خریداران مبدل فلاپی به usb

بررسی و پرسش و پاسخ درمورد تعمیرات سخت افزاریه کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

mrghaedi
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: 423
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

خریداران مبدل فلاپی به usb

پست خوانده نشده

تصویر
سلام دوستان من بالاخره بعد از 27 سال کیبورد خریدم تصویراما چون فلاپی میخوره و مشکل دارم با فلاپی میخوام از این دستگاه هایی که فلاپی رو تبدیل به usb میکنه خرید کنم خواستم بدونم از دوستان کسی نیاز داره که من به جای یکی دو عدد بیارم که هزینه ارسال و... کمتر بشه برامون
اگه کسی خواست تو همین تاپیک مطرح کنه
در ضمن ارسالش ممکنه کمی زمان ببره چون باید بره دبی از دبی بیاد ایران ولی مسلما از قیمتی که تو ایران میدن ارزون تر خواهد بود
من امروز 250 قیمت گرفتم اگه کسی خواست تقریبا 100 ارزون تر در میاد حالا بستگی به گمرکی و... هم داره که چقدر دربیاد ولی در همین حدود هست
آواتار کاربر
yamaha PSR-62
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: PA80
کیبرد فعلی: PSR-A3000
میکروفون: Max
نرم افزار: FL STUDIO
موبایل: Nokia
زمينه تخصص: اينترنت

Re: خریداران مبدل فلاپی به usb

پست خوانده نشده

سلام به شما
من مدتی پیش قصد داشتم این دستگاه را برای pa50 بخرم و با چند نفر هم صحبت کرده بودم و یادم هست که آخرین نفر قیمت 180 هزار تومان این مبدل را می فروخت و فکر کنم خوزستانی بود که از عراق می آورد حالا اگر شماره اش را پیدا کردم برایتان می فرستم .
mrghaedi
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

mehdi14508 نوشته شده:سلام به شما
من مدتی پیش قصد داشتم این دستگاه را برای pa50 بخرم و با چند نفر هم صحبت کرده بودم و یادم هست که آخرین نفر قیمت 180 هزار تومان این مبدل را می فروخت و فکر کنم خوزستانی بود که از عراق می آورد حالا اگر شماره اش را پیدا کردم برایتان می فرستم .

سلام دوست عزیز من میخوام مستقیم از چین بخرم چون تعداد پایین گرون تمام میشه میخوام ببینم دوستان اگه خواستم بیارم براشون بعد هزینش رو ازشون بگیرم میخوام برآورد کنم ببینم چندتا بیارم
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

پست خوانده نشده

mrghaedi نوشته شده:
mehdi14508 نوشته شده:سلام به شما

سلام دوست عزیز من میخوام مستقیم از چین بخرم چون تعداد پایین گرون تمام میشه میخوام ببینم دوستان اگه خواستم بیارم براشون بعد هزینش رو ازشون بگیرم میخوام برآورد کنم ببینم چندتا بیارم

دوست عزیز برای واردات این چنین کالاهایی باید با یک فروشنده معتبر هماهنگ نمایید و اقدام به خرید نمایید .به این سبکی که شما پیش می رورید کاری از پیش نمی ره. "در ضمن برای یک لیوان شیر هیچ کس یک گاو درب خونه اش نمی بنده" با تشکر
mrghaedi
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

سلام بله قربان من مدیر بازرگانی و مسئول چنین کارهایی در پرشیا دیجیتال هستم و به این مسائل اشراف دارم اونم برام مهم نیست چون نهایت یکی دو تا میخرم و با پست دستم میرسه من میخواستم بدونم اصلا کسی نیاز داره تو این انجمن که من بیام و به جای یکی دوتا تعداد بالاتری سفارش بدم همین و گرنه دنبال کاسبی نیستم نهایتا تا دوشنبه آینده هم خریدم رو انجام میدم
ممنون از دوستان
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

من برای یکی از دوستام که یاماها 740 داره خریدم به قیمت 150 تومن (حدود 3 ماه قبل). فروشنده هم اهل یزده و شمارشو از تو اینترنت سرچ زدم پیدا کردم (اگه خواستین لینکشو بدم). در ضمن خودش هم تولید می کنه و در اصل برای دستگاههای کارخونه نساجی ساخته شده. چه کاریه از چین یا عراق بیارین. چیز خاصی هم نداره کسی که از رشته برق سر در بیاره میتونه مدارشو از اینترنت پیدا کنه بسازه. در ضمن حتما باید فلشی رو که می خواهین ریتم یا فایل مربوط به کیبورد رو توش ذخیره کنین قبلش باید با یه نرم افزار خاص تبدیل به حالت فلاپی کنین یعنی اون نرم افزاره فلش رو به قسمتهای مساوی 1.14 مگی که حجم فلاپیه تبدیل می کنه.
mrghaedi
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

سلام دوستان کسی این فیلم رو دیده
استفاده از رم اس دی در درون فلاپی درایو
این لینک در موردش توضیح داده فلاپی دیسک 128 گیگابایتی

اینم فیلمش در اپارات
http://www.aparat.com/v/ctewJ

دوستان اگه تست کردن به منم بگم چون در حال حاظر فلاپی ندارم که بتونم این کار رو انجام بدم باهاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

mrghaedi نوشته شده:سلام دوستان کسی این فیلم رو دیده
چیز جالبیه ولی باید اول خوب تست بشه.
توفیلم یکم عجیبه. چرا تا فلاپی رو میذاره با سرعت یه پنجره باز میشه و تا فلاپی رو در میاره به سرعت پنجره بسته میشه؟!!
اخه هیچ رمی اینطوری عمل نمیکنه. بهرحال چیز جالبی بود.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
mrghaedi
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
mrghaedi نوشته شده:سلام دوستان کسی این فیلم رو دیده
چیز جالبیه ولی باید اول خوب تست بشه.
توفیلم یکم عجیبه. چرا تا فلاپی رو میذاره با سرعت یه پنجره باز میشه و تا فلاپی رو در میاره به سرعت پنجره بسته میشه؟!!
اخه هیچ رمی اینطوری عمل نمیکنه. بهرحال چیز جالبی بود.

سلام
بله به تور اتوماتیک شما اگه فلش رو در بیاری پنجره ها بسته میشه که اینم چون فلش هست همین جور داره عمل میکنه
من اینو با فلاپی درایو خونه تست کردم متاسفانه جواب نداد اما از چندتا از کسانی که کارشون شبکه و تعمیرات بود پرسیدم و شرح کار رو بهشون گفتم بهم گفتن احتمالا این جوری مشکلش رفع میشه اما نیاز به سعی و خطا داره و متاسفانه من اطلاعات دستگاه ها و امکانات مورد نیاز برای این کار رو ندارم و میترسم روی کیبورد اجراش کنم و بردش کامل بسوزه اگه بچه هایی که شبکه کار کردن بتونن کمک کنن عالی میشه
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

بهرحال خریدن این دستگاه برای کیبورد بیشتر از ۵۰ هزارتومان دیگه ارزشی نداره. بجاش یه مدل USB خور بخرید کاملا عاقلانه تر و کاربردی تره.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تعمیرات کیبورد”

• اطلاعات