Korg pa800

ارنجرهای نمیه حرفه ای Pa همچون Pa1000- Pa800- Pa80
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
h5432
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: yamaha psr-80
کیبرد فعلی: pa 800 & PA 50V4
میکروفون: shure
موبایل: sony sp
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
تماس:

Re: Korg pa800

پست خوانده نشده

سهیل جان خوش اومدی ب ارتعاش
اول ب گم ک سوالت خیلی کلی هست. مثلا بحث ریتمسازی خودش خیلی مفصل هست.
دکمه رکورد رو بزن برو توی قسمت( نیو استایل) یکم با منوهاش آشناشو بعد هر سوالی داشتی بپرس بچه ها جواب میدن.
درمورد اضافه کردن اورتور آهنگ اصلی به ریتم هم بگم ک این کار کاملا غیر حرفه ای هست و ناتوانی ریتمساز رو میرسونه. مگر اینکه قسمتهایی از کلام باشه.
برای اینکار باید باید اون قسمت از اهنگ رو کات کنی بعد فرمتشو ب ویو تغییر بدی . بعد بریزیش توی فلش و از قسمت سوند>رکورد اون سمپل ویو رو ایمپورت کنی.
بعد از منو سوند ب قسمت درامکیتها میری و توی درامکیتسازی اون سمپل رو ک ایمپورت کردی وارد درامکیتت میکنی و توی ریتمسازی مث آب خوردن ازش استفاده میکنی.
تصویر
soheil.erteash
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: 3 تار
کیبرد فعلی: pa80
کارت صوتی: fast track pro
نرم افزار: FL - Studio
موبایل: Apple

پست خوانده نشده

h5432 نوشته شده:سهیل جان خوش اومدی ب ارتعاش
اول ب گم ک سوالت خیلی کلی هست. مثلا بحث ریتمسازی خودش خیلی مفصل هست.
دکمه رکورد رو بزن برو توی قسمت( نیو استایل) یکم با منوهاش آشناشو بعد هر سوالی داشتی بپرس بچه ها جواب میدن.
درمورد اضافه کردن اورتور آهنگ اصلی به ریتم هم بگم ک این کار کاملا غیر حرفه ای هست و ناتوانی ریتمساز رو میرسونه. مگر اینکه قسمتهایی از کلام باشه.
برای اینکار باید باید اون قسمت از اهنگ رو کات کنی بعد فرمتشو ب ویو تغییر بدی . بعد بریزیش توی فلش و از قسمت سوند>رکورد اون سمپل ویو رو ایمپورت کنی.
بعد از منو سوند ب قسمت درامکیتها میری و توی درامکیتسازی اون سمپل رو ک ایمپورت کردی وارد درامکیتت میکنی و توی ریتمسازی مث آب خوردن ازش استفاده میکنی.

اینکه شما میگین این کار غیر حرفه ای هست قبول ..... ولی بعضی وقت ها یه سری از کارها مخصوصا کارهای الکترونیک رو نمیشه اورتورش رو خیلی شبیه به خود کار زد ..... از طرفی تو ستهایی هم که تو بازار هست این اتفاق داره میوفته و خیلی از فلش ها اورتور اهنگ رو دارن
[HIGHLIGHT=#ffffff]نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه / همیشه رو نـــــُت اخر خدا نزدیک تر میشه [/HIGHLIGHT]
sahand89

پست خوانده نشده

بعد از خرابی شام و کوفه و مصیبتهای اون wk8 تمیز مشکل دار!!! مجبور به خرید ۸۰۰ شدم که قابل دوستان رو نداره و پیشکشه.
حدود ۶۰۰ مگ هم ست و سمپل همراهش گرفتم که حتما سر فرصت برای عزیزان آپلود میکنم. البته یه بک‌ آپ پولی روی دستگاه لود شده و چند تا هم ست پولی هست که چون فعلا در حال فروش هستن٬ جهت احترام به تهیه کنندشون نمیتونم اونارو بزارم. هر چند که من همشونو اشانتیون گرفتمشون.تصویر
siavashhsn
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio-ma130
کیبرد فعلی: pa 500 persian
موبایل: sony
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

به سلامتی مبارک باشه سهند جان.حالا قیمت چقدر شد؟ وضعیت دستگاه چطوریه تمیزه؟ یامثل wk8 قبلی خیلی خیلی تمیزه؟تصویر
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

مبارکه اغا سهند عزیز از pa800 که خریدی راضی هستی خوبه ؟
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
آواتار کاربر
h5432
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: yamaha psr-80
کیبرد فعلی: pa 800 & PA 50V4
میکروفون: shure
موبایل: sony sp
تماس:

پست خوانده نشده

به به سهندجان مبارکه.
زودباش اون ستهای پولی رو رد کن بیاد(شوخی)
فقط مواظب دکمه های روی پنل باش چون خشک و حساس هستن.
چند خریدی؟آک؟دست دو؟؟
تصویر
sahand89

پست خوانده نشده

siavashhsn نوشته شده:به سلامتی مبارک باشه سهند جان.حالا قیمت چقدر شد؟ وضعیت دستگاه چطوریه تمیزه؟ یامثل wk8 قبلی خیلی خیلی تمیزه؟
ممنون. بله دستگاه واقعا در حد آک هست. از اون wk8 نگو که همون منو مجبور کرد برم اینو بخرم. قیمتش هم حدود 5650 تموم شد. البته هدف من از خرید این دستگاه، نگه داشتنش نیست و به همین زودی توی بازارچه معرفیش خواهم کرد. راستش بخاطر رد کردن اون WK8 ... بوووووق... اینو معامله کردم.
.
shahriyar نوشته شده:مبارکه اغا سهند عزیز از pa800 که خریدی راضی هستی خوبه ؟
والا قعلا به قول اهالی پادگان، آشخورمتصویر ولی توی این چند ساعتی که باهاش کار کردم کیبرد خوبی به نظر میاد. سمپلهای بسیار زیبائی روش لود شده. بخصوص ریتمهای آذری و ترکیه ای و بندری. تاچش به مراتب خیلی بهتر از 500 هست و حساسیت خوبی داره. باتوجه به کم کارکرد بودن دستگاه، کلاویه هاش عالی عمل میکنن. در مورد خروچی صداش هم برای تست چند بار صدا رو تا آخر بردم بالا و همون طور که دوستان در صفحات قبل اشاره کرده اصلا مشکلی در صدای بلند نداره و بدون خش خش و قاطی کردن و... صدا رو پخش میکنه. و ...
.
h5432 نوشته شده:به به سهندجان مبارکه. زودباش اون ستهای پولی رو رد کن بیاد(شوخی)
قربونت. آقا ما مخلص شما هم هستیم.
h5432 نوشته شده:فقط مواظب دکمه های روی پنل باش چون خشک و حساس هستن.
آره خشکن. من دکمه های 500 رو بیشتر از این دوست داشتم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

سهند جان خدارو شکر این رو گرفتی بجای wk8 ک گرون خریده بودیش. حالا میخوایی 800 رو بفروشی چی بگیری بجاش مگه؟
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
sahand89

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:سهند جان خدارو شکر این رو گرفتی بجای wk8 ک گرون خریده بودیش. حالا میخوایی 800 رو بفروشی چی بگیری بجاش مگه؟
راستیتش ۸۰۰ کلاهیه که واسه سر من خیلی گشاده. من همون در حد a3 و اینا هستم. حالا دیگه خیلی پامو از گلیمم دراز کنم شاید آ.بلبل تصویر
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: چه کیبوردی برای مجلس بهتر است؟ (مقایسه)

پست خوانده نشده

مدیر سایت : ادامه بحث از این مبحث
alirad18 نوشته شده:سلام
ببخشید چند تا نکته باید بگم
اول این که کی گفته رم pa 800 ، پنجاه و شش مگ هست؟ رم 800 در حالت عادی 64 مگابایت هست که قابل ارتقا هم هست
بعد کی گفته ارنجر های رایج کرگ باید با کاسیو و psr1000 مقایسه بشه؟؟؟ اگه می شه دلیل منطقی بیارید
من به شخصه آخرین اشتباهی که کردم در خرید کیبورد ، خرید یاماها a1000 بود که بعد از کار کردن با کرگ ، حتی pa500 غیر سمپلر رو به کیبورد های غیر سمپلر یاماها ترجیح می دم (البته خودم الان یاماها a1000 دارم و هیچ تعصبی نسبت به یاماها یا کرگ ندارم)
به نظر من یاماها برای کار های کلاسیک مناسبه و کرگ برای کار های زنده و جشنی
پس الکی تو سر یه برند نزنید و برای صحبتتون دلیل منطقی بیارید لطفا
ممنون
دوست عزیز سلام
اولأ که ممنون میشم لحن صحبتتون کمی آرومتر باشه
دومأ شما در جواب کدوم پست این مطالب رو نوشتید ؟!؟؟ میشه یه توضیحی بدین ما هم بدونیم ؟!؟؟
سومأ به نظر من نمیشه دقیق گفت چه برندی برای چه کاری مناسبه ! چرا ؟!؟!؟ چون من 3 ساله که با یاماها تایروس دارم جشن میرم و خیلی هم راضی هستم و برعکس از ریتمهای شلوغ و درهم و برهم ارنجرهای کرگ اصلأ خوشم نمیاد ( نمیگم بد هستن ، من خوشم نمیاد)
چهارمأ اینجا یک قانون بزرگ و مفید داره ! اونم اینه که هر صحبتی که میشه باید مدرک و دلیل براش آورده بشه ... اینو همیشه یادتون باشه .. البته کلی عرض کردم این رو ... کاری به این پستتون ندارم
موفق باشید
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری نیمه حرفه ای”

• اطلاعات