تنظیم فرکانس سمپلها برای درام کیت

مسائل و موضوعاتی که بین کیبوردها با برندهای مختلف مشترک است

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
EHSANP800
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: اورگ ده هزارتومانی
کیبرد فعلی: YAMAHA A2000
کارت صوتی: SAFFIRE PRO 24 DSP
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: Adobe Audition- FL Studio
موبایل: نوکیا 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند اهنگسازي
محل اقامت: اهواز
تماس:

Re: میکس درامکیت ها برای ریتم سازی

پست خوانده نشده

سلاااااااااااااممممممممممممممممم تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
خوب به نمونه صوتی گوش بدید
http://s3.picofile.com/file/8213552942/00.mp3.html

این نمونه صوتی از صدای HATهست ک در ابتدا شما سمپل خام رو میشنوید مر حله ی دوم فرکانسهای بی استفاده و مزاحم رو حذف کردیم و مرحله ی سوم هم برای این ک بدونید چ چیزی حذف شده فقط حذفیاتو پخش کردیم

ب تصاویر زیر دقت کنید از نمونه صوتی ک شنیدید تصویر گرفته شده
تصویر
عکس بالا دو اکولایزر رو نشون میده ک دارای انالیزور هم هستن
توی انالیزور بالا خط وسط سفید رنگ نشون میده ک هیچ دست کاری انجام نشده و سمپل خامه و انالایزور رو ک مشاهده میکنید تمام رنج فرکانسیو نشون میده همون جور ک میبینید HAT تمرکزش روی فرکانسهای تریبل هستش و البته بقیه رنج رو هم دارا هست ولی بصورت خفیف
_____
توی انالیزور دوم میبینید ک خط سفید رنگ تغییر کرده و وسطای راه خم شده در واقع ما فرکانسهای اون قسمتو ب بعدو کات کردیم یعنی نمیزاریم صدای بم ب گوش برسه

___-
ب این عکس هم دقت کنید
تصویر
خوب این عکس هم همون سمپل HATهستش ک خاستم ببینیم صدا های مزاحم اصلا کجا بودن و وجود داشتن یا نه ؟؟
برای این ک شما متوجه بشید من از انالیزور اول(بالا) خط وسطو تا اخر بالا بردم ک شدت بدم ب فرکانسها برای بهتر دیده شدن
و توی انالیزور دوم (پایین)ایندفه فرکانسهای مزاحمو پخش کردم و خوب هارو حذف کردم میبینید ک فرکانسها هم وجود دارن هم تا بم ترین نقطه ادامه دارن اما ب مرور ضعیف تر میشن
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: میکس درامکیت ها برای ریتم سازی

پست خوانده نشده

الان فهمیدیم چطور حذف کنیم و چیا رو حذف کنیم. فقط باید صداها رو با یه باند مانیتور خوب بشنویم که بتونیم نتیجه ی خوب بگیریم . البته من خودم متاسفانه باند ضبط خونگی دارم استفاده میکنم و فعلا نمیتونم مانیتور بخرم . اگر حوصله و فرصت و اطلاعات داشتی در مورد مانیتورای خوش قیمت و خوش صدا تو تاپیک و بخش خودش برامون توضیح بده . مرسی
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مباحث مشترک”

• اطلاعات