Yamaha A2000

میدرنج های اورینتال 64 - 62 - A5000 - A3000 - A2000 -OR700 - A1000 - A3

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
ramin1358
عضو سایت
عضو سایت
کیبرد فعلی: korg pa80

Re: Yamaha A2000

پست خوانده نشده

من که میگم این کیبرد بعد از ورود به ایران موفقیت a1000 رو تکرار میکنه و بازار رو در دست میگیره . و رقیب اصلی کرگ pa50 میشه البته اگه مشکلات فنی نداشته باشه و به سرنوشت or700 دچار نشه !
معبودا مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه کن تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را بر هم نریزد
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

پست خوانده نشده

MOHAMMAD.63 نوشته شده:آقا يه چيز فكرمو مشغول كرده و اون اينه كه چرا ياماها بعد از توليد سري تايروس 1-2-3-4 يكدفعه مياد محصول جديدش و با سري A كه شايد حدود 10-12 سال از اين سري ميگذره رو معرفي ميكنه...
دقیقا محمد جان من هم هی میخواستم همین رو بگم.البته از نظر شخصیه من دیگه مشکوک نیست چون خود یاماها معرفیش کرده ، نه حتی مثل کیبردهای بی صاحبه pa50sampler و moco1000 و مشابه که توی هیچ سایت رسمی ای درباره شون چیز نیست.
از موضوع خارج نشم.من هم دقیقا سر قضیه شایعه A2000 میگفتم اگر هم بخواد اورینتال جدید بزنه دیگه اسمش رو Aنمیذاره.
نه تنها بقول شما Aمال چندین سال پیشه ، بلکه یاماها خیلی زشت قائده خودش رو در مورد نامگذاری خراب کرد و دیگه از این به بعد باید منتظر هرکار غیرمنتظره ای ازش باشیم.
  • A1000 دقیقا با سریه 1000 و 2000 بود و چونکه همون psr1000بود با امکانات شرقی ، کلمه Aیعنی حرف اول Arabic رو داشت
  • OR700 که دقیقا همون S700 بود با دوحرف اول Oriental و همسری هم بود باشون
  • A3 یعنی سومین دستگاه عربیک بعد ازpsr64 و psr62
  • حتی psr64 و psr62 هم با همرده های خودشون که مدل های دورقمی بودند همخونی داشتند.
حالا دوباره برگشته روی حرف A و عدد2000 که هیچ ربطی هم به psr2000 نداره.
احتمال پیش خودشون خیال کردن چون A1000 بازار عالی داشت و کارش گرفت ، اسم این هم بذارن A2000 که ما هم بگیم : وای به به و چه چه این مدل جدید A1000 است...!!!
MOHAMMAD.63 نوشته شده:من ميگم اين مدل a2000 با توجه به اورينتال بودنش سري سفارشي يه كشور آسياييست وگرنه در ادامه تايروس 4 بايد تايروس 5 ميومد
نظر شما چيه؟
محمدجان دقیقا هرچقدربانظر قبلیت موافق بودم ، با این یکی مخالف(البته این نظر منه).
ما برای همون Tyros4 هم شکه شدیم.تایروس4 هم یک کار عجیب بود.حداقل انتظارTyros pro مثلا یا Tyros mini یا چیزی که سری Tyros رو تکمل کنه و برای همیشه سذی تایروس رو ببنده ، بودیم.
تازه اگر هم بخواد تایروس جدید بزنه که ربطی به میدرنج هاش نداره.
بهرهال بازم میگم ، این نظر من با توجه به تجربیاتم است. تصویر
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

Yamaha A2000

پست خوانده نشده

سلام.
در مورد بحث قیمتش فکر میکنم قدرت رقابت با Or-700 رو نداشته باشه.الان که Or-700 به قیمت حدودی 1.200.000 فروخته میشه اصلا مشتری نداره..اینو با نگاه کردم به ویترین چند تا فروشگاه ساز در تهران میشه فهمید که حدود چند ماهه Or-700 اکبند پشت ویترین مونده و فروش نمیره...حالا به نظر شما شرکت های وارد کننده چقدر به سمت وارد کردن این مدل از یاماها میرن تازه در خوشبینانه ترین حالت قیمتش در ایران 1.500.000 خواهد بود.که هر کسی قدرت خریدشو نداره
به نظر من اگه یاماها میومد A-300 رو ارتقا میداد ( مثلا A-600 )به طوری که میشد بهش فلش وصل کرد و باهاش ریتم 4 مرحله ای ( مثل A-1000 ) اجرا و ویرایش کرد و به قیمت حدودی 600 دلار می فروخت..خیلی بیشتر مشتری جذب میکرد.
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:اما A2000 اگز مشکل نویز رو نداشته باشه و دقیقا همون OR700 هم باشه یعنی عالی(از نظر شخصی من)چون OR700 هنوز هم غیر از مشکل نویزش کاملا امکاناتش بروز است و عالی.حالا چه برسه که A2000 ضپط و پخش Audio و درام کیت و صداهای بیشتر هم داره و حتی افکت هاشم بیشتره و بخصوص mega voiceهاش.
amir- paradise نوشته شده:منهم با شما موافقم بهرنگ جان ولی یه نگاه هم به قیمتش بنداز و ببین با این اختلاف قیمت عرضش داره؟شاید تو بازار ایران قیمتش به 2ملیون هم برسه بنظر من بیشتر از 1500 عرضش نداره مگر اینکه بیاد و ببینیم چیزی داشته باشه که خارج از تصور ماباشه.
امیرجان قیمتش رو هیچکس هنوز نگفته.فقط من توی پست های قبلیم گفتم حتما باید زیر 2میلیون باشه.
بنظر تو pa80 به قیمت 1.800 تا 2میلیون می ارزه؟ یا قیمتش باید حدود600.000باشه!!!
بنظر تو وقتی OR700 و PA500persian قیمتشون حدود 1.300.000 است ، حالا چقدر بیشتر برای A2000 می ارزه پول داد؟
البته در مورد حرف قبلیم که گفتم "اگر همون OR700 بدونه مشکل نویزباشه هم عالیه" با حرفت موافقم که باید همون قیمت باشه.ولی خوب همه دیگه مشخصاتA2000 رو دیدیم و خوندیم که خیلی از OR700 بیشتر و بهتر و کامل تره.
بنظر من دیگه خیلی که باشه ، بااین مشخصاتی که تاحالا از A2000 میدونم بیشتر از 1.500.000 اصلا نمی ارزه.(25.7.90)
من یک موارد مشکوکی توش دیدم مثل گزینه ی Sound Creator و چیزهای دیگه ای.
behrang m نوشته شده:اقایون خدا را شکر LCD ی A2000 با همون رنگ آبی/بنفش است.
نمیدونم چرا توی عکس هاش سایه و سفیده...!!!
amir نوشته شده:بهرنگ جان ممکنه این رنگ بخاطرمایل بودن دوربین باشه احتمال این که سیاه سفید باشه هستش
این دیگه چه حرفیه.از کی تاحالا مایل بودن زاویه ، سیاه/سفید رو رنگی میکنه!!!!
نه عزیزم.ببین :
تصویر
amir نوشته شده:البته به نظر من سیاه سفید باشه بهتره دیگه از قیافه یاماها و رنگ بژ یا مونیتورش خسته شدیم باید یه تغیراتی میداد که حال هوای کاربرشو عوض میکرد
ای وایی...امیر جان چرا همیشه چیزهای عجیب مینویسی؟!
رنگ بژ کجای این کیبرده؟
اصلا میدونی بژ چه رنگیه؟
تو گوگل بزن ببین
اما در مورد سلیقه ، خوب هرکسی سلیقه ای داره.بخصوص در مورد pa500persian به شخصه دیدم واقعا سلیقه ها چقدر درمورد رنگ این دستگاه متفاوته.البته رنگ سیاه دستگاه هم تغییر خوبیه.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

amir- paradise نوشته شده:وا کجای حرف من عجیبه؟؟
رنگ or700 مگه چه رنگیه؟مگه بژ نیست؟حالا اگه بژهم نباشه منظورم این بود که از رنگ اونا خسته شده بودیم فکر کن خود من A1000 داشتم 2000 و or700 هم داشتم همشون همین رنگی بودمند دیگه خسته شدم از بس چشمم به این رنگ خورده
فکر کنم اونها نقره ای باشند.بهرهال حالا به تشخیص رنگ ها کار نداریم ولی اگر منظورت رنگ دستگاه است که دیگه خوب چه بهتر برای سلیقه کاربرهایی هم که مثل تو فکر میکنند ، دستگاه کاملا مشکی شده.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

این مطلب در مشخصات اصلی A2000 در سایت رسمی یاماها دقیقا توضیحاتی در مورد اصلاح و بهبود خروجی و اسپیکرها و اکووالایزر این دستگاه نوشته.
اگر دوستان کسی هم بتونه این نوشته هارو دقیقا ترجمه و شرح بده که بهتر.
Outstanding Clarity and Tone
Featuring multiple samples across the keyboard with sophisticated velocity switching, MegaVoice technology offers incredibly authentic instrument sounds. MegaVoices contain not only basic samples of instruments, but also the performance techniques used with them. On a guitar, for instance, players will hear open and mute strings sounds, dead notes, hammering effects, slide effects, harmonics, and a wide range of strum and body noises. In technical terms, MegaVoices duplicate instruments’ behavior; in sonic terms, they give the keyboard stunningly realistic sounds
لینک مطلب
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

دوستان ، امروز باخبر شدم که 2عدد A2000 از حدود 2ماه پیش توی ایران درحال مراحل تکمیلی است.
به نقل از رئیس شرکت ، psr-A2000 مستقیما Wave میگره

من به اطلاعات این افراد زیاد اطمینان ندارم ولی منتظر خبرهای بیشتر من در این مورد باشید.چون اگر این خبر صحت داشته باشه ، یعنی یک اتفاق تاریخی در بازار کیبرد ایران و مرگ مغزی برای تمام کیبردهای هم رده ، بخصوص pa50
فعلا من خودم با رئیس شرکت صحبت کردم و ایشون گفت Wave میگره ، ولی زیاد موصق نیست.
نقطه تاسفش هم همینه که کسانی پشت این قضیه دارند کار میکنند در حد همون اقایی که برای A1000 ریتم ساخت.
متاسفانه کسانی که دارند روی یاماها در ایران کار میکنند اصلا تفکرشون مثل افراد متفکر و آینده نگری که روی کرگ کار میکنند نیست.
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد

پست خوانده نشده

ترجمه قابلیت های A-2000 از سایت اصلی یاماها

1-صداهای داخلی + اکسپنشن :
موسیقی مناطق خود را با کمک صداها و ریتم های جدید توسعه دهید.A-2000 مجموعه ای از صداهای جدید و با کیفیت باور نکردی در اختیار شما قرار می دهد.1078 صدا و 351 ریتم که شامل عربی و مغربی و خلیجی و ایرانی و ترکی و یونانی می شود.

2- توسعه صدا و ریتم
با صداها و ریتم های جدید که توسط یاماها عرضه میشود میتوانید صداهای جدید را دانلود و در ساز خود نصب کنید.

3-کنترل جوی استیک
با کمک این کنترلر میتوانید از پبچ بند و مدولاسیون به صورت همزمان استفاده کنید

4-ضبط و پخش به وسیله USB
آهنگ خودتان را بسازید و صداها و ریتم های خودتان را انتخاب کنید و پس از ویرایش آن مستقیما در USB ضبط کنید و از طریق اینترنت به اشتراک بگذارید

5-دکمه های ربع پرده در پنل روی دستگاه

6-وضوحت و شفافیت بیش از پیش صدا
با توسعه اکولایزر و موتور تولید صدا ، قدرت صدا در A-2000 به سطح جدیدی رسیده است .همچنین کیفیت بلندگو ها بالاتر رفته است

7-تکنولوژی Mega voice
برای سازهای سیمی مثل گیتار از این تکتولوژی استفاده شده است به طوری که با فشار دادن یک کلید با قدرت های متفاوت به طور همزمان از چند صدای یک ساز استفاده میکنید.
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
amir- paradise
عضو فعال
عضو فعال
کیبرد فعلی: KORG PA800

پست خوانده نشده

وای پسر این تاپیک یچیزی در حد انفجار بمب هسته ای شده از دیشب تا امشب که من اومدم 3 صفحه پر شده ایول بابا

با احترام به نظر همتون ولی من با نظرات کل دوستان مخالفم به نظر من چه اهمیتی داره چه ریتمی تو دستگاه باشه؟اصلا کی از ریتم دستگاه استفاده میکنه؟pa500persian ریتمهای بسیار خوبی داره اما چند نفر با ریتم هاش کار میکنن؟

به نظر من محم اینه که درام کیتهای حرفه ای داشته باشه تا خودمون یا ریتم سازهای حرفه ای مثل بهرنگ براش ریتم بسازن
یه نگاه به پرشین بندازید ببینید چندتا درامکیت ایرانی داخلش هست حالا یه نگاه به or700 بندازید
درام کیت های ایرانی پرشین از کل درام کیت های شرقی or700 بیشتره

درام کیتهای ایرانی پرشین واقعا زنده و تمیز هستند اما کیفیت درام کیتهای or700 از نظر پویای و زنده بودن به پرشین نمیرسه
اگه A2000 هم بخواد دنباله روی or700 باشه که چیز جالب و جدیدی نیست مثلا همون درام کیتها یا همون صداها؟یا نهایت بیاد یه درامکیت هندی بهش اضافه کنه خوب که چی؟چه دردی از کاربرها دوا کرده؟با درام کیتهای قدیمی که انواع و اقسام ریتمهارو امثل بهرنگ زحمت کشیدند و برای or700 ساختند پس چه چیز جدیدی تو A2000 هست؟

یه نگاه به شرکت کرگ بندازیم ببیمید کیبورد pa50 چی بود و زمانی که pa500 به بازار داد چی شد کاملا زیرو رو کرد و یه کیبورد کاملا متفاوت ارائه داد در حالی که یاماها همچنان داره رو پرژه psr1000 کار میکنه و تو هر مدل یه چیزی اضافه میکنه و کلی پول میگیره

اگه قراره نامه ای زده بشه به نظر من یا برای درام کیتهاش زده بشه یا برای سمپل گیریش زده بشه که یه دردی از کاربرهارو دوا کنه واسه 4 تا ریتم یا 40 تا ریتم داخل دستگاه الکی خون خودتون کثیف نکنید تا بهرنگ و امثال بهرنگ هستن یاماها بدونه ریتم نمیمونه با اون 40 تا ریتم هم (به فرض خیلی خوب) انقدر میزنیم تا خسته میشیم بعدش چی؟

باید یه کاری بکنیم پای کیبوردهای یاماها هم به مجالس باز بهشه تا کی یاماها میخواد کیبوردهای خونگی برامون تولید کنه؟ما باید نیازهامون بگیم تا متناسب با اون برامون کیبورد بسازن.
mohsen korg
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR 2000
کارت صوتی: XFX
نرم افزار: AUDITION
محل اقامت: نورآباد ممسنی
تماس:

پست خوانده نشده

حرف آقای امیر بسیار پخته بود.آقایون دست رو دست گزاشتن فایده نداره مرغ از قفص میپره---------اگه پرید دیگه کو تا یاماها بخواد یه اورینتال دیگه بزنه همین آش همین کاسه-ماهم توکف بمونیم وآقایون کرگی هی به ریشمون بخندن -------آقای بهرنگ چی دستوری می فرماید -این شماره ریس شرکت --- بدید تااین قد بهش بزنگیم که یه کاری کنه.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری اورینتال”

• اطلاعات