--- قشم و کیبوردهای یاماها

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
haghani
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

Re: وضعیت حمایت --- قشم از کیبوردهای یاماها

پست خوانده نشده

با سلام خدمت تمام دوستان عزيزي كه توي اين سايت زحمت ميكشن مخصوصا آقا بهرنگ عزيز دوست دوست داشتني من همينطور كه احتمالا مي دونيد من تازه 900 خريدم تا يه مدت با برند كرگ هم آشنا بشم چون كلا از دوران راهنمايي با ياماها كار كردم و خيلي هم باهاشون خاطره دارم خوب موضوع شما در مورد همايت نشدن برند ياماها هستش كه من هم تجربه اي دارم در همين مورد كه خيلي كم اين برند تبليغ و ساپرت مي شه من بعد از مدت ها خواستم يه ياماها بخرم رفتم تهران و براي خريد تايروس 2 كه آقا بهرنگ بهم پيشنهاد داده بود من تمام ارگ فروشيهاي تهران رو گشتم ولي كسي اين ارگ رو نداشت تا در يكي از مغازه ها يه فروشنده گفت يكي از مشتريها اين ارگ رو داره و مي خواد بفروشه و با تماس با اون شخص و ديدن ارگ اون رو خريدم و يه 1 كي 2 سالي باهاش كار كردم انصافا ارگ خوبي بود بعد با پيشنهاد آقا بهرنگ اون رو فروختم و آ2000 خريدم و بعد از 1 ماه يكي از همشهريهام از ارگ خوشش اومد و اون رو از من خريد تا من دباره يه ارگ براي خودم بخرم راستشو بخواهيد چون با تايروس كار كرده بودم كمي و بخاطر كلاويه هاش حالم گرفته شده بود تصميم به خريد s950 گرفتم حالا مي خوام اين ارگ رو بخرم هر جا سوال مي كنم اين ارگ رو ندارند آقابهرنگ گفت بايد سفارش بديم از خارج وارد كنند خوب اين هم شود وضع فروش ارگ ياماها آخه نبايد چند تا نمونه ارگ تو فروشگاه باشه خريدار بره ارگ رو از نزديك ببينه بعد انتخاب كنه همين كارشون باعث شد برم 900 بخرم اگه تو فروشگاه s950 بود خداوكيلي اون رو مي خريدم اين ضعف وارد كنند هاي برند ياماها هستش حالا بايد فعلا با اين 100 ها ست هاي نيمه حرفه اي و كپي شده از همديگه سر كنم من فقط بيشتر از ستهاي تركي استفاده مي كنم چون خيلي خوب ساخته شدند واقعا بنظر من كسي به گرد ريتم سازي آقا بهرنگ نمي رسه حيف كه شركت ياماها قدر اين هنرمند رو ندونه و ازش همايت نكنه . و اميدوارم كه آقا بهرنگ يه سري ريتم حرفه اي براي برند كرگ هم درست كنه تا ما هم از اين ريتم هاي حرفه اي استفاده كنيم تصویر
Erfan
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: A300
کیبرد فعلی: A3000
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: همدان

پست خوانده نشده

من حرف های کاربر haghani رو قبول دارم
چون خودم رفتم تهران که این A2000 رو از نزدیک ببینم و تستش کنم
فقط یه نمایندگی بود که توی میدان فاطمی (که الان این نمایندگی جمع کرده) این ارگ رو باز داشت و میشد تستش کرد
من رفتم خیابون جمهوری همه ی نمایندگی های یاماها میگفتن اگه میخوای بخری برات باز کنمتصویر

خیلی از افراد داخل کشور یاماها رو میپسنند
اما مثل این دوستمون که نتونست s950 گیر بیاره مجبور میشن برن برند کرگ رو بخرن
منم این فکر رو در سر داشتم اما الان منتظرم ببینم این --- چیکار میخواد بکنهتصویر
اگه اوضاع بهتر شد که با یاماها کار میکنم اگه نه که میرم یه pa900 میگیرمتصویر
نمیدونم چرا توی زندگیم هِی نمیشه
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

والا من شهریور ماه که رفته بودم تهران برای خرید کیبورد دوسه تا مغازه که رفتم همه a2000 میگفتن به خر --- هم اوموقع A2000 وارد میکرد اما الان دیگه از جریان
a2000 --- خبری ندارم
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
Erfan
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

یه سوال
کی واردات کیبورد به ایران باز میشه؟
من هر دفعه رفتم تهران میگن شرکت --- واردات ندارهتصویر
پس اینایی که ارگ یاماها میخوان برن از کجا بخرن هیچی که ندارنتصویر
زنگ زدم میگم ارگ چی دارین میگه الان s750 و A300
آخه توی کشوری که این همه مشتری هست فقط همین دو تا. تازه به قیمت دو برابر چند ماه پیش
اگه خبری دارین بگین تا همه با خبر بشیم این شرکت چیکار میخواد بکنهتصویر
canonmehran
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio - ct395
کیبرد فعلی: pa500persian

پست خوانده نشده

با سلام
دوستان اگر خاطرشون باشه بنده عرض کردم A2000 دیگه وارد نمیشه دلیلشم این بود که --- این دستگاه هارو با ضرر فروخت.
مگر اینکه اتفاق خوبی روی قیمت ارز بیافته( که فکر میکنم داره میافته)و بازار خوبی رو بتونن برای فروش ایجاد کنند. البته انصافا تبلیغات خوبی روی A2000 شد.
اگر از این به بعد هم همینطور تبلیغ بشه و حاشیه سود فروشندگان و مصرف کنندگان حفظ بشه یاماها وارد میشه. در غیر اینصورت اگر ارگهای یاماهارو بیارن بازم این مشکلات بوجود میاد.
مخلص همه دوستان
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

با سلام
من هم یه سری شایعه از واردات دوباره A-2000 شنیدم که برای دوستان میگم و قضاوت درباره اون رو به عهده شما میگذارم ::
فعلا قرار است حدود 100 دستگاه A-2000 وارد کشور بشه که قیمت تمام شدش برای مصرف کننده حدود 2.800.000 خواهد بود و همزمان با اون پک جدیدی عرضه خواهد شد که به صورت رایگان همراه دستگاه داده می شود .( احتمالا همون پکی که با کمک بهرنگ ساخته بشه )..
البته ممکنه باز هم قیمت مصرف کننده کاهش پیدا بکنه که خریداران رو به خرید اون ترغیب کنه
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
Erfan
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

ایشالا که وارد بشه منم بتونم بگیرم
از همتون ممنون به خاطره خبر هایی که دادین
واقعا لطف کردین
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

لازم شد تا من هم تجربه خودم از شرکت --- ح جمهوری رو بگم. حدود 5 ماه قبل که رفته بودم تایروس 2 بگیرم فروشنده انقادر از تایروس بد می گفت و از آ2000 بسیار بسیار تعریف می کرد و اجازه داد با اون کار کنم حتی تایروس 3 هم داشت که می گفت اصلا ارزش خرید نداره. من خودم از قبل اطلاعات کافی در مورد تایروس و آ2000 داشتم که با راهنمایی آقا بهرنگ همون آ2000 رو خریدم. خداییش هم به قیمت مناسب داد هم یه سری لوازم اشانتیون داد حتی فلش یو اس بی یاماها هم همراه ساز بود. ولی عجیب بود جند روز پیش که زنگ زدم شرکت --- برای خرید آ2000 و یا اس950 - می گفت این سازها آشغاله. فقط تایروس بگیر!!!!!!! نمی دونم قضیه چیه؟؟؟
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

rezaazadi1361 نوشته شده: حدود 5 ماه قبل که رفته بودم تایروس 2 بگیرم فروشنده انقادر از تایروس بد می گفت و از آ2000 بسیار بسیار تعریف می کرد و اجازه داد با اون کار کنم حتی تایروس 3 هم داشت که می گفت اصلا ارزش خرید نداره.

ولی عجیب بود جند روز پیش که زنگ زدم شرکت --- برای خرید آ2000 و یا اس950 - می گفت این سازها آشغاله. فقط تایروس بگیر!!!!!!! نمی دونم قضیه چیه؟؟؟
به نکته بسیار جالبی اشاره کردید.... نمونه این رفتار با دوستان دیگر هم شده بود... وقتی شرکت کیبوردآکبندی رو داره به هر قیمتی شده میخواد اون رو بفروشه ... اما خدا نکنه که بخواد همون کیبورد رو از شما بخره ..اونوقت به هزار دلیل قیمت رو به نصف کاهش میده ...
همچنین اگه کیبوردی رو نداشته باشه اون کیورد بسیار بد میشه و ارزش خرید نداره مثل S-950 که به دللیلی که گفتم فعلا وارد کشور نشده....
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

دلیل وارد نشدن S950 و A2000 فقط نخواستن شرکت --- است . نه چیز دیگه ای.
مشخصا بدلیل مشترک بودن --- و سپید بود برای یک خوانواده (دو برادر) متوجه شدم نظرات دو طرف روی هم خیلی تاثیر دارد و ملاک مقایسه مدیران --- فروش pa50 است و pa80 که بعد لز 13 سال بازار عالی داشتند.
بهرهال نظرات در این زمینه مختلف است ولی وارد نکردن کیبوردهای جدید یاماها صرفا دلیلش تصمیم خودشان است نه هیچ چیز دیگه ای
.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات