SOLTON KETRON X1

بحث و گفتگو درباره کیبوردهای کترون

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

ramin syatili
عضو سایت
عضو سایت
نرم افزار: Cubase5 FL Studio10
محل اقامت: اهواز
تماس:

Re: SOLTON KETRON X1

پست خوانده نشده

هادی جان اگه راست میگی یه شست برای من جور کن!
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg
کیبرد فعلی: .
کارت صوتی: ....................
میکروفون: RODE NT1-A
نرم افزار: ریزون
موبایل: نوکیا زپرتی
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد

پست خوانده نشده

ramin syatili نوشته شده:هادی جان اگه راست میگی یه شست برای من جور کن!

ببین رامین جان اول تو یه تصویر از شستی شکسته کیبوردت برام بذار چون من یه دوست توی گناوه دارم که یه انبار کیبورد برا اوراق داره به اندازخ دقیقش رو در مقیاس سانتیمتر به من بده تا من به تونم رو کاغذ یه ماکت بردارم و با خودم ببرم .
اما شرط داره اول باید حسنیتت رو ثابت کنی من مطمعن شم کیبوردی در کار هست بعدش اگه نزدیک استان بوشهری بهم اطلاع بده در غیر این صورت توقع کمک نداشته باش( چون برای خرید یه اوراق باید هزینه کنم و باید حداقل شماره تلفنت رو بدی تا صحبت کنم البته اگه به استان بوشهر نزدیک باشی)
ببین من تا حالا خیلی قطعات گیرم نیومده که با ابتکار خودم جایگزین کردنم مثلا سوکت یه 1000 که شکسته بود به اندازه و همون پایه ها گیر نمی امد و خیلی حیاتی بود برا صاحبش من مجبور شدم از اوراق یه باند که نزدیکترین سوکت رو به 1000 داشت در بیارم و پایه اضافی رو ببرم و یه پایه رو در مسیر عکسش کار ببرم ولی بلاخره راه افتاد .
یا در موردی کلاویه های یه کیبورد کاسیو که مدلش یادم نیست رو با یه یاماها PSR32 عوض کردم البته دو سال پیش.
البته باید شخصا بیام و کیبورد رو باز کنم و خودم اندازه بگیرم و ببینم کلاویه ها به چه صورت به هم متصل هستند.
و یه چیزه دیگه اینکه من یه راه دارم که کلاویه های شل رو یه کمی سفت تر میکنه (ولی برای ارنجرهای 1000 به بالا توصیه نمیکنم) البته کار درستی نیست چون از استاندارد خارج میشه و من توی برندهای کاسیو و یاماها تونستم انجامش بدم .
(مربوط به امنیت ملی میشه خواهش میکنم راهش رو نپرسید)
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

علي رضا و هادي عزيز و گل ببخشيد كه پست هاي راجب به
اون پست نقل قول شده
رو پاك كردم چون نقطه مثبتي توش نيست تازه خواستم اينها رو هم پاك كنم ولي به احترام زحمات و فعاليت شما دست نزدم.
بچه ها چرا دقيقا هر چند وقتي يكبار سر اين موضوع به اين آقاي "نزلي" گير ميديد؟؟؟ بابا ول كنيد ديگه.من كه همون چند ماه پيش گفتم قضيه واضحه كه اين دوست عزيز كترون نداره.اين موضوع قدمتش به بيشتر از 6 ماه ميرسه.
اصلا شايد دوست نداره بذاره.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

بهرنگ جون من تسلیم!!!!!!!!
هر پستی رو که خودت صلاح میدونی پاک کن .... من مشکلی ندارم
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
masi
عضو کم کار
عضو کم کار
کارت صوتی: m audio
نرم افزار: q bace

پست خوانده نشده

هادی هیجانی زادگان نوشته شده:
masi نوشته شده:سلام به همه بچه ها من این کیبورد را کترون اکس 1 دست یکی از بچها دیدم که بطور مثال یک جسد است
و فقط 12 تا کلیدش کار میکنه و فکر کنم قابل تعمیر هست ولی روش خراش سوختگی 4 در 4 سانت هم هست بهم قیمت داده که 50 ت میفروشمش طرف نمیدونه چیه راستش را بخاهین منم نمیدونستم چیه با سرچ فهمیدم چیه البته با کمکم شما دوستان
بنظر شما ارزش تعمیر داره روکش دکمهاش هم کنده شده نیست بنظر شما کجا میشه یک سرویس کاملش کرد

آقا این کیبورد روشن هم میشه؟
ورودی ولتاژش چنده و شاستی برد رو از روی فیش آدبتور به من بگو + یا - در ضمن اگه منظورت 50000 تومنه اگه عکس ازش بذاری من خریدارم البته بستگی به قطعات داخلش داره .
ببین اگه به استان بوشهر هم نزدیکی من برات سر پاش میکنم .
اگه خواستی شماره بدم . تصویر

سلام ببین روشن میشه 12 تا 15 کلیدش کار میکنه فقط درب داغون است کلیدهاش که تو شیراز هم درست میشه ولی ظاهرش فقط داغون عکسشم بعدا برات میزارم تو امبار خابید بود بهش گفتم ارگ سراغ داری گفت یکی دارم بیا ببر 50 ت بد البته چون من رفیقشم اینو گفت تعمیر کارها ازش صحفه کلیدش را ازش خواستن 90 ت تا 110 اگر قابش را سراغ داری و یا میتونی سرو پاش کنی خرجش را بگو تا اقدامات لازم انجام بشه تمام ریتمهاش بالا میاد تمام دکمهاش سالم هست فقط روکش و یا لاستیکهای روی دکمه را نداره کیپدش خراب و ظاهرش داغون رو وسط کیبورد زیر ال سی دی نزدیک به صحفه کلیدش سوخته lcd هم سالم هست از لحاظ کارایی که سالم هست تنها خرابیش همینهایی که گفتم اگر یک بکس نو و یا همون بدنه نو داشته باشه ارگهای دیگه را میزاره تو جیبش البته مدلهای معمولی را همین عکسی که بچها گذاشتن همین خدشه فرقی نمیکنه من در شیراز هستم
masi
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

اینم عکسهای از کترون اکس وان جسد شده

تصویر

تصویر

تصویر
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg

پست خوانده نشده

اول بهرنگ: بهرنگ جان راس میگی آقا تقصیر منه این بنده خدا یه لاف اومده من ولش نمیکنم تصویر آقا هر چی سلاح میدونی هر پستی اضافی هست حذف کن من قبولت دارم تصویر تصویر تصویر
دوم :دوست عزیز آقای (masi) .
واقعا تا حالا کیبوردی به این داغونی ندیده بودم تصویر تصویر تصویر تصویر
آخه چه به این بدبخت گذشته بوده تصویر تصویر تصویر
ببین دوست گلم کلاویه ها رو هر کی 90000 خواست بهش بده (یا طرف میخواد کلوکسیون کنه یا وارد نیست یا دوستت خالی بسته)
ببین عزیز دلم اولا این کیبورد فقط به درد کسی میخوره که نخواد تو جاهای عمومی باهاش ظاهر شه.
ببین یه چیز بگم این کیبورد خیلی کمیابه و اگه هم باشه مال یه بنده خدایی هست که نگه داشته و شاید توی اسقاطی های بعضی تعمیر کارها گیرت بیاد ولی چون تعمیرش یه چیزه مثل ساخت دوباره یه کیبورده ازت خیلی هزینه میگیرن اگه باور نداری برو وقیمت بگیر .
ببین اول باید ببینی پستونک های زیر کلاویه از کدوم نوع هستند ببین زیر هر کلاویه دو پستونک هست یا یکی (مثل پستونکهای یاماهاست یا korg) ببین اگه پستونکهای کیبوردت فرسوده نشده باشن و نیاز به پاکیزه کردن داشته باشن تعمیرش مقرون به صرفه ست ولی اگه بلعکس باشه مقرون به صرفه نیست.
ببین من احتمال میدم 25% جلدش گیرت بیاد ولی دکمه های پلاستیکی سر میکروسویئچ امکانش خیلی کمه که گیرت بیاد و من پیشنهاد میدم اگه کار مجلس نمیکنی نگهش داری .
راستی اگه خواستی بیای طرفای بوشهر یا برازجان با خودت بیارش من تا اونجایی که از دستم بر بیاد برات درستشون میکنم . راستش یه سری پستونک دارم شاید بهش بخوره .
نگران هزینه تعمیرم نباش . تصویر
masi
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

هادی جان چند میرزه برای مکان عمومی نمیخوام اگر کیبوردش باشه که درستش میکنم ولی از ضاهر میترسم بنظر تو چیکارش کنم جریان کیبوردشم که گفته بود 90 اینطور که خدش میگه چون طرف از گلاوی هاش خوشش امده بود گفته میخرم ولی بنظر تو چقدر خرج کنم تا هداکسر ظاهر خوبی مثل یاماها 600 داشته باشه؟
هادی هیجانی زادگان
متخصص korg
متخصص korg

پست خوانده نشده

masi نوشته شده:هادی جان چند میرزه برای مکان عمومی نمیخوام اگر کیبوردش باشه که درستش میکنم ولی از ضاهر میترسم بنظر تو چیکارش کنم جریان کیبوردشم که گفته بود 90 اینطور که خدش میگه چون طرف از گلاوی هاش خوشش امده بود گفته میخرم ولی بنظر تو چقدر خرج کنم تا هداکسر ظاهر خوبی مثل یاماها 600 داشته باشه؟
دوست گلم من بدم میاد کسی رو ناامید کنم راستش به نظر من خرج ظاهرش نکن برای کلاویه هاش هم تا ندونم زیرش چیه و چه شکلی هست نمیتونم بگم .
ببین خدا رو چه دیدی شاید بازش کردی دیدی پستونکها بیشترش سالم باشه و نیاز به تمیز کردن داشته باشه و در این صورت میشه کلاویه هایی رو که بیشتر کاربرد دارن رو راه انداخت و اونایی که کمتر باهاشون مینوازی جایگزین کرد.
ببین خرجی که میخوای برای این کیبورد کنی با پولی که از فروشش به دس میاد میتونی یه چیزی بخری (هر چی باشه از ظاهره این بهتره) درسته که میگن صورت زیبای ظاهر هیچ نیست ای برادر سیرت زیبا بیار ولی .....
ولی اونو برای آدما گفتن نه کیبوردها.
ببین برات مقدور هست کیبورد رو پیش من بیاری.راستش من در مورد ظاهرش هیچ کاری نمیتونم بکنم ولی برای قطعات الکتریکی در خدمت.
اگه شماره منو میخوای فقط یه پیام بده تصویر
Hamzeh
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio sa 20
کیبرد فعلی: Pa 2x
نرم افزار: Fl Studio & Adobe Audition
موبایل: HTC 8x

پست خوانده نشده

دوستان مدل های دیگه کترون تو ایران هست مثل KETRON VEGA؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “KETRON”

• اطلاعات