محاسبه قیمت کیبوردها براساس بازارهای خارجی

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: محاسبه قیمت کیبوردها براساس بازارهای خارجی

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:بسیار تاپیک عالی رو ایجاد کردی بهرنگ جان اگر قیمت کیبوردهای داخل ایران رو هم بتونیم به این شکل با قیمت خارج مقایسه کنیم هم مفید خواد بود یا حداقل کیبوردهای مدل های پروفشنال و حرفه ای رو .تصویر
ممنون رضا جان. من هم دقیقا این تاپیک ر. برای همین مقایسات و پیش بینی ها زدم. شهران هم به نکته جالبی اشاره کرد..... قیمت کیبوردهای رولند در ایران فکر میکنم به نسبت کرگ و یاماها و کاسیو خیلی غیر واقعی تره. هم از لحاظر مقایسه با قیمت جهانیشون و هم در ارنجرها ، از لحاظ کاراییشون.
در پست بعد جدول رولند رو اضافه میکنم تصویر
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

[TABLE][TR][TD]
Roland
........[/TD][TD]
محاسبه به نسبت قیمت های جهانی
..................................[/TD][/TR][TR][TD] [HIGHLIGHT=#B2A2C7][HIGHLIGHT=#E5E0EC]BK9[/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/TD][TD][HIGHLIGHT=#B2A2C7][HIGHLIGHT=#E5E0EC] بین 5800 تا 6000 میلیون[/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT][/TD][/TR][TR][TD] BK5[/TD][TD] حدود 3400 میلیون [/TD][/TR][TR][TD] [HIGHLIGHT=#E5E0EC]AX Synth[/HIGHLIGHT][/TD][TD][HIGHLIGHT=#E5E0EC]حدود 3900 میلیون[/HIGHLIGHT] [/TD][/TR][TR][TD] SPD-SX[/TD][TD]حدود 3000 میلیون [/TD][/TR][TR][TD] [HIGHLIGHT=#E5E0EC]FA-06[/HIGHLIGHT][/TD][TD][HIGHLIGHT=#E5E0EC] حدود 4000 میلیون[/HIGHLIGHT] [/TD][/TR][TR][TD] FA-08[/TD][TD] حدود 6200 میلیون [/TD][/TR][/TABLE]

متاسفانه در چند مدل بالا ، قیمت ها در ایران دقیقا 2برابر قیمت واقعی است که دلیلش رو خود وارد کننده های رولند باید بیایند توضیح بدهند. من نمیدونم.
سوال اینه که چرا این تفاوت غیرمنطقی فقط در برخی مدل های رولند است؟ اگر هر موردی وجود داشته باشه که توجیحِ وارد کنندگان باشه ، باید درباره همه مدل های رولند باشه.
نظر شما چیه دوستان؟
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

در مورد رولند کاملا درسته,, شاید گمان میکنند که شاید تعداد اونها نسبت به مدل های دیگه کمتره و چون انحصار دارن میتونن به هر قیمتی اون رو بفروشن.جالب این بود که ما هم در ابتدا ساده بودیم و این قیمت ها رو پرداخت میکردیم.
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

در مورد قیمت کیبورد های یاماها در خارج از کشور بایذ بگم من که به مالزی و سنگابور سفر کردم به مرکز لوازم موسیقی هم رفتم و در مورد قیمت ها همینقدر بهتون بگم که کیبورد در ایران برای ما گرونه وگرنه در خارج مردم بول زیادی رو برای کیبورد نمیدنند در واقع گرونی کیبورد به خاطر بی ارزش بودن واحد بول ماست انشالا که در طی چند سال اینده قیمت کیبورد یکم در کشور ما کاهش بیدا کنه
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات