پرورگرام OR700 برای Tyros3 و Tyros4

محصولات نرم افزاری اعم از اپلیکشن های آهنگسازی و آموزشی - برنامه و فایل های کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
mr nazari
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Csio SA20
کیبرد فعلی: A3000
میکروفون: P.V
موبایل: نوکیا
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: کرج
تشکر کرده: 37 دفعه

Re: پرورگرام OR700 برای Tyros3 و Tyros4

پست خوانده نشده

بهرنگ جان عرض ادب واحترام .بارها عرض کردم که بسیار بسیار کار جالبی بود پک OR700.چرا که بسیاری از ریتمهای عربی وترکی معطل مانده را در تایروس اجرا می نماید....اما تعدادزیادی ریتم (مانند بندری، آذری وایرانی ولری وکردی و..) A1000,2000 درسایت موجودبوده که بایستی پک یا درام کیت مخصوص خودش باشدتا کامل اجرابشوند(درتایروس ها). البته با پکOR700اجرا میشوند ولی ناقص. برای همین بود که من این موضوع را در تاپیک تایروس 3بیان کردم .شاید خیلی ارتباطی با این تاپیک نداشته باشه.....درهرصورت مشکل حل بشود چه دراین تاپیک چه درآن تاپیک/نمیدونم که آیا منظور خودم رارساندم یاخیر.به نظر من ریتمهای 1000 A که توسط شما ودیگراعضاء محترم سایت ساخته وعرضه شده خیلی جالب ومتنوع وفراوان هستند ومیشه آزآنها درخانواده تایروسها استفاده کرد....عزیز دلم.... بازم تشکر وقدردانی...
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

mr nazari نوشته شده:اما تعدادزیادی ریتم (مانند بندری، آذری وایرانی ولری وکردی و..) A1000,2000 درسایت موجودبوده که بایستی پک یا درام کیت مخصوص خودش باشدتا کامل اجرابشوند(درتایروس ها). البته با پکOR700اجرا میشوند ولی ناقص.
  • جناب نظری عزیز ، عرض به خدمت شما که تمام ریتم های غیر سمپلیِ A1000 و OR700 و A2000 با پروگرام Tyros-OR700 اجرا میشند و هیچ کدام را ناقص اجرا نمیکنه. شاید برخی ریتم ها رو باید درام کیتش رو براش پیدا کنید و save کنید که اون هم بعیید میدونم.اگر این مورد بود ، سوال کنید تا راهنمایی کنم.
  • مورد دیگه اینکه شما فرمودید "آیا پروگرام دیگه ای مثل این پروگرام هست که اینکار رو بکنه" ؟
  • ومورد آخر اینکه اگر منظور شما ریتم های سمپلی بوده ، که ربطی به این پروگرام Tyros-OR700 نداشته و این امر برای همه کیبوردهای دنیا است.
هر موردی هست ، من در خدمتم ، عنوان کنید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
mr nazari
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
mr nazari نوشته شده:اما تعدادزیادی ریتم (مانند بندری، آذری وایرانی ولری وکردی و..) A1000,2000 درسایت موجودبوده که بایستی پک یا درام کیت مخصوص خودش باشدتا کامل اجرابشوند(درتایروس ها). البته با پکOR700اجرا میشوند ولی ناقص.
  • جناب نظری عزیز ، عرض به خدمت شما که تمام ریتم های غیر سمپلیِ A1000 و OR700 و A2000 با پروگرام Tyros-OR700 اجرا میشند و هیچ کدام را ناقص اجرا نمیکنه. شاید برخی ریتم ها رو باید درام کیتش رو براش پیدا کنید و save کنید که اون هم بعیید میدونم.اگر این مورد بود ، سوال کنید تا راهنمایی کنم.

قسمتی که BOLDشده بیشترمدنظرم هستش که شاید 50 یا 60 درام کیت مختلف رو برای ریتمهای موجود درتاپیک A1000تست کردم ولی جواب نداد وخسته شدم دیگه...ازپک OR700 استفاده میکنم تاحدی جواب میده....
بازم ممنون ...حالا اگه برای خودتون زحمتی نیستش همون ریتمهارو در تایروس خودتون چک کنید ببینید چه درام کیتی جواب میده.... آخه میدونید ،ریتمهای متنوع وفراوانی هستش درتاپیک A1000 وبرای تایروس اینقدرریتم موجودنیستش....
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mr nazari نوشته شده:شاید 50 یا 60 درام کیت مختلف رو برای ریتمهای موجود درتاپیک A1000تست کردم ولی جواب نداد
نظری جان پروگرام T2-OR700 دارای 5عدد درام کیت است فقط ، نه 50 تا 60 تا.یعنی همون درام کیت های ورژن اورینتالِ های هستند. از جمله OR700. باقی درام کیت ها رو لازم نیست امتحان کنی چون همه ی درام کیت های غیراورنتال OR700 و A1000 رو تایروس های 2 و 3 دارند.البته نسخه ی tyros3 و tyros4 این پروگرام دارای 6 دارم کیت است.حالا چرا در تایروس2 درام کیت هاش 5عدد است، به این علت :

شرکت یاماها در A1000 و OR700 تعداد 6 عدد درام کیت اختصاصیِ شرقی گذاشته که Tyros2 و Tyros3 اونها رو ندارند.شاملِ :
  1. arabic kit
  2. arabic mix kit
  3. khaliji kit
  4. khaliji mix kit
  5. iranian kit
  6. iranian mix kit

درام کیت iranian mix kit دقیقا همون درام کیت iranian kit است با پرکاشن های بیشتر. لذا وقتی ما iranian mix kit رو داشته باشیم یعنی iranian kit هم داریم و هر جا از iranian kit استفاده شده باشه ، میتونیم بجاش iranian mix kit بذاریم.ولی نسخه ی تایروس3 و تایروس4 پروگرام Tyros-OR700 دارای همان 6عدد درام کیت است.
حالا شما هر ریتمی که کاملا مطمئن هستی با A1000 و OR700 ساخته شده ، و مطمئن هستی توی خود اون ستگاه ها هم درست اجرا میشه رو میتونی با این 5درام کیت و صداهای اکسپنشن روی تایروس اجرا کنی.یعنی همون چندین هزار ریتم A1000

دکمه ی Channel Off/On را روی حالت نرک های ریتم بذار.
با دکمه های زیر LCD (شماره ها) ، برای هر ترک "دکمه ی جهت بالا" رو بزن تا بتونی برای اون ترک یک صدا ویا درام کیت test کنی.اگر صدای مورد نظر رو پیدا کردی ، دوباره اون ریتم رو انتخاب کن (که به حالت قبلی برگرده) بعد برو توی ریتمسازی و از اونجا صدای ترک ها رو مشخص کن و save کن.
آواتار کاربر
munther_sk73
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: yamaha

پست خوانده نشده

Thanksssssssssss
آواتار کاربر
mr nazari
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

دانلود ریتم جدید برای برنامه T3-OR700

پست خوانده نشده

لینک دانلود ریتمهای عربی که با پک OR700اجرا میشوند وهمچنین جنرال ,, وهمچنین ریتمهای ایرانی لری وسنتی...

CIFTETELI(استانبولی) تعداد 10 ریتم

ARABI 1 OR700 تعداد 142 ریتم

ARABI 2 OR700 تعداد 52 ریتم

ARABI G...جنرال تعداد 30 ریتم

LORI.. تعداد 4 ریتم

SONNATI تعداد 7 ریتم
آواتار کاربر
saeedhero
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: A3
کیبرد فعلی: pa900
کارت صوتی: Roland
میکروفون: Tlm103
نرم افزار: Cubase
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد

پست خوانده نشده

سلام خدمت دوستان و ادمین عزیز. من بعد از 12 سال کار با کرگ حدود دوهفته هست رو اوردم به یاماها و جنوس خریدم. خیلی دوست دارم از ریتمها و صداهای a1000 توی کیبوردم استفاده کنم.متاسفانه لینک دانلود خرابه
لطفی میکردید لینک سالم میذاشتید ممنون میشدم
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

saeedhero نوشته شده:سلام خدمت دوستان و ادمین عزیز. من بعد از 12 سال کار با کرگ حدود دوهفته هست رو اوردم به یاماها و جنوس خریدم. خیلی دوست دارم از ریتمها و صداهای a1000 توی کیبوردم استفاده کنم.متاسفانه لینک دانلود خرابه
لطفی میکردید لینک سالم میذاشتید ممنون میشدم
سلامتی و خوشی استفاده کنید.
بهتر است شما هم قوانین انجمن را که در بالای ان نوشته شده یک نگاه بیندازید. بند شماره 4

این پک برای تایروس موجود است که میتوانید خرید کنید. در پیام خصوصی درخواست بدید
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “برنامه های کیبورد و پیانو دیجیتال”

• اطلاعات