بررسی وضعیت قیمتهای شرکت موکو بر روی کیبوردهای رولند

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
saeedfakhri
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: خوزستان

Re: بررسی وضعیت قیمتهای شرکت موکو بر روی کیبوردهای رولند

پست خوانده نشده

سلام به همگی کاملا پیام های حمیدو بهرنگ و شهرام جان رو می پذیرم
ولی یک قضیه اینجا هستش که
شرکت رولند
1 از لحاظ گستردگی و تعداد کارمندان بیشتر از دو شرکت دیگه هستش

پس هزینه هاش بالا تر هستش
2
درصد گمرکی به گفته مدیر یاماها و کرگ و رولند از اوایل اِمسال 200درصد شده که کیبرد a2000که تا اوایل اِمسال فروشش 3ملیون و 800هزار بود یک دفعه رسید به 4ملیون و 500 هزار تومان و حتی قیمت های تایرس5 یاماها با چه سرعتی افزایش پیدا کردن.
3 من در جریان هستم که مثلا بار جدید شرکت رولند که هاویه bk5or بود قرار بود که بهمن سال 1393 وارد شرکت بشه ولی به علت مسایئل گمرکی خرداد امسال ترخیص شد یعنی 5 ماه سرمایه شرکت که باید در بازار باشه در گمرک خوابیده بود
من از قیمت های نجومی این 3 شرکت دفاع نمی کنم ولی در حال حاضر با صحبت های که داشتم و دارم تمامه سعیم بر این هستش که بتونم با همکاریه شرکت ها مناسب ترین قیمت رو که نزدیک به قیمت جهانی اون ساز هستش به شما عرضه کنم
و نکته آخر
شما اگر جای شرکت نمایندگی رولند بودین با این شرایط که کیبرد های اخیر شرکت مادر که تولید شدن و در بازار ایران جایگاهی پیدا نکردن سیاست قیمت گزاریتون با ذکر مسایل بالا چگونه بود یا اصلا شرکت شما باز بودش .به هر حال اُمید وارم همه چیز تا ورود کیبرد سمپلرش خوب پیش بره
تا ما هم بتونیم به شما علاقه مندان موزیک اِلِک تِرُنیک خدمت کنیم
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

saeedfakhri نوشته شده:1 از لحاظ گستردگی و تعداد کارمندان بیشتر از دو شرکت دیگه هستش
سعید جان گرچه این مورد دلیل نمیشه اصلا ولی بااین حال از لحاظ تعداد ، موکو پرسنل خیلی کمتری داره. البته این به معنی خوب یا بدی شرکت نیست ولی منظورم اینه که پرسنل این شرکت ها همه توی دفتر اداریشون مستقر نیستند و توی فروشگاه هاشون هم هستند.
saeedfakhri نوشته شده:درصد گمرکی به گفته مدیر یاماها و کرگ و رولند از اوایل اِمسال 200درصد شده که کیبرد a2000که تا اوایل اِمسال فروشش 3ملیون و 800هزار بود یک دفعه رسید به 4ملیون و 500 هزار تومان و حتی قیمت های تایرس5 یاماها با چه سرعتی افزایش پیدا کردن.م
خوب سعید جان گمرک که فقط برای A2000 و Tyros5 گرون نشد! باقی مدل ها تازه ارزون هم شدند مثل pa600 و pa3x.تازه این دو مدل قبل از گرون شدنِ گمرک توی شرکت اومده بودند. راجب این قضیه در این لینک هم خیلی صحبت کردیم که میتونی بخونی. گرون شدنِ A2000 و Tyros5 فقط بخاطر افزایش فروش Pa600 و Pa3x بود و بس. همون قضیه ملک مشترک --- و سپیدموج که همه میدونند و اینکه رغابت از بین میره.
الان موکو دیگه جیب مشترکی با اون دو شرکت نداره و قطعا در زمینه رغابت میتونه تعصب بیشتری روی برندهاش نشون بده و تنها مشکلی که باید رفع کنه که شما هم صحبت کردی باهاشون قیمت است.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

shahram7 نوشته شده:فرق نمایندگی رولند با سایر نمایندگیه مثل کرگ و یاماها چیه؟
چه طوریه که قیمتهای این دو نمایندگی(کرگ و رولند)به قیمتهای جهانی نزدیکه اما قیمت محصولات رولند سر به فلک میکشه؟
مگه نمایندگی رولند دلار رو به قیمت بالاتری میخره یا....؟
حامد صدیقی نوشته شده:عدم استقبال از محصولات رولند فقط و فقط قیمت های بسیار تا بسیار بالا است و نه چیزهای دیگر
درمورد قیمت های تخیلیی و 3برابریِ کیبوردهای رولند کاملا موافق هستم با نظر دوستان ، ولی عدم استقبال از رولند تنها این نبوده.حداقل در مورد ارنجرها. بنظر شخصیِ من نیمی از دلیلش نـداشتن سیستم سمپل ویا حداقل درام کیت سازی بوده.
رولند نام محبوبی است در بازار موسیقی ایران و من همیشه آرزوی تولید یک ارنجر با حداقل 8 مگابایت یا 16مگابایت سمپل رو داشتم که حالا در E-A7 تجلی پیدا کرده.الان تنها نگرانی که برای خریدارها میمونه همون قیمت است که در این مورد سابقه بدی از سیاست شرکت موکو داریم. امیدوارم برای این مدل قیمت منطقی و معقولی درنطر بگیرند.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات