pa50 SD

پایین ترین ارنجرهای Pa مثل Pa700- Pa600- Pa50

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: pa50 SD

پست خوانده نشده

از اون جالب تر اینکه PA300 هم در رده پروفشنال کیبوردهای کرگ قرار گرفته !!!!!!!
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

pa50 و pa3x در یک دسته معرفی شده اند

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:بهاين صفحه در سايت رسمی کرگ برخوردم که متوجه شدم شرکت کرگ Pa50 رو در رده پروفشنال ارنجر معرفی کرده,,من برای لحظاتی نميدوستم خجالت بکشم يا کار ديگه ای بکنم.نکته جالب تر اين بود که هم Pa50 و هم Pa3x هر دو با اين عنوان در سايت کرگ معرفی شدن
بعد از لحیمکاری و استفاده از نام های بزرگ روی مدل های کوچک کرگ در بازار ایران و فریب دادن جماعت کیبوردیست ، حالا کم کم میبینیم خود شرکت ایتالیایی کرگ هم دست به دامن همینگونه کلک های الفبایی شده جلب مشتری با استفاده از نام های بزرگ.
  • گذاشتن مدل قدیمی و ضعیف pa50sd در رده ی pa3x
  • ساختن کیبورد سطح آموزشی Pa300 و عنوان کردنِ این مدل در رده ی ارنجرهای حرفه ای
  • و سوء استفاد از نام Pa3x برای تغییر بدنه ی pa900 بنام Pa3x-le که هیچ ربطی به pa3x نداره
دوست دارم برخی اساتید بزرگ و کاشفانِ عرصه کیبورد ایران با بیش از 9ماه و 2هفته و 3ساعت تجربه که کشف تاریخی کرده بودند و نام Tyros را بعنوان جمع کلمه tyro تخیل کرده بودند و جار میزدند ، حالا بیان این را توضیح بدهند که Pa50 با صداها و سیستم عامل و LCD دوره ی عصر یخبندانش چطور در رده ی کیبوردهای پروفشنال قرار میگیره؟
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
shahrzad.m
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: pa 50 sd

Re: pa50 SD

پست خوانده نشده

[HIGHLIGHT=#f7f8f9]ضمن عرض سلام و خسته نباشیدخدمت شما دوستان عزیز:[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#f7f8f9][HIGHLIGHT=#e6e6e6]من pa 50 sd به تازگی خریدم. سوالی داشتم از خدمتتون : اینکه : برای نواختن ساز دوم روی آهنگ ضبط شده روی کارت مموری sd چطور میتونم ولوم آنرا زیاد یا کم کنم ؟ و از سازهای ترکیبی که خودم مخلوط کردم (مثلا صدای ویولن با سلو ویولن و نی ) رو چطور میتونم به عنوان ساز دوم روی آهنگ ضبط شده استفاده کنم و رکورد کنم ؟ چون هنگام رکورد نمیتونم گزینه perform رو فعال کنم و فقط کلید program که ساز خام هست فعاله ...[/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری متوسط و پایین تر”

• اطلاعات