psr 3000

ارنجرهای قدیمی از PSR تا سری S های غیر سمپل خور

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: or700-pa500persian
کارت صوتی: fast track pro
نرم افزار: audition, cubase
محل اقامت: کرمان

psr 3000

پست خوانده نشده

یاماهایی های گلاب سلام....
سوالی در مورد psr 3000 دارم.....
زمانی که این کیبرد به بازار اومد...اولین سوالی که برای من پیش اومد ...سمپل...بود که نداشت....طی تماسی که با دوستم تهران داشتم واز بچه های جمهوری هم بود اطلاعاتی گرفتم در مورد این کیبرد....اون هم دریغ نکرد و در نتیجه از خریدش منصرف شدم.... در مورد سمپل سوالاتی کردم..گفت که نداره...ولی گفت بچه های اینجا میگن که اگه کامپیوتر کنار کیبرد باشه میشه یک کارای باهاش کرد ولی آسون نیست....منم دیگه بی خیال شدم ...

چند شب پیش که توی سایت یاماها بودم اتفاقی رفتم توی بخشی که متعلق به 3000 بود....دیدم که این ارگ هم نوعی رم مخصوص میخوره و هم اینکه مشه بهس مستقیم cool disk وصل کرد.....سوال من اینجاست ...اگه cool disk میخوره پس اون قسمت رم خور واسه چیه...اگه رم میخوره ....پس اون که cool disk ...یا همون usb برای چیه...؟

بهرنگ جان فکر میکنی یعنی میشه این قسمت رم خور به نوعی شبیه همون قسمت فلش کارت 80 باشه...؟؟؟؟ فقط باید از نزر سخت افزاری توش تعغیراتی انجام داد... نمی دونم...:( میشه توضیحی در این مورد بدی.....اصلا همچین کاری شدنی هست...؟حتی اگه کامپیوتر هم کنار ارگ باشه...؟؟؟
روزیه روزانه از یزدان گرفتن مفت نیست ........ میدهد روزی ولی روزی ز عمرت میبرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: psr 3000

پست خوانده نشده

سوالی در مورد psr 3000 دارم...
زمانی که این کیبرد به بازار اومد...اولین سوالی که برای من پیش اومد ...سمپل...بود که نداشت....طی تماسی که با دوستم تهران داشتم واز بچه های جمهوری هم بود اطلاعاتی گرفتم در مورد این کیبرد....اون هم دریغ نکرد و در نتیجه از خریدش منصرف شدم.... در مورد سمپل سوالاتی کردم..گفت که نداره...ولی گفت بچه های اینجا میگن که اگه کامپیوتر کنار کیبرد باشه میشه یک کارای باهاش کرد ولی آسون نیست....منم دیگه بی خیال شدم ...
چند شب پیش که توی سایت یاماها بودم اتفاقی رفتم توی بخشی که متعلق به 3000 بود....دیدم که این ارگ هم نوعی رم مخصوص میخوره و هم اینکه مشه بهس مستقیم cool disk وصل کرد.....سوال من اینجاست ...اگه cool disk میخوره پس اون قسمت رم خور واسه چیه...اگه رم میخوره ....پس اون که cool disk ...یا همون usb برای چیه...؟

بهرنگ جان فکر میکنی یعنی میشه این قسمت رم خور به نوعی شبیه همون قسمت فلش کارت 80 باشه...؟؟؟؟ فقط باید از نزر سخت افزاری توش تعغیراتی انجام داد... نمی دونم... میشه توضیحی در این مورد بدی.....اصلا همچین کاری شدنی هست...؟حتی اگه کامپیوتر هم کنار ارگ باشه...؟؟؟

اول از ناصر تشکر میکنم که تابهال متوجه شده در بخش چطوری و کجا باید چه تایپیکی رو و با چه نامی مناسبی ایجاد کرد.البته ناصر دیگه اینجا یه پیش کسوت شده و تاحدی نماینده ی منه.
دوم اینکه ناصر جان واقعا تو فکر نکردی بهرنگ میوه ، در خوزستان که خودش رو تو این همه سالها تیکه پاره کرده که یه یاماهای میدرنج تولید بشه که سمپل بگیره ، اگه همچین قضیه ای برای یکی از این مدل های مید رنج یاماها ذره ای صحت داشته باشه، بهرنگ دیوار بتونی رو هم میشکافه و میره سراغش؟؟
اصلا به همچین چیزی فکر هم نکن.دقیقا دست بدل من گذاشتی.اخ........!
یعنی میشه......؟!!!
اگه بشه چی میشه.......!!
یه مدل یاماها زیر 2میلیون قیمت که حتی 8مگ هم سمپل بگیره دیگه همه چیز تمامه.واقعا تمامه.
بگذریم بابا...!ببخشید من یکم داغم تازه شد.همهش تقصیر این رفقاست که دست به دل میذارن.

تصویر
ناصرجان از این حرفها که بگذریم اون رم چیز خاصی نیست.ما هم اولش گول خوردیم.
اون رم چیزی بود که یاماها تازه از سیستم فلاپی دیسک به میخواست به حافظه ی دیگه ای جهش کنه.چیزی بالاتر از فلاپی و پایین تر از حافظه ی usb
در واقع کاری نمیکنه بجز همون ذخیره و بداشت اطلاعات.(Save & Load) دقیقا مثل فلاپی.
اون USB هم که خوندی و شنیدی کار کول دیسک(Flash Memory) رو نمیکنه.و فقط برای MIDI/USB هست.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

حالا چیزی که من بارها اینجا و جاهای دیگه در مورد PSR3000 از دوستان پرسیدم ولی جوابی نگرفتم اون قضیه ی 3تراک برای درام کیت در ریتم است.
من از چند نفر از جمله منصور(man/you) شنیدم که PSR3000 3 تراک درام کیت برای ریتم میگیره.ولی هربار گفتم به چه نشونی و توضیحی؟ و کی خودش دیده، هیچ کس جوابی نداد.
اگر کسی میدونه اینجا جواب بده.آیا خودش امتحان کرده؟
بر چه مبنایی میگن PSR3000 سه تراک برای درام کیت میگیره؟

آیا اصلا کسی هم مثل من هست که قبول نداره؟
تصویر
[highlight=#FFFFFF]Smart Media Ram Memory[/highlight]
تصویر
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

اول از ناصر تشکر میکنم که تابهال متوجه شده در بخش چطوری و کجا باید چه تایپیکی رو و با چه نامی مناسبی ایجاد کرد.البته ناصر دیگه اینجا یه پیش کسوت شده و تاحدی نماینده ی منه
ممنونم... آقای بهرنگ جان
اون USB هم که خوندی و شنیدی کار کول دیسک(Flash Memory) رو نمیکنه.و فقط برای MIDI/USB هست[

ok.....آخه میدنی بهرنگ جان من مقایسهای که کردم با or 700 دیدم که قسمت usb ...توی هر دوتا ارگ یکی هستش...یعنی اگه عکس پشت 3000 رو ببینی ..دقیقا هم پورت usb برای انتقال midi داره وهم پورتی که مخصوص cool disk هستش.....دقیقا مثل or 700 ...ولی خوب شما وقتی بگی نیست خوب حتما نیست دیگه...

دوم اینکه ناصر جان واقعا تو فکر نکردی بهرنگ میوه ، در خوزستان که خودش رو تو این همه سالها تیکه پاره کرده که یه یاماهای میدرنج تولید بشه که سمپل بگیره

دقیقا بخدا فکر کردم....گفتم اگه چیزی بود حتما بهرنگ می دونست.....،

اگر کسی میدونه اینجا جواب بده.آیا خودش امتحان کرده؟
بر چه مبنایی میگن PSR3000 سه تراک برای درام کیت میگیره؟

منم زیاد شنیدم....ولی ندیدم....فقط یک راه داره ...اگه یشه و انترنتم یاری کنه میرم کاتالوگشو دانلود میکنم خبرشو میدم....
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

بهرنگ عزیز این فضولی بنده طاقت نیاورد و رفتم کاتالوگشو دانلود ...کردم...
من 2 بار عکس های کاتالوگو نگاه کردم...ولی .توی همهی عکس ها فقط 2 تا تراک دارم کیت دیدم....البته اینم بگم کاتالوگ مخصوص psr1500 & psr3000 ....اگر هم چیزی یا نکته ای بود که 3تا دام کیت داره من ندیدم

ولی بهرنگ cool disk می خوره....اینو بخون....
• Compatible USB storage devices

Up to two USB storage devices, such as a floppy disk

drive, hard disk drive, CD-ROM drive, flash memory

reader/writer, etc., can be connected to the [USB TO

DEVICE] terminal. (If necessary, use a USB hub.)

Other USB devices such as a computer keyboard or

mouse cannot be used. The instrument does not necessarily

support all commercially available USB storage

devices. Yamaha cannot guarantee operation of

USB storage devices that you purchase. Before purchasing

USB storage devices, please consult your

Yamaha dealer, or an authorized Yamaha distributor

(see list at end of the Owner’s Manual) for advice, or

see the following web page:

http://www.yamahapkclub.com/
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ولی بهرنگ cool disk می خوره....اینو بخون.
دقیقا درسته ناصر من در پست قبلیم اشتباه گفتم.
اصلا قبل از اینکه این خصوصیاتش رو بنویسی تا گفتی پشت دستگاه رو نگاه کردی مثل OR700 هست فوری یادم اومد که اصلا خودم به دستگاه "رم ریدر" وصل میکردم. :p
آره آره کول دیسک میخوره.
ولی اون قضیه 3درام کیت برای ریتم رو فقط باید خود آدم روش تست کنه چون در ظاهر من چیزی ندیدم.
ممنون از ناصر که خطای من رو اصلاح کرد.
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

پست خوانده نشده

حالا چیزی که من بارها اینجا و جاهای دیگه در مورد PSR3000 از دوستان پرسیدم ولی جوابی نگرفتم اون قضیه ی 3تراک برای درام کیت در ریتم است.
من از چند نفر از جمله منصور(man/you) شنیدم که PSR3000 3 تراک درام کیت برای ریتم میگیره.ولی هربار گفتم به چه نشونی و توضیحی؟ و کی خودش دیده، هیچ کس جوابی نداد.
بهرنگ جان سلام آقا ناصر شما هم خوبی آقا شرمنده من یه چند روزی نبودم اینترنت دهات ما :p کلأ از سرور قطع بود
آقا این قضیه 3 درام کیت قرار نیست که حتمأ توی سه تراک ریتم ساخته بشه یا این امکان جزو امکانات midiباشه یعنی ممکنه این امکان وجود داشته باشه ولی فقط برای اجرای زنده یا هزار تا حالت دیگه اما در حال حاضر قوی ترین امکان وجود نداشنتن چنین حالتی در 3000 است یعنی شاید فقط یه شایعه باشه اما اگه وجود داشته باشه میشه مثلأ یکی از تراک های ریتم سازی توانایی این رو داشته باشه که توی اون از دوتا درام کیت استفاده بشه که در این صورت ممکنه بتونه با سه درام کیت ریتم بسازه . هزار تا طرح و ایده و حالت دیگه میشه داد اما تا در عمل روی ساز کار نشه نمیشه در مورد اون حرفی رو بطور قطعی زد
اما من یه جایی بیرون از این جا و شوت شلنگ این مطلب رو درباره خوندم که این ساز توانایی ساختن ریتم با سه درام کیت رو داره اما یادم نیست کجا بود باید یه روز بگردم و پیداش کنم
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

آره منصور جان عزیز.
موضوع همینه که ما با احتمال و امکان و شاید کاری نداریم.در واقعا این شایدها خوب هستن ولی در مورد این قضیه من با توجه به تجربیاتم از یاماها یکم برام عجیبه و خودم هم دقت نکردم.
پس حالا دیگه میخوام کسی که این حرف رو میزنه براش دلیل بیاره و اگر دلیلی نداره یعنی همش کشکه.
همه این رو فقط شنیدن ، اما کسی نگفت اینطوری و اونطوری میشه که ما هم مطمئن بشیم.
ممنون منصور جان
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

پست خوانده نشده

با تشکر از بهرنگ عزیز
من گفتم وباز هم میگم که من بر اساس چیز هایی که جاهای دیگه خوندم این حرف رو زدم و توی پست ها قبلی هم گفتم اگر چنین چیزی ممکن باشه این کار روی 3 تراک انجام نمیشه و برای یک تراک قابلیت ریتم سازی با دو درام کیت رو میزارن اگه وقت کردی یه سر به این لینکها بزن و ببین چی نوشتن که البته همه معلومه از یه جا مطالب رو کپی کردن توی وبلاگ و سایت خودشون ولی این مطالب توی ریتم کده هست یه سر بزن ببین که منظورشون چیه چرت گفتن یا واقعأ وجود داره
http://www.ritmkadeh.com/index.php/yamaha
http://saeid33.blogfa.com/
http://bassmusic1.mihanblog.com/
ببین اگه چرت میگن تا من برم توی بخش نظرات چند تا از اون نظرات محشر بهشون بدم
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

مرسی از بهرنگ و منصور گل.......
ولی یک سوال باقی موند.....و ان هم اینه که.....وقتی که یک ارگ cool disk می خوره پس چرا دیگه براش رم ...در نظر میگیرن...؟؟؟

بزارین یک مثال بزنم ....2100 فلاپی ریدر داره .و پورت usb هم داره....ولی برای midi....یعنی cool disk رو ساپورت نمیکنه...پس فلاپی رو حتما نیاز داره.....

خوب 3000 که cool disk رو ساپورت میکنه پس این رم برای چیه......مدونید من قصدی ندارم روی یک قضیه گیر بدم...ولی بنظر من این قضیه یکمی مشکوک به نظر میاد...اونم از شرکتی مثل یاماها که همه ی کار هاش از روی حساب کتابه...
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “قدیمی و دیگر”

• اطلاعات