KORG PA2x

ارنجرهای سطح حرفه ای Pa - از Pa1x تا Pa5x
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

arash.mehrad
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: PSR 640
کارت صوتی: M-Audio FastTrack Pr
تماس:

Re: نمونه از کیبرد pa2xpro توجشنم زدمه شماهم گوش بدید

پست خوانده نشده

من دانلود کردم، والا من که هیچوقت نفهمیدم چرا به چنین اجراهای شلوغی میگن موزیک !
خیلی خیلی شلوغ بود و تقریبا هیچ بخش آهنگ قابل تفکیک نبود
البته نظر شخصی بود امیدوارم ناراحت نشید

اما فکر میکنم با کیبوردهایی در این حد قیمت بشه آهنگهای خیلی بهتری هم نواخت

موفق باشید.
الان خوبه ؟! دیگه تبلیغ نیست !
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

Re: KORG PA2x

پست خوانده نشده

ارش جان ممنون.
من که از راپیت شیر نمیتونم دانلود کنم.اگه سرعتت خوبه یه جایی بذار که بشه ماهم دانلود کنیم.
بعد هم اینها دمو از ریتم باید باشند.مگه اهنگ هستن؟
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: or700-pa500persian
کارت صوتی: fast track pro
نرم افزار: audition, cubase
محل اقامت: کرمان

پست خوانده نشده

بهرنگ زیاد خودتو اذیت نکن.من یکی شو دانلود کردم...یک بداهه نوازی جنوبی..هستش.... البته خوب اجرا شده....ولی.........:D
روزیه روزانه از یزدان گرفتن مفت نیست ........ میدهد روزی ولی روزی ز عمرت میبرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

جدی میگی ناصر؟
قرار بود نمونه ریتم بذاره!!!
البته از آقا رضا متشکرم که نمونه گذاشت و بهرهال زحمت کشید.همینطور از ناصر و آرش.
rezarmzz
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

ارش جان شما بچه کجایی من اینو توجشن زدمه دوست دارم یکبار بیای توخوزستان جشن مخصوصا شهرما تا بفهمی چقدر جشن چرخوندن سخته بد من گفتم ریتم ها رو گوش بدن برای اونهایی که جشن میرن setبراشون بزارم البته .......[
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

رضا جان تو کارت درسته.
خوب هر کس نظری داره.من که میدونم جشن های خوزستان چیه؟
اگه قبولت نداشتم که نمیگفتم نمونه بذار.اینجا فقط مشکلش اینه که بچه های کرگی کم داره.برا همین گفتم اگه مطالب آموزنده ای .یا مقاله ای در مورد یکی از مدل های کرگ داری بذار تا یکم جزب مشتریه کرگی کنیم.
نمونه هات رو بصورت چند ثانیه ریتم و چند ثانیه هم با آکورد بذار.فقط از چندتا از بهترین ریتم هات.از اجرای موزیک نذار.
دمت اب جوش داداش.
arash.mehrad
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: PSR 640
کارت صوتی: M-Audio FastTrack Pr
تماس:

پست خوانده نشده

rezarmzz نوشته شده:ارش جان شما بچه کجایی من اینو توجشن زدمه دوست دارم یکبار بیای توخوزستان جشن مخصوصا شهرما تا بفهمی چقدر جشن چرخوندن سخته بد من گفتم ریتم ها رو گوش بدن برای اونهایی که جشن میرن setبراشون بزارم البته .......[

ببخشید من قصد جسارت نداشتم، حق باشماست

امیدوارم موفق باشید.
الان خوبه ؟! دیگه تبلیغ نیست !
gol990
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

با سلام دوستان در صفحات قبل ديدم كه pa2x خيلي مظلوم واقع شده گفتم كمي از اون دفاع كنم اول از همه بگم كه pa2 از نظر نرم افزاري با pa800 برابره ولي از نظر سخت افزار شبيه pa1با اين تفاوت كهايرادات اون ساز رو برطرف كردن از نظر قيمت كه با pa800مقايسه شده بود فقط يك اكتاو ونيم نيست يك هارد فابريك 75گيگ يك كيت براي نصب هاردو يك mp3برد داره كه مثل يك دستگاه دي جي عمل ميكنه كه تمام اينها رو براي 800 بايد اختياري ببنديد فيش ميكروفون 800 معمولي مثل هدفون هست در صورتي كه pa2فيش ميكروفون با قابليت فانتوم پاور داره يك گزينه در داخل قسمت audio inست براي فعا ل يا غير فعال كردن فانتوم پاور .pa2ده عدد ولوم براي assignable داره كه 800 فقط دو تا داره از نظر كلاويه 800 كلاويهاي سبك داره ولي pa2كلاويهاي سنگين يا به اصطلاح سرب دار داره lcd تمام رنگي با موتور براي بالا وپايين كردن اون كه واقعا مزيت خوبيه ديگر مزيت نسبت به بقيه كيبورد ها اينه كه در pa2 بغير قسمتي كه كليدها وlcdروي اون نصب شده بقيه قاب از فلزه از نظر دي رم كه گفته بودند نداره ولي از نظ سرعت لود pa1در صرت كامل بوده 32 مگابايت سمپل سه دقيقه وبيست ثانيه طول ميكشه ولي در pa2 در صورتي 128 مگابايت سمپل رم اون كامل باشه دو دقيقه و بيست ثانيه در 800 فقط 64 مگا بايت رم وجود داره ولي در pa2 مقدار رم 128 ميباشد كه تا 256 قابل ارتقاع است و به راحتي با باز كردن درب زير ان قابل تعويض ميباشد در مورد 800 سوختن رم ديده شده واي نشونه ضعف سخت افزاريه اونه در صورتي كه در pa2 تا كنون ايرادي ديده نشده رنگ و طراحي pa2 البته به نظر من خيلي زيباست در صورتي كه 800 واقعا داراي طراحي ورنگ بدي ميباشد از لحاظ خروجي pa2 داراي 4 Balanced/Unbalancedدر صورتي كه 800 فقط 4 Unbalanced ميباشد در پايان بايد بگم كه الان 800 رو نميدونم ولي pa1xالان به قيمت بين سه تاسه ميليون ودويست البته در حد اكبند اونم بدون mp3 برد كه گيرم نمياد وهمچنين cd ram حالا به نظر شما نمي ارزه كه اين pa2 رو با اين قيمت گرفت البته هر كس نظري داره منم نظرم رو گفتم وخواستم از اين ساز عالي دفاع كرده باشم با تشكر از همه دوستان
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

دوست عزیز واقعا سپاسگذارم که این پست مفید رو گذاشتید.

اکثر مواردی که فرمودید درست هست و چون تایید میکنم درموردشون چیزی نمیگم.
اما مواردی که قابل نقد هستند:
ضمن تشکر ازاین دوست خوبمون اکثر این موارد مثبت رو ما هم گفته بودیم و با توجه به اون موارد عرض کردم این دستگاه اصلا صرفه نیست.
قبل از هر چیز من در زیر دستگاه اصلا جایی برای تعویض رم ندیدم(در واقع همچین چیزی زیرش نیست)
دوم اینکه صفحه این دستگاه اصلا تمام رنگی نیست و در واقع Multi Color هست که یعنی چند رنگه.مثلا صفحه نمایشگر yamaha3000‌رنگی است یا yamaha s900 ویا yamaha s910 که دیگه TFT هم هست و از همه جهات قابل رویت هست.اما مثلا صفحه مدلی مثل yamaha psr730 هم مولتی کالر بود.

در واقع دوست عزیزم این موارد چقدر ارزش قیمتی دارد؟:
1-حدود یک اکتاو بیشتر
2-هشت ولوم اسلایدر
3-صفحه نمایشگر متحرک
4-دو برابر شدن رم (128مگ)
5-قابل اتصال میکروفون استدیو(تمام مارک ها رو ساپورت نمیکنه)
6-سرعت بیشتر در لود سمپل
*در صورتی که بقول دوستم یک اکتاو بیشتر در یک ارنجر بیشتر دست و پا گیره تا اینکه مفیدباشه
ولی از نظر من که حدود 19 سال فقط تجربه کیبرد دارم و کلی با تمایلات نوازندگان کیبرد اشنا هستم و میدونم یک ارنجر باید چه خصوصیاتی داشته باشه این موارد همش روی هم بیشتر از 500.000تومن نمی ارزه.
آخه بالا پایین رفتن LCD و یک اکتاو بیشتر و اتصال میکروفون کندانسور به چه دردی میخوره توی کار زنده و ارنجر؟؟؟!!!!
حالا 128 رمش میشه گفت بهترین نقطه مثبتش هست.(در تایروس هاتا 1024 قابل ارتقا است و در این دستگاه تا256)
در ضمن میدونستی mp3 player این دستگاه وقتی کارمیکنه باقیه سیستم ها کاملا از کار می افتند؟ (درتایروس ها اینطور نیست)
یک تراک بیشتر رکورد نمیکنه و دیگه هیچ کارش نمیشه کرد(در تایروس ها میشه بارها روی هم رکورد کرد و بعد هم ادیتش کرد.تازه در تایروس3 روی دو تراک همه این کار ها میشه.تازه در زمان پخش Audio همه Playerهای دیگه دستگاه هم کار میکنند)

واقعا یک همچین نام بزرگی که مثلا قول ارنجر کرگ هست باید از نظر صدا و درام کیت اینقدر ضعیف باشه؟؟؟ ما دیدیمش یک فاجعه بود که دوستم بعد از یک هفته با ضرر پسش داد.

صداها و ریتم های pa50 بعلاوه ی صداهای RX مدل pa800
سرعت لودش هم زیاد فرقی با Tyros3‌نمیکنه ولی از Tyros2 خیلی بیشتره.
در واقع این ارگ روباید بکنید لبریز از سمپل چون خودش به تنهایی هیچ حرفی برای گففتن ندراه.
من خودم اگر در پست های قدیمی ببینید همیشه میگفتم دو مدل از کرگ رو میپسندم یعنی pa2x و pa500persian ولی وقتی دیدیمش شوکه شدیم.

در کل این PA2x‌در حد قیمت 3.200.000 بسیار مناسبه
و در مورد pa1x هم قیمتش تا همین چند وقت پیش یه تمیز در حد اکبندش حدود 2میلیون معمله شد.تا 1.800.000 هم معامله شده تمیزش.
gol990
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

با سلام مجدد در مورد تعويض رم اگر خواستيد عكس بذارم در زير دستگاه دو جا وجود داره يكي گوشه سمت راست براي نصب vif4و كمي كنار تر هم مكاني هست يراي تعويض رم اما در مورد lcd ين صحبت رو كه ميكنم الان ساز جلوي من هست زماني كه در تمام صفحه هر رنگي نمايش داده ميشه به نظر شما تمام رنگي نيست اما صفحه pa1 به قول شما دوست عزيز مولتي رنگي ميباشد در مورد قيمت pa1من چند روز پيش جمهوري بودم واز اين خبرها نيست عمرا اشغال اين دستگاه رو زير دو و هفتصد پيدا كنيد در ضمن من منكر ايرادات اين دستگاه هم نميشوم اگر اين دستگاه ايرادي نداشت كه شركت كورگ بايد تخته ميشد در مورد تايروس هم نظري نميدم چون اصلا با اون كار نكردم ولي در ايران كيبورد كلا سليقه ايه هركس هر مدل سازي داره ميگه اون بهترينه ولي من از 2 راضيم چون كارايي كه ميخوام رو انجام ميده
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری حرفه ای”

• اطلاعات