korg pa3x

ارنجرهای سطح حرفه ای Pa - از Pa1x تا Pa5x
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
مهدی-موزیک
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio ctk4000
کیبرد فعلی: کیبوردمون کجا بود!!!
کارت صوتی: ............
میکروفون: ...........
نرم افزار: fl studio
موبایل: galaxy pocket
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: خراسان شمالی-اسفراین

Re: korg pa3x

پست خوانده نشده

با سلام خدمت دوستان.
میخواستم ببینم pa3x تو مدل های 61و76 کلاویه به غیر از تعداد کلاوی ها چه فرقی دارن؟
ممنون.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

مهدی-موزیک نوشته شده:با سلام خدمت دوستان.
میخواستم ببینم pa3x تو مدل های 61و76 کلاویه به غیر از تعداد کلاوی ها چه فرقی دارن؟
از لحاظ داخلی هیچ.ولی مثلا LCD مدل 61کلاوی ثابت است و 76کلاوی برقی باز و بسته میشه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
مهدی-موزیک
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio ctk4000
کیبرد فعلی: کیبوردمون کجا بود!!!
کارت صوتی: ............
میکروفون: ...........
نرم افزار: fl studio
موبایل: galaxy pocket
محل اقامت: خراسان شمالی-اسفراین

پست خوانده نشده

نه مثلا نوشته بودین 76کلاویه هارد داره.چند گیگه هاردش؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Re: Korg i3

پست خوانده نشده

antilife نوشته شده:Salam

Man hamishe tarafdare barnameha (set) ke mizarin hastam, salighatoon kheili aalie. soali ke dashtam ineke seti ke barai seri x bashe ke kare khodetoon bashe nadarin?

man khodam shakhsan pa3x daram ama age seti ke darin male ye keyboard dige hast, mitoonam programesh konam.

mersi
دوست عزیز ضمن خوش آمد باید بگم pa3x دستگاه بسیار خوب و کاملی است ولی بخاطر مشکلاتی که من ارنجرهای قبلی کرگ برای ساختن ست داشتم دیگه کلا روی کرگ ادامه ندادم.
د
behnambaghery
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: pa3x
کیبرد فعلی: pa3x

پست خوانده نشده

هر دو كيبورد سه ايكس هارد دارن فقط تو مدل 76 كلاويه هارد 80 گيگ تا 250 گيگ داره در مدل 61 كلاويه ازين هاردهاي فلاش ديسكي 16 و 3 گيگي دارد در 61 كلاويه مانيتور متحرك نيست و الباقي ماجراي اين دو كيبورد دقيقا عينه همديگه هست
آواتار کاربر
rezasss
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: keybord
کیبرد فعلی: tyros5 & tyros3
کارت صوتی: m-audio
میکروفون: ev

پست خوانده نشده

سلام به همه ی دوستان راستش یک هفته پیش من اشتباه بزرگی کردم و رفتم تایروس 3 داشتم با pa3x عوض کرد اوردم حتی یه دونه عروسی بردم راستش هر چی زدم تو عروسی ادم برد به هوای اغاسی و یساری و قادری هیچ چیز کلاسیک ندیدم من (البته در مقایسه با تایروس)همین دیروز بردم یه تایروس گرفتم هالام خداییش من به یاماها وکیفیتش ایمان دارم ولی از لحاظ ا صدا وافکت صدا کرگ بهتره
haghani
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

antilife نوشته شده:تو این فرصت کوتاه یه سمپل آماده کردم از ریتمهای ۲/۴ کیبورد pa3x. این ست رو خودم برنامه ریزیش کردم٬ و این نمونه کار هم فقط برای نشون دادن قدرت pa3x و به هیچ عنوان قصد فروش این ست و پول در آوردن رو ندارم.

https://soundcloud.com/eram-live-band/p ... a3x-demo-2

[HIGHLIGHT=#ffffff]این تراک بدون هیچ افکت و پلاگینی ضبط شده... مستقیم از خروجی کیبورد بدون هیچ دستکاریی![/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]تمام ملودی ها در هنگام ضبط نواخته شده و هیچ کدام از قبل نواخته نشدن[/HIGHLIGHT]

بازم سعی میکنم نمونه های دیگه ای هم براتون بزارم... امیدوارم خوشتون بیاد و کمکی بکنه که بین یاماها و کرگ کدوم رو انتخاب کنید.

لينك دمو مشكل داره
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

antilife نوشته شده:تو این فرصت کوتاه یه سمپل آماده کردم از ریتمهای ۲/۴ کیبورد pa3x. این ست رو خودم برنامه ریزیش کردم٬ و این نمونه کار هم فقط برای نشون دادن قدرت pa3x و به هیچ عنوان قصد فروش این ست و پول در آوردن رو ندارم.
ریتم دستساز نشانه توانایی سازنده است نه قدرت کیبورد.

یعنی یک یا چند ریتم کردی نشان دهنده ی قدرت این کیبورد پیشرفته است؟
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

antilife نوشته شده:من شخصا ست TMB شما برای کرگ pa1x رو دارم و الان چند وقت هست که دارم روش کار میکنم و به 3x تبدیلش کردم٬ به صورتی که افکت و والیوم ...غیره.. ریتمها درست پخش میشه... و الان این ست رو دارم با ستها جدید ادقام میکنم. کار آسونی نیست٬ اما شدنی هست

اما سوال من اینکه میشه بیشتر توضیح بدین که مشکلتون با کرگ چی بوده٬ شاید بتونیم با هم رفعش کنیم. مرسی.

در ضمن من به فکر این هستم که چند تا دمو از کار با 3x بزارم تا راحت تر بشه با Tyros مقایسه اش کرد.

سلام دوست عزیزم,,خوشحال شدم که دیدم شما روی برنامه ها و ریتم های کرگ کار می کنین . . اتفاقا من هم بر روی برنامه ها و ریتم های تایروس4 کار می کنم ,, من هم پیشنهاد شما رو می پسندم و قبلا خودم هم خودم این پیشنهاد رو به دوستان داده بوده,,امیدوارم این مقایسه شنیداری و صوتی انجام بگیره توسط ما تا حداقل معیار ملموس تری برای مقایسه در اختیار کاربران قرار بگیره و آزادانه بتونن درباره شون نظر بدن,,حتی اگر شما هم مایل باشید اسم کیبوردی که دمو باهاش تنظیم شده گفته نشه تا در نظر نهایی کاربران تاثیری نداشته باشه . .
البته به نظر من این کار نباید بر روی ریتم های عمومی مثل بندری یا کردی یا . . . باشه . اگر شما قبول کنید بر روی آهنگ های معروف و شناخته شده ایرانی کار کنیم چون ارجینال این آهنگ ها در اختیار اکثر کاربران گرامی هست و دمو ها رو می تونن با یکدیگر و همچنین با آهنگ ارجینال مقایسه کنند و به این ترتیب معیار استانداردی رو در اختیار داشته باشیم . .{{ و همچنین برای رعایت عدالت یک آهنگ به انتخاب من و یک آهنگ به انتخاب شما }}

من پیشنهاد می کنم اگر علاقه مند هستید ادامه کار و بحث رو در این تاپیک viewtopic.php?f=132&t=8387&start=20
ادامه بدیم و یا به پیشنهاد مدیریت سایت در یک تاپیک جداگانه . . .

در مورد مشکل هم که فرموده بودین من به شخصه مشکلم با قیمت Pa3x هستش ولی فعلا پیشنهاد می کنم این بحت رو به آینده موکول کنیم و اگر موافقت کنید در مورد پیشنهادات بالا که خدمتتون گفتم کار کنیم . .اگر قبول کنید از همکاری و آشنایی با شما خیلی خوشحال میشم . .
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

[HIGHLIGHT=#ffffff]این تراک بدون هیچ افکت و پلاگینی ضبط شده... مستقیم از خروجی کیبورد بدون هیچ دستکاریی![/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]تمام ملودی ها در هنگام ضبط نواخته شده و هیچ کدام از قبل نواخته نشدن[/HIGHLIGHT]

بازم سعی میکنم نمونه های دیگه ای هم براتون بزارم... امیدوارم خوشتون بیاد و کمکی بکنه که بین یاماها و کرگ کدوم رو انتخاب کنید.
آنتی لایف جان من در این فرصت فایل صوتی که گذاشته بودین رو گوش کردم,,باید چند نکته رو به خدمتتون اینجا بگم . .
1.خوشحال شدم که شما هم در سایت SoundCloud هستین ولی خواهش می کنم لطفا در موقع Save فایل های صوتی تیک DownLoad رو هم بزنید تا امکان دانلود برای کاربران باشه و چون امکان داره که اسپیکرهای کامپیوتر برخی دارای کیفیت لازم نباشه و از این طریق بشه در جاهای دیگه هم به فایل ها گوش داد . .
2.تمام آهنگ هایی که من از دموی شما شنیدم میزانشون 6/8 بودند و هیچکدوم دارای میزان 2/4 نبودند ,, خواهشمندم اصلاح بفرمایید این اشکال بسیار بزرگ نوشتاری رو . .
3.اتفاقا من هم در سایت SoundClouad هستم با نام Persian Tyros,,اگر وقت کردین خواهش می کنم لطفا سرج کنید و کارهایی که از تایروس4 گذاشتم رو با نمونه کارهای کرگ پیش خودتون مقایسه کنین البته مقایسه فردی. .
4.در مورد مقایسه عمومی هم همونطور که در بالا توضیح دادم منتظر جواب شما هستیم . .
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری حرفه ای”

• اطلاعات