یک اتفاق تاریخی برای میدرنج های یاماها در ایران

گفتگوهایی که درباره پیانو و کیبوردهای یاماها عمومیت دارد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل و هرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

یک اتفاق تاریخی برای میدرنج های یاماها در ایران

پست خوانده نشده

خیلی وقته سعی میکنم زیاد با داستان و خاطره خسته تون نکنم.یادش بخیر.روزهایی که یک کاربر تازه وارد و ساده بودم زیاد از اینطور پست ها میزدم و البته هرچی مینوشتم هم کلی تعریف و تشکر تمجید و...
مثلا چیزهایی که حالا اگر بگم کسی حتی شاید نخونشون. تصویر
نمیدونم... شاید چون اونموقع توی اینترنت همیچین مباحثی نبود براشون جالب بوده؟!!!
ولی وقتی بهرشکل یکمی بالا رفتید دیگه اونطوری راحت نیستید.

حالا بعد از مدت ها دوباره میخوام یک داستان کوتاه بگم.ولی نه از گذشته.بلکه از حال و بیشتر اینده.
یک اتقاف تاریخی که حتما چندسال یا شایدم چندماه دیگه خوندنش برای همه جالبه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

کسی که Expansion Voice Editor رو پخش کرد کی بود؟

پست خوانده نشده

این رو حتما بخونید چون یک اتفاق تاریخیه بیادماندنی خواهد بود :

یکم قبل تر اصلا اینطور اطلاع رسانی در اینترنت نبود که این داستان ها ثبت بشه و قهرمان های این داستان ها ناشناخته میموندند.
حالا 12خرداد1392

بالاخره بعد از حدود یک سال و نیم ورود A2000 به بازار ایران نرم افزار سمپلر این کیبردها در یک اتفاق پخش شد.
داستان از اینجا شروع شد که حدود یک سال پیش فردی که خودش رو Frank vejahati Pisano نام گذاشته بود و خارج از ایران بود(به گفته خودش) بامن تماس گرفت و آشنا شدیم و تا مدت ها بمن زنگ میزد و درمورد کیبردها اطلاعات میگرفت و مثل خیلی کاربرای دیگه مشتاقانه راهنماییش میکردم.
بعد از مدتی با توصیه و راهنمایی های من ، یک میدرنج جدید یاماها خرید و کمی بعد درخواست پک جدید BM1 رو کرد. از اونجایی که مشکل پرداخت و انتقال پول رو داشت (البته به ادعای خودش) قرار شد بجای پول ، یک Software برای من آپلود کنه که با تمایل خودش قرار شد پک EuroDance رو برای من اپ کنه و BM1 رو بگیره.همین اتفاق هم افتاد و معماله تمام شد.
ولی چیز زیادی نگذشت که دوباره پیداش شد و گفت دموی bm2 رو توی youتیوب دیدم و از من BM2 رو خواهش کرد.(اونموقع BM1 حدود 120000بود وbm2هم200000)
مسلما معماله تمام شده بود و بحث bm2 دیگه جدابود.....سرتون رو درد نیارم که bm2 رو قرار شد خریداری کنه و بعدهم دیگه پیداش نشد، تا همین چند وقت پیش که در این لینک کمی با خودشیرینی وارد عمل شد و بنا به درخواست کلیه من برای نرم افزار MAGIX Music Studio2013 شروع به پیام خصوصی دادن کرد که اول : "من این رو برات میخرم..." بعد گفت "من چندماه اینو دارم..."(که اصلا این نرم افزار تازه ی تازه بود) بعد گفت "bm2 رو zip کن و پسوورد بذار و بده بمن" و وقتی من برات MAGIX رو فرستادم پسوورد رو بمن بده...
که همه ما میدونیم پسووردهای zip براحتی شکسیته میشن.(یک کلک بچه گانه).تازه جالب تر اینکه بهش گفتم این نرم افزار که باید رجیستر بشه؟ جواب داد "توکارت نباشه.مشکلی نداره". تصویر
دیگه کاملا خودش رو لو داده بود و من هم که MAGIX رو برام فرستاده بودند به دبــی ، کمی کشوندمش تاجایی که خودش بالاخره اعتراف کرد که :
"پس من رو شناختی...
من فلانی هستم که زورت اومد bm2 رو بهم بدی...
مگه فکر کردی حالا کوه کندی 4تا ریتم ساختی...
و..."
که بالاخره اکانتش غیرفعال شد ولی حذف نشد.
در پست بعد بهتون میگم چه انتقام شیرینی از من گرفت تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

سایت که با کیبردهای یاماها دشمنی دارد

پست خوانده نشده

بالاخره روز واقعه فرا رسید.
حالا وقت انتقام از بهرنگ است.همین پسره که خیلی مغروره.
همین که به همه میگه دلیل منطقی بیار.
همین که فکر میکنه غیر از خودش هیچکس بلد نیست ریتم بسازه.
همین که بیشتر از همه کاربرای سایتش توی سایته
همین که به کاربرای سایتش حقوق میده
همین که bm2 رو بمن مفتی نداد
آره...
حالا نرم افزار سمپل یاماها رو توی همه سایت های اینترنتی پخش میکنیم تا تنبیح بشه.
_
روز 09.3.92 یک کاربر تازه وارد ، 1 پست میزنه اینجا و با تشکر و تعریف از سایت ارتعاش که معلوم نیست ازچی تشکر کرده ، امار موضوع انجمن ها رو میپرسه.
کسی که امار مباحث انجمن رو نمیدونه از چی اینقدر تشکر میکنه؟! بعد هم که من یک توضیح کامل ،فقط برای داغ کردن تایپیک بهش دادم ، بجای ادامه بحث تخصصی ، فقط یک تشکر ساده مینویسه.مسلما مطلب به این کاملی جای سوالات بیشتر و بحث داشت.
شب 10.3.92 همین کاربر در سایت ارتعاش مینویسه :
دیدم در سایت "پی اس آر-توتوریال" نرم افزار Expansion Voice Editor رو گذاشتند برای دانلود. این هم لینکش ...
(خودش توی سایتuppitآپلودکرده بود).
این پست فورا حذف شد ولی همونجا این مژده رو به همه دادم تصویر چون خیلی روشن بود که هدف این فرد چی هست وتنها برای سایت ما نیست و البته این لینک uppit هم که هممون میدونیم اکثرا بین بچه های ارتعاش رایج است.
خوب دیگه.معلوم بود چی میشه و همون هم شد.

صبح روز 11.3.92 طبق معمول از یک سایته همیشه حاشیه دار ، خبری که منتظرش بودم رسید... جشن و سرور.
بوق و شیپورها براه افتاد.
چراغ رنگی ها روشن شد و گروه ارکستر کرگ بازها جشن و گرم کرد.
ولی...
چند ساعت نشد یک دفعه دیدن اون گوشه مراسم دعوا شده انگار.
جشن تعطیل شد.
داماد که تازه فهمیده بود چه کلاهی رفته سرش فریاد زد این جشنه چیه؟
ما داریم برای چی جشن میگیریم؟!
چراغ رنگی ها خاموش شدن...گروه ارکستر که تازه متوجه شده بود چی شده و دارن برای یاماها جشن میگیرن زود تعطیلش کردن.

تو همین گیر و دار بود که از سپیدموج هم زنگ زدن و...
بهتره باقیش رو نگم.... تصویرحداقل بطور عمومی.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Re: یک اتفاق تاریخی برای میدرنج های یاماها در ایران

پست خوانده نشده

بله دوستان . یک روزی هم یک اتفاق افتاد که دیگه فقل فلش های pa50 برای همه لو رفت ولی توی همون مقطع زمانی این امکانات برای ثبتش نبود.
یا اگر اون سال ها اینترنت بود شاید خیلی های دیگه هم میتوانستند برای A3 کارتریج پر کنند و لذت ببرند.
ولی حالا این بود داستانه پخش شدن نرم افزار سمپل میدرنج های یاماها...
  • یک فرد خارجی که ادعا میکرد در خارج از ایران حق کپی رایت بسیار محترم است
  • کینه از فردی که چرا pack مفتی بهش نداده در قبال اینهمه راهنمایی که بهش کرده
  • و یک سایت متعصب به کرگ که به اشتباه یکی از شیرین ترین روزهای علاقه مندانه کیبردهای یاماها رو رقم زد.
  • و جشنی که تعطیل شد.
نرم افزار Expansion Voice Editor حالا درخدمت همه میدرنج های جدید یاماها است تا هرچی wave دلتون خواست تا حجم 64مگابایت بریزید توی کیبردتون و در برابر pa800یی که هنگام روشن شدن ، چند دقیقه سمپل ها رولود میکنه، این کیبردها اصلا لود نمیکنند. فقط چند ثانیه.

حالا واقعا خوشحالم که میتونم برای BM های خودم رغیب داشته باشم.البته رغبایی که دوستانم هستند و کمکشون میکنم در این راه.
آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: شیراز

پست خوانده نشده

.....درود

بهرنگ خان من نفهمیدم این نرم افزار را خودت اخر بهش دادی یا نه .....منم چند

روز پیش دیدم این نرم افزار پخش شده تو اینترنت پس کار این بابا بوده ....ولی

داستانش با حال بود ...استعداد نویسندگیت هم بد نیستا
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:بله دوستان .نرم افزار Expansion Voice Editor حالا درخدمت همه میدرنج های جدید یاماها است تا هرچی wave دلتون خواست تا حجم 64مگابایت بریزید توی کیبردتون و در برابر pa800یی که هنگام روشن شدن ، چند دقیقه سمپل ها رولود میکنه، این کیبردها اصلا لود نمیکنند. فقط چند ثانیه.
حالا واقعا خوشحالم که میتونم برای BM های خودم رغیب داشته باشم.البته رغبایی که دوستانم هستند و کمکشون میکنم در این راه.
با تشکر از کمک شما به افرادی که قصد دارن برای یاماها پک تولید کنند البته هر کسی میدونه که تولید پک و ساختن ریتم کار ساده ای نیست و در مرحله اول نیاز به یه آرشیو قوی برای تولید ریتم های ایرانی داره..البته به نظر من پخش کردم این نرم افزار هیچ تهدیدی برای افرادی مثل شما نیست...این نرم افزار هر چقدر هم که قوی باشه باز هم به پای نرم افزار تایروس نمیرسه ...اما دیدیم با اینکه نرم افزار تایروس در اختیار همه بود اما باز هم هیچ ستی به محبوبیت ست های بهرنگ نرسید
تصویر
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

atashi نوشته شده:بهرنگ خان من نفهمیدم این نرم افزار را خودت اخر بهش دادی یا نه
مهم نیست ازکجا گیر اورده.مرتضی ی خودمون چندیدن ماه پیش از ترکیه نرم افزار رو گرفته بود. و برخی افراد دیگه.یا همین آقای v.mulerکه داره.
atashi نوشته شده:داستانش با حال بود ...استعداد نویسندگیت هم بد نیستا
آره خوب.چون نام و موضوعه این تایپیک هم داستان بود.نمیشد که مشخصات رو بررسی کنیم.
البته به نظر من پخش کردم این نرم افزار هیچ تهدیدی برای افرادی مثل شما نیست
خوب مرتضی جان کل این تایپیک همین موضوع رو نشون داد که معادلات این افراد برعکس دراومد تصویر
این نرم افزار هر چقدر هم که قوی باشه باز هم به پای نرم افزار تایروس نمیرسه
نرم افزار تایروس با این فرق میکنه مرتضی جان.تایروس خودش سمپل میگریه و wave دریافت میکنه و نرم افزارش رو 90درصد اصلا استفاده نمیکنند.
اما دیدیم با اینکه نرم افزار تایروس در اختیار همه بود اما باز هم هیچ ستی به محبوبیت ست های بهرنگ نرسید
خوب اینکه نظر لطف و محبت شما است مرتضی جان و من فقط اون قسمتش رو تایید میکنم که واقعا با وجود باز بودن همه امکانات برای ساخت پروگرام در تایروس ها ، هیچکس ننشست درست و اساسی یک برنامه تمیز و متفاوت براش بسازه.البته تا الان من حدود 30 پروگرام متفاوت برای تایروس ها دارم که از خیلی ست های کرگ هم قوی تر هستند(برخیشون) ولی قضیه ی a2000 بخاطر قیمت کمترش خیلی فرق داره.
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

وای ی ی ی ی ! بهرنگ !!! عجب ضربه بزرگی به تو و جامعه موسیقی یاماها بازان a2000 وارد شد !! حالا چیکار کنیم ؟؟؟ تصویر سایتو تعطیلش کن دیگه فایده نداره ! دیگه اینجا جای ما نیس !!!! تصویر تصویر
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
alishop
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: PSR 640
کیبرد فعلی: PSR A2000
میکروفون: صدام مناسب نیست
موبایل: Apple Iphone 5s
محل اقامت: آبادان
تماس:

پست خوانده نشده

من که دیگه اصن ضربه روحی روانی بهم وارد شده الانم سرم بهم وصله.... اخ که چه ضربه بزرگی به تو سایت زدن :D
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

پست خوانده نشده

با ســـلام و عـــرض ادب
به نظر بنده این یک اتفاق خوب است ، حداقل برای استقبال عموم از A2000 . زیرا هر چه تنوع ریتم برای این کیبرد بیشتر باشه از استقبال بیشتری بهره مند میشود. مانند A1000 که هنوز هم طرفدار داره و از آن استفاده میشه و مهمتر اینکه تفاوت ریتمهای آقای بهرنگ با سایر ریتمها بهتر مشخص میشه و باعث شور و انگیزه و ایجاد شوق و نشاط و تنوع با سلیقه های مختلف در ساخت ریتم و آهنگسازی میشه . با تشکر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث عمومی”

• اطلاعات