چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
siavashhsn
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio-ma130
کیبرد فعلی: pa 500 persian
موبایل: sony
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

Re: چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

پست خوانده نشده

دوستان سلام.
منم از همه بچه های سایت ارتعاش بخصوص مدیرای محترمش مثل آقا بهرنگ و آقا مجتبی و ... تشکر میکنم
sarinarasti

Re: چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

پست خوانده نشده

آخه کسی یاماهارو ول میکنه بره کرگ بخره
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

شرایط فروش A2000

پست خوانده نشده

canonmehran نوشته شده:بنده به واسطه شغلی که دارم کاملا با هنرهای فروش آشنا هستم.
چه شغلی دوست عزیز؟ دوستانِ معتمد در سایت خودشون رو از هر لحاظ اثبات کرده اند و شناخته شده هستند و هرگز اخبار اشتباه و احساسی نمیدن.یا حداقل خیلی خیلی کمتر از حتی من یا باقی.همچون آقای مرتضی و سهند.

1. وقتی یک کیبورد اورینتال تولید میشه (در همه برندها) تا هنگامی که مدل بعدی جایگزین نشده ، از رده خارج نمیشه
  2. معمولا و اکثرا یک محصوله کیبورد بیش از 2سال تولید میشه (نه همیشه)
  3. وقتی کیبوردی حداقل در سایت یاماها ، در بخش فروش هست و در لیست دیسکانتینیو قرار نگرفته یعنی درحال تولید است
  4. بنده و آقای مرتضی.ب در موقعیتی هستیم که اعلام کنیم چه کیبوردی از خط تولید خارج شد.
پس با احترام باید بگم در این زمینه لطفا با دقت و بی طرفیه بیشتری مطلب درج کنید تا اعتبار شما هم برای دوستان بالاتر بره.
متشکرم
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
canonmehran
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio - ct395
کیبرد فعلی: pa500persian

Re: قیمت و وضعیت بازار کیبرد

پست خوانده نشده

بهرنگ خان عزیز
در مورد شغل پرسیدید باید بگم که مدیر فروش یکی از شرکتهای بزرگ it هستم ( فقط جهت اطلاع)
در ضمن نمیدونم چرا انقد کلید کردید به جمله ی تولید نشدن این دستگاه که جمله من حدثی بود نه قطعی!!!!
یعنی میپذیرید موضوعی رو که در مورد کاهش قیمت A2000 توضیح دادم؟؟؟
بهرنگ خان توضیحی که در مورد نحوه ی فروش این دستگاه دادم هیچ دلیلی بر خوب یا بد بودن خوده دستگاه نداره. چرا که این موضوع کاملا واضحه که کیبوردهای یاماها سهم بازار خیلی خیلی پایین تری نسبت به کرگ دارند. پس برای فروشش باید خیلی خیلی دقت کرد.
توضیحات بنده فقط مسائل فنی در مورد شیوه ی فروش A2000 بود نه کیفیتش.
امیدوارم این دستگاه بصورت آکبند به تعداد و با قیمت خوب باز هم وارد شود ( از نظر بنده این موضوع بعیده البته).
sahand89

پست خوانده نشده

canonmehran نوشته شده:من توی پست نوشتم که "گویا" A2000 تولید نمیشه نگفتم حتما اینطوره.
canonmehran نوشته شده:نمیدونم چرا انقد کلید کردید به جمله ی تولید نشدن این دستگاه که جمله من حدثی بود نه قطعی!
canonmehran نوشته شده:دلیلش هم اینه که من نزدیک 2 هفته است که میخواستم این دستگاه رو از اروپا و حتی بازار امارات خرید کنم اما به قیمت نمایندگی موجود نبود و اونا اعلام کردند که تولید نمیشه.
توی ارتعاش هر کس مطلبی مینویسه حتما با دلیل و منطق مینویسه نه از روی حدس و گمانه زنی. شما خودتون اولش گفتید که حدث زدید. بعد گفتین خارجیها بهتون گفتن. عزیز دل اولا تکلیف رو مشخص کنید که این جملات حدسها و ساخته ذهن شماست یا این که گفته های یه فروشنده خارجیه؟ در ثانی هر کدوم از موارد که باشه باز نمیشه روی اونا حساب باز کرد. چون یا حدس و گمانه یا گفته یه فروشنده نامعلوم.
.
canonmehran نوشته شده:در ضمن این رو هم میدونم که این دستگاه به احتمال زیاد دیگه به ایران وارد نمیشه.
باز حدس و گمانی دیگر و بی دلیل.
.
canonmehran نوشته شده:مبنای قیمت اگر PA800 باشد قطعا قیمت 3 میلیون تومن برای A2000 منطقی است (یک نگاهی بقیمت دلاری این 2 دستگاه بندازین لطفا)
بیایید باهم نگاه کنیم: قیمت $ رو 2900 تومن در نظر میگیریم:
Pa800 : 2300 $ . 2300*2900=6670000T
A2000 : 1400 $ . 1400*2900=4060000T
دوست من دیدی 3 تومن برای A2000 منطقی نیست.
canonmehran
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

جناب sahan89 عزیز
برام عجیبه که بجای بحث فنی چرا دارید با کلمات بازی میکنید؟؟ شما به من اثبات کنید حرفم اشتباهه. مثلا یک پارت دیگه (مثلا 100 دستگاه) از این دستگاه بیارید. (البته منظورم شرکت تاشاره.
در ضمن من به شما عرض کردم که خودم از دهان آقای فرهن... شرکت --- شنیدم در مورد رقابتی بودن قیمتها. پستهای قبل رو دوباره بخونید.
در ضمن pa800 قیمت دلاریش 2.800 هست نه 2.300 دلار
پس یعنی نصف قسمت 800 باید A2000 باشه که همون 3 میلیون تومن هست.
شما خودتون میدونید که این کیبورد اگر همون قیمت 4 -5 ماه پیش بود حالا حالا ها باید تو انبار شرکت خاک میخورد.
دوست عزیز دقت کنید من اصلا قصد تخریب این ساز خوب رو ندارم. من در مورد قیمتش که چرا این اتفاقا براش افتاده بحث دارم.
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

پست خوانده نشده

canonmehran نوشته شده: شما خودتون میدونید که این کیبورد اگر همون قیمت 4 -5 ماه پیش بود حالا حالا ها باید تو انبار شرکت خاک میخورد.
دوست عزیز دقت کنید من اصلا قصد تخریب این ساز خوب رو ندارم. من در مورد قیمتش که چرا این اتفاقا براش افتاده بحث دارم.
جناب آقای مدیر فروش با تجربه. شما تا بحال با این تجربه بالاتون توی فروش که مدعی هستید، آیا از جمله سیاست های شرکت در فروش محصولات چیزی شنیدین؟ اگر تجربه بالایی داشته باشین طبق گفته خودتون باید به این نتیجه برسید که ارزان کردن این کیبرد یکی از سیاست های شرکت --- بوده که برای مدت محدودی این کارو کرده. خوش بحال اونایی که از این فرصت خوب ، بهترین استفاده رو کردن. سیاست شرکت به من و شما مربوط نمیشه و از این سیاست ریالی به جیب سایت و مدیر سایت نمیره (بر عکس بعضی از سایت های فعالیت کننده در این حوزه)... شما هم میتونستی مثل بقیه از این فرصت استفاده کنی...
sahand89

پست خوانده نشده

canonmehran نوشته شده:در ضمن pa800 قیمت دلاریش 2.800 هست نه 2.300 دلار...
نه عزیزم شما هر وقت اراده کردی با 2300 دلار من برات میخرم. اینم فروشندش:
http://www.ebay.com/itm/Korg-Pa800-61-K ... 53ff63e843

canonmehran نوشته شده:من در مورد قیمتش که چرا این اتفاقا براش افتاده بحث دارم.
ببینم با ایران خودرو هم توی عید از این بحثها میکنید که چرا شرایط ویژه میده و قیمتشو میاره پایین و اقساطی ماشین میده بیرون؟ اصلا در زمینه کاری خودتون مثال بزنم: از شرکت D-link پرسیدین که چرا سال گذشته قیمت مودمهای وایرلسش رو یهو نزدیک نصف قیمت برای یه هفته آورد پایین و بعد دوباره کشید بالا؟ آقا شرایط ویژه دیگه از اسمش معلومه یعنی چی.
بهتون بر نخوره ولی شما که مدیر فروش شرکت بزرگی هستین! باید روشنتر از این حرفا فکر کنید نه این که ...
موفق باشید.
canonmehran
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

آقای mojtaba190
با احترام باید بگم که شما اصلا متوجه عرایض بنده نشدید. دوباره مباحث رو بخونید. من هم به سیاست شرکت تبریک گفتم. جالبه که اصلا تو باغ مباحث نیستید بعد یدفه میاین و ....
در ضمن من مدعی نیستم به هیچ عنوان.
بنده قصد خرید این کیبورد رو اصلا نداشتم چون از ابتدا s950 رو انتخاب کرده بودم.
تمام دوستان این مجموعه برای من قابل احترام و ارزشمند هستند.
canonmehran
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

جناب sahan89 عزیز
سایت ebay اکثرا اجناس دست دوم میفروشه نه اکبند بهتره یه نگاهه دقیق تر بندازین.
در مورد صحبت شما در مورد قیمت باید بگم کاملا درسته اون شرایط ویژه کاملا منطقی هست و از هنرهای فروشه که منم اینو کاملا قبول دارم.
ولی این چه معنی داره که شرکت آکبند این دستگاه رو نداره بعد اونوقت میاد روی آکبندش قیمت میذاره؟؟؟ غیر از این هست که شرکت میخواد از کسایی که این دستگاه رو با قیمت 3200 خریدن حمایت کنه ؟؟؟
من فقط چون این تاپیک ، تاپیک قیمت گذاریه خواستم یکم روشنتر به قضایا نگاه کنیم.
صحبت شما زمانی درسته که آکبند این دستگاه به تعداد وجود داشته باشه.
جناب sahand89 من دیدم کاملا بازه برای همین هم اگه دقت میکردید توی یکی از پستها به شرکت محترم --- احسنت گفتم و کاملا کارشونو تایید کردم.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات