محاسبه قیمت کیبوردها براساس بازارهای خارجی

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

محاسبه قیمت کیبوردها براساس بازارهای خارجی

پست خوانده نشده

تقریبا میتونیم بر اساس محاسبه نسبت ها و نرخ ارز ، از روی برخی فروشگاه های معتبر خارجی ، قیمت کیبوردهای غیرموجود در ایران را تخمین بزنیم. و چه بهتر اگز قیمت نهایی را از چند سایت معتبر میانگین بگیریم که نزدیک تر به واقعیت باشد.

من این کار را در مورد چند کیبورد جدید یاماها که هنوز وارد ایران نشده اند انجام دادم و جوری محاسبه کردم که تاجای ممکن به واقعیت نزدک باشد :

[TABLE][TR][TD] PSR - S770[/TD][TD][BLOCKQUOTE]بین 4200 تا 4600 میلیون[/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD] PSR - S970[/TD][TD][BLOCKQUOTE]بین 7000 تا 7400 میلیون[/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD] PSR - S670[/TD][TD][BLOCKQUOTE] بین 2800 تا 3000 میلیون[/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][/TABLE]

[TABLE][TR][TD]moXF6 [/TD][TD][BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]بین 4000 تا 4200 میلیون [/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD]moXF8 [/TD][TD][BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]حدود 6000 میلیون [/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD]mox6 [/TD][TD][BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]حدود 3800 میلیون [/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD]MX49 [/TD][TD][BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]بین 2100 تا 2400 میلیون [/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD]MX61 [/TD][TD][BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]حدود 2900 میلیون [/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][/TABLE]

27 تیر 1394
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

Re: محاسبه قیمت کیبوردها براساس بازارهای خارجی

پست خوانده نشده

ممنون بهرنگ جان

ولی این محاسبه مختص قیمت دلار امروز هستش! مسلما اگه دلار مثلا 400 تومان هم ارزون تر بشه قیمت این کیبوردها کمتر از اینها خواهد بود ...

تازه اینی که شما حساب کردید نرخ تک فروشی هستش مسلما توی خریدهای بالا تخفیف های خوبی هم میدن
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:ولی این محاسبه مختص قیمت دلار امروز هستش! مسلما اگه دلار مثلا 400 تومان هم ارزون تر بشه قیمت این کیبوردها کمتر از اینها خواهد بود ...
خوب این که یه چیز واضحه. قیمت هیچ چیزی توی دنیا ثابت نیست. حتی تناسب ارز ها. ما هم برای همین تغییرات چندین تاپیک برای قیمت و وضعیت بازار داریم عزیزم.
mohammad.s نوشته شده:تازه اینی که شما حساب کردید نرخ تک فروشی هستش مسلما توی خریدهای بالا تخفیف های خوبی هم میدن
از کجا میدونی من نرخ تک فروشی رو حساب کردم یا عمده فروشی؟
این قیمت هایِ حدودی که گفتم ، قیمت احتمالی است که شما توی ایران میتونی بخری.
تازه مگه من و شما میخواییم 100 تا S970 و 50 تا mox بخریم؟
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
mohammad.s نوشته شده:ولی این محاسبه مختص قیمت دلار امروز هستش! مسلما اگه دلار مثلا 400 تومان هم ارزون تر بشه قیمت این کیبوردها کمتر از اینها خواهد بود ...
خوب این که یه چیز واضحه. قیمت هیچ چیزی توی دنیا ثابت نیست. حتی تناسب ارز ها. ما هم برای همین تغییرات چندین تاپیک برای قیمت و وضعیت بازار داریم عزیزم.
mohammad.s نوشته شده:تازه اینی که شما حساب کردید نرخ تک فروشی هستش مسلما توی خریدهای بالا تخفیف های خوبی هم میدن
از کجا میدونی من نرخ تک فروشی رو حساب کردم یا عمده فروشی؟
این قیمت هایِ حدودی که گفتم ، قیمت احتمالی است که شما توی ایران میتونی بخری.
تازه مگه من و شما میخواییم 100 تا S970 و 50 تا mox بخریم؟

نه منظورم این بود که واسه وارد کننده ها قیمتها خیلی شکسته تر میشه چون به صورت عمده وارد میکننتصویر
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:نه منظورم این بود که واسه وارد کننده ها قیمتها خیلی شکسته تر میشه چون به صورت عمده وارد میکنن
قیمتهایی هم که ما و کاربران توی انجمن سایت میذاریم ومن الان گذاشتم ، براساس همون قیمت شکسته شده برای نمایندگی ها است. هیچ جای دنیا همون قیمتی که میخرن نمیفروشن. مگر در یک شرایط ویژه یا حراج.
shahram7
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: نداشتم
کیبرد فعلی: psr 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: سنندج

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:تقریبا میتونیم بر اساس محاسبه نسبت ها و نرخ ارز ، از روی برخی فروشگاه های معتبر خارجی ، قیمت کیبوردهای غیرموجود در ایران را تخمین بزنیم. و چه بهتر اگز قیمت نهایی را از چند سایت معتبر میانگین بگیریم که نزدیک تر به واقعیت باشد.

من این کار را در مورد چند کیبورد جدید یاماها که هنوز وارد ایران نشده اند انجام دادم و جوری محاسبه کردم که تاجای ممکن به واقعیت نزدک باشد :

[TABLE][TR][TD] PSR - S770[/TD][TD][BLOCKQUOTE]بین 4200 تا 4600 میلیون[/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD] PSR - S970[/TD][TD][BLOCKQUOTE]بین 7000 تا 7400 میلیون[/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD] PSR - S670[/TD][TD][BLOCKQUOTE] بین 2800 تا 3000 میلیون[/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][/TABLE]

[TABLE][TR][TD]moXF6 [/TD][TD][BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]بین 4000 تا 4200 میلیون [/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD]moXF8 [/TD][TD][BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]حدود 6000 میلیون [/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD]mox6 [/TD][TD][BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]حدود 3800 میلیون [/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD]MX49 [/TD][TD][BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]بین 2100 تا 2400 میلیون [/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][TR][TD]MX61 [/TD][TD][BLOCKQUOTE][BLOCKQUOTE]حدود 2900 میلیون [/BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE][/TD][/TR][/TABLE]

27 تیر 1394

ضمن سپاس از شما:
اما در تعجبم چرا نمایندگی یاماها بجای وارد کردن سینتی سایزرهای جدول دوم که برای کاربر ارزانتر تمام میشه موتیفهای گرون قیمت رو وارد کرده؟
در ضمن درباره احتمال وارد کردن اجناس جدول دوم توضیحی بفرمایید که آیا واردن میشن یا نه؟
ممنون از زحمات شما
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

shahram7 نوشته شده:اما در تعجبم چرا نمایندگی یاماها بجای وارد کردن سینتی سایزرهای جدول دوم که برای کاربر ارزانتر تمام میشه موتیفهای گرون قیمت رو وارد کرده؟
شهرام جان قبلا 2 بار بطور مفصل این موضوع رو توضیح دادم که اون چندتا موتیف اتفاقی وارد ایران شدند و باقی توضیحات... این بحث هم ربطی به موضوع تاپیک نـداره داداشِ گلم.
shahram7 نوشته شده:درباره احتمال وارد کردن اجناس جدول دوم توضیحی بفرمایید که آیا واردن میشن یا نه؟
من فکر کنم تیتر تاپیک ها برای برخی کاربران نمایش داده نمیشه... تصویرشما کاربر تازه وارد نیستید
اینجا بپرسید : تصویر
posting.php?mode=edit&f=137&t=8428&p=73118
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

بسیار تاپیک عالی رو ایجاد کردی بهرنگ جان تصویر اگر قیمت کیبوردهای داخل ایران رو هم بتونیم به این شکل با قیمت خارج مقایسه کنیم هم مفید خواد بود یا حداقل کیبوردهای مدل های پروفشنال و حرفه ای رو .تصویر
shahram7
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: نداشتم
کیبرد فعلی: psr 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: سنندج

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
shahram7 نوشته شده:اما در تعجبم چرا نمایندگی یاماها بجای وارد کردن سینتی سایزرهای جدول دوم که برای کاربر ارزانتر تمام میشه موتیفهای گرون قیمت رو وارد کرده؟
شهرام جان قبلا 2 بار بطور مفصل این موضوع رو توضیح دادم که اون چندتا موتیف اتفاقی وارد ایران شدند و باقی توضیحات... این بحث هم ربطی به موضوع تاپیک نـداره داداشِ گلم.
shahram7 نوشته شده:درباره احتمال وارد کردن اجناس جدول دوم توضیحی بفرمایید که آیا واردن میشن یا نه؟
من فکر کنم تیتر تاپیک ها برای برخی کاربران نمایش داده نمیشه... تصویرشما کاربر تازه وارد نیستید
اینجا بپرسید : تصویر
posting.php?mode=edit&f=137&t=8428&p=73118

ضمن تشکر از شما باید بگم چیزی که منو به پرسیدن دوباره وادار کرد قیمتهای جدول دوم بود که بسیار وسوسه انگیزه و در این آشفته بازار که شرکت باصطلاح نمایندگی(رولند)کیبرد 4 میلیونی رو میده 8 میلیون این جدول امید بخشه

اما در مورد لینکی که دادید برای من عدم دسترسی زده
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

shahram7 نوشته شده: اما در مورد لینکی که دادید برای من عدم دسترسی زده
تصویر تصویر
عجب ... دوستان لطفا خواهشا التماسا اگر بخشی از انجمن برای شما بزنمیشه ، حتما در این بخش اعلام کنید تا اصلاح کنم دسترسیتون رو.
شهرام جان میدونم چی میگی. اون جدول واقعا وسوسه انگیزه. ازت خواهش میکنم سوالت رو در بخش مربوطه بپرس.منم هم دسترسیت رو اصلاح میکنم.

( این پست های اضافی حذف میشند. )
لطفا به بحث پیرامون موضوع تاپیک بپردازیذ دوستان.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات