکثر شدت خروجی اُ آسیس 18.5+ دسی بل میباشد

دیگر خروجی اُ آسیس ، خروجی اس پی دی آی اف است که بصورت اشعه های ماورائی نمونه برداری میگردد لازم به ذکر است که این قابلیت نیز دارای تایپ تست آی ای سی 60958 میباشد

قدرت ورودی این کیبورد نیز 10 کیلو اهم است . 4 کابل رابط یو اس بی در این کیبورد تعبیه شده که با سرعت بسیار زیادی میتواند اطلاعات را انتقال دهد و این یکی از قابلیت های جدید و ویژه اُ آ سیس است.

از دیگر سخت افزارهائی که به این دستگاه متصلند میتوان از هارد دیسک نام برد که از 2.5 گیگابایت تا 40 گیگابایت متغیر است ومیتواند اطلاعات را درخود ذخیره نماید.پس از آن سی دی رام وسی دی رایتر نیز جزو ملحقات اُ آسیس است.

از نکات ایمنی هم ذکر این نکته کافیست که این کیبورد تا 130 وات در برابر سوختگی مقاوم است .

اين دستگاه مجموعه كاملي از ابزار هاي توليد صداي دلخواه موزيسين ها را در بر داشته و تغييرات موسيقي روز را درخود منعكس ميكند.OASYS

يكي از قدرتمند ترين سينتي سايزر هاي جهان ،پردازشگر افكت با كيفيت استوديويي ، دومين نسل تكنولوژيKarma

،Sequencing MIDI

پيشرفته است. درOASYS

يك پردازشگرUltra fast Computer

و يك نرم افزار پشتيباني كنندهLinux

به كار رفته است.OASYS

تمام مزاياي سيستم نرم افزار هاي گوناگون را با كمك يك سخت افزار قوي كه تنها ميتواند در يك دستگاه موسيقي پيشرفته به كار ايد را دارا ميباشد.
روشهاي
Synthesis

جديد براي توليد صدا (Instruments EXi Expansion

) افكت هاي جديد (EXF

Expansion Effects

) محل ذخيرهPCM

اضافي (EXs Expansion Sample Libraries

) نيز ميتوانند به اين دستگاه اضافه شود.
به منظور استفاده از مزاياي تكنولوژي جديد، اين دستگاه شامل يك نمايشگر 4/10 رنگي لمسي و كليد هاي با دسترسي آسان بر روي پنل جلويي ،
PAD

ها ،Slider

ها ،joystick

ها ،Knob

ها ،Ribbon

و غيره است كه همگي كنترل دستگاه را با انگشتتان بسيار راحت ميسازد.

اينم باكسش:
تصویر

قیمت: (درزمان رونمايي ازاين عبر كيبورد قیمت پایه در حدود 8000$ قیمت گذاری شده است كه درايران هم شايعه شده بودكه قيمتش 4ميليون تومان هستش ولی عزيزان درايران قیمت حدود 7میلیون است)

ramin syatili
عضو سایت
عضو سایت
نرم افزار: Cubase5 FL Studio10
محل اقامت: اهواز
تماس:

Re: KORG OASYS Workstation 76-88 Keys

پست خوانده نشده

آخ گفتی ! تصویر یک سال پیش می خواستم یکیشو بخر تصویر
aliintervocal
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-E323
کارت صوتی: On-Board
نرم افزار: Virtual DJ - FL Studio 9
محل اقامت: تبريز
تماس:

پست خوانده نشده

دوستان عزيز بايد يه مطلبي رو بهتون بگم.
من اين مطلب رو از يه سايتي برداشتم 2سال پيش متاسفانه منبع اش يادم نيست
و تو يه فايل داكيومنت سيو اش كرده بودم.اگه يه موقع اشكالي چيزي داشت من مقصر نيستما.
متاسفم كه منبع رو ذكر نكردم و فقط مطلب به نظرم خيلي جالب اومد گفتم واستون بزارم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

aliintervocal نوشته شده: من اين مطلب رو از يه سايتي برداشتم 2سال پيش متاسفانه منبع اش يادم نيست
و تو يه فايل داكيومنت سيو اش كرده بودم.اگه يه موقع اشكالي چيزي داشت من مقصر نيستما.
متاسفم كه منبع رو ذكر نكردم و فقط مطلب به نظرم خيلي جالب اومد گفتم واستون بزارم.
خوب مثل اینکه این پست رو همزمان با من زدید.من اون رو بعد از ارسال پست خودم دیدم.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
persiankorg
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: مشخص نشده

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
aliintervocal نوشته شده: من اين مطلب رو از يه سايتي برداشتم 2سال پيش متاسفانه منبع اش يادم نيست
خوب مثل اینکه این پست رو همزمان با من زدید.من اون رو بعد از ارسال پست خودم دیدم.

بهرنگ جان OASYS چقدر هست؟
اگر بخواهم می تونی برام بیاری؟
بالای 7 تومان که نیست تصویر
راستی شمارت رو تو پیغام خصوصی برام بفرست بی زحمت.
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg
کیبرد فعلی: .
کارت صوتی: ....................
میکروفون: RODE NT1-A
نرم افزار: ریزون
موبایل: نوکیا زپرتی
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد

Re: KORG OASYS

پست خوانده نشده

این هم یه دمو کوتاه از KORG OASYS که از یوتیوب گرفتم .

لینک دانلود:
http://uppit.com/s4evuayw1b1m/;KL;.mp4
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سینتی سایزر”

• اطلاعات