Gem Genesys

بحث و گفتگو درباره کیبوردهای یاماها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
alishop
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: PSR 640
کیبرد فعلی: PSR A2000
میکروفون: صدام مناسب نیست
موبایل: Apple Iphone 5s
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: آبادان
تماس:

Re: Gem Genesys

پست خوانده نشده

اهان پس اینجوریاس.
خب مرتضی جان جواب باقی سوالامم میدادی دیگه :D
البته لطف میکنی اگر جواب بدی
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

همونطور ک مرتضی توضیح داد ، در Genesys برای تغییر منو ها و رفتن از یک منو به منوی دیگر سیستم کند عمل میکنه.بطور مثال وقتی میخواهید میکسر ترک های ریتمسازی رو لحظه به لحظه تنظیم کنید، باید از منوی ریتمسازی خارج بشید و میکسر رو اختیار کنید که درهربار خروج و دخول از منوها حدود2ثانیه زمان معطل میشه و حوصله کاربر رو سرمیبره.
.
در مورد سمپل، Genesys یک ارنجر پروفشنال محسوب میشه و همچون باقی کیبردهای پروفشنال ، سمپل مستقیم است و حتی با خود دستگاه میتونید wave رو cut کنید.و یا wave های بریده شده رو import کنید و روی کلاوی ها بچینید.
البته در سیستم سمپلر ژنسیس میتونید ایجاد loop کنید برای سمپل و حتی سمپل های داخل کیبرد رو بافرمت wave روی فلاپی و هارد export کنید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
مهدی-موزیک
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio ctk4000
کیبرد فعلی: کیبوردمون کجا بود!!!
کارت صوتی: ............
میکروفون: ...........
نرم افزار: fl studio
موبایل: galaxy pocket
محل اقامت: خراسان شمالی-اسفراین

پست خوانده نشده

حالا من که از این چیزا سردر نمیارم.تو اجرای زنده هم منوش کند عمل میکنه یا نه؟
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:همونطور ک مرتضی توضیح داد ، در Genesys برای تغییر منو ها و رفتن از یک منو به منوی دیگر سیستم کند عمل میکنه.بطور مثال وقتی میخواهید میکسر ترک های ریتمسازی رو لحظه به لحظه تنظیم کنید، باید از منوی ریتمسازی خارج بشید و میکسر رو اختیار کنید که درهربار خروج و دخول از منوها حدود2ثانیه زمان معطل میشه و حوصله کاربر رو سرمیبره...
با تشکر ازشما و فکر میکنم علت این مشکل عدم اختصاص رم کافی برای پردازش ریتم بود . و این آیتم دقیقا چیزی هست که در مشخصات هیچ کیبوردی عنوان نمی شود .
سیستم رم اختصاصی برای پردازش اطلاعات در کیبورد اولین بار در PSR-1000 یاماها و کرگ Pa-50 استفاده شد. که در یاماها فکر میکنم 125 کیلوبایت بود ...به همین دلیل اگر ریتمی رو از فلاپی لود میکردیم و باهاش مینواختیم و در حین اجرای ریتم ، فلاپی رو از دستگاه بیرون میکشیدیم ، ریتم همیچنان در حافظه دستگاه موجود بود و حتی میشد اون رو ویرایش کرد . اما درمورد ارنجرهای دیگه مثل genesys باید ابتدا ریتم را در حافظه جانبی دستگاه کپی میکردیم و بعد او ن رو ویرایش میکردیم.
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:در مورد سمپل Genesys ولی در genesys هم همچون wk8 و tyros نمیتونید wave رو cut کنید.وباید wave های بریده شده رو import کنید و روی کلاوی ها بچینید.
خدمت دوستان علاقه مند عرض کنم که این مورد نقل قول شده از خودم رو اشتباه کرده بودم و در پست قبل اصلاح کردم.چون در Genesys میتونید فایل wave رو ببرید ولی برای بریدن فایل wave با اعداد سروکار دارید. یعنی نقطه start و end رو در wave باید مشخص بکنید و اون رو بشکل گرافیک wave بهتون نشون میده.
sahand89

پست خوانده نشده

بهرنگ...
خداييش حال كردم وقتي ديدم خودت اين پست رو زدي و مرد و مردونه اومدي و ايراد پست قبليت رو گفتي و اصلاحش كردي. توي خيلي از سايتها ديدم (بخصوص توي اون سايت بي ...)، كه مدير سايت يه حرف غلط زده ولي هر چقدر بهش ميگن آقا اين اشتباهه ميگه نه و نميره تحقيق كنه ببينه چي به چيه. دمت گرم اوست بهرنگ
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

لطف داری سهند جان. من یکی از آرزوهام همینه کسی بتونه اشتباهات من رو اصلاح و حرفش رو ثابت کنه تا درستشون رو بدونم.مطمعن باش خودم بهش اعتراف خواهم کرد.
ولی متاسفانه اکثرا فقط کل کل میکنند و...
تواین سالها خیلی چیزهاهم از شماها یادگرفتنم.
abbasnaeij
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: sa21
کیبرد فعلی: yamaha s975
موبایل: samsung
محل اقامت: مازندران -نور

پست خوانده نشده

سلام خدمت همه دوستان بهرنگ جان بابت قرار دادن ست های جنسیس به صورت رایگان تو سایت ممنون ولی این ست هارو نمیشه همینطوری استفاده کرد چون من دانلود کردم وریختم تو هارد جنسیس ولی اصلا فایلا رو نمیشناسه اینطور که شنیدم جنسیس فقط از رو سی دی میخونه و اونم باید اول ایمیج گرفته بشه از فایل بعد رایت بشه من خیلی سر در نیاوردم از همینایی که گفتم یکی از دوستان که جنسیس داره وچند سالیه کار میکنه گفته ممنون میشم شما هم یه راهنمایی بفرمایین چون حیفه این فایلها باشه ولی نشه استفاده کرد ممنون
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

abbasnaeij نوشته شده:سلام خدمت همه دوستان بهرنگ جان بابت قرار دادن ست های جنسیس به صورت رایگان تو سایت ممنون ولی این ست هارو نمیشه همینطوری استفاده کرد چون من دانلود کردم وریختم تو هارد جنسیس ولی اصلا فایلا رو نمیشناسه اینطور که شنیدم جنسیس فقط از رو سی دی میخونه و اونم باید اول ایمیج گرفته بشه از فایل بعد رایت بشه من خیلی سر در نیاوردم از همینایی که گفتم یکی از دوستان که جنسیس داره وچند سالیه کار میکنه گفته ممنون میشم شما هم یه راهنمایی بفرمایین چون حیفه این فایلها باشه ولی نشه استفاده کرد ممنون
والا من سالهاست که دیگه با این ارنجر دوست داشتنی کار نکردم و الان خیلی قدیمی شده سیستمش. ولی یادم هست که اصلا نیازی به ایمیج نبود و من طی چندسالی که کلی پروگرام باهاش save و رایت کردم چنین کاری نمیکردم.
این پوشه ها هم از روی سی دی کپی شده و شما هم ابتدا روی سی دی رایت کن بعد روی کیبورد لود کن. منتها یک‌ مسئله و تجربه مفید خودم رو در مورد ژنسیس بهت بگم و اینکه برای ژنسیس از سی دی های ری رایتیبل استفاده کن که قابلیت چندین بار رایت کردن و پاک کردن سی دی وجود دارد. چون اینطوری هر اشتباهی بکنی ، باید cd رو بندازی دور و یکی دیگه‌ رایت کنی.
در نهایت cd سالم و کارآمد رو روی یک cd معمولی کپی کن.
و آخر اینکه‌ منظور شما دقیقا کدام لینک است؟ ببینم اصلا شاید داری یه چیز اشتباه‌دانلود میکنی
abbasnaeij
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: sa21
کیبرد فعلی: yamaha s975
موبایل: samsung
محل اقامت: مازندران -نور

پست خوانده نشده

بهرنگ جان ممنون ازت متوجه گیر کار شدم جنسیس 2 تا os داره یه دونه اواس قدیمی تره البته اواس پرشین منظورمه ویه دونه جدیدتره تو او اس قدیمی جنسیس هاردو تا 4 گیگ بیشتر شناسایی نمیکنه و فرمت تمام ریتمهای wk8 رو هم میخونه و بدون مشکل ست های 8 هم قابل اجر رو جنسیس میشه و یه و اس جدیدتر که بعد از اومدن جنسنیس پیچ بند مدل کرگ براش اومد و تو این اواس من تا هارد 80 گیگ رو گزاشتم رو ساز ساز شناخت بدون مشکل ولی دیگه وقتی این او اس رو نصب میکنی حتما باید هاردو فرمت کنی چون فرمتش با قبلی فرق میکنه وستهای 8 رو نمیخونه حتی ستهای جنسیس رو هم حتما باید ست با خوده ساز رو سی دی رایت بشه بخونه یا ایمیج از همون سی دی رایت شده باید گرفته بشه در ضمن اواس قدیمی رو پیچ بند جدید باعث میشه مدولیشن اگه استفاده بشه صدا فالش میشه و باید ساز خاموش و روشن بشه یعنی عملا مدولیشن بلا استفاده میشه
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “GEM”

• اطلاعات