Gem Genesys

بحث و گفتگو درباره کیبوردهای یاماها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

نعمت
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: ويلن
کیبرد فعلی: 800
نرم افزار: فاينال
موبایل: 3752
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

Re: Gem Genesys

پست خوانده نشده

سلام دوستان عزیز.من به یک مادر بورد سالم جی ام جنسیس پرشین نیاز دارم کسی سراغ داره
آواتار کاربر
behnammusic
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO HT3000
کیبرد فعلی: Genos2 - Pa5x
محل اقامت: شیراز
تشکر کرده: 5 دفعه
تماس:

Gem Genesys

پست خوانده نشده

سلام به همه عزیزان مخصوصا بهرنگ عزیز
من هرچی گشتم نتونستم ریتم های بهرنگ مخصوص جنسیس پرشین رو پیدا کنم و دانلود کنم! اگه ممکنه یکی از دوستان بزاره
من به خاطر بهرنگ این کیبورد رو گرفتم که ببینم اون زمون بهرنگ چی واسش ساخته از زندگی لذت ببرم !
دُرستـه که نمیـتـونـیـم خودمـونـو گـول بزنیم، ولـی دیگـرانـو که میـتـونیـم
آواتار کاربر
behnammusic
عضو ویژه
عضو ویژه
تماس:

Gem Genesys

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده: یک‌شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱:۲۴ ق.ظ آره من حدود2سال Genesys داشتم و هیچکس توی ایران به اندازه ی من دل و روده ی ژنسیس رو درنیاورد و یاهاش حدود 4تا پروگرام متفاوت نساخت... بخاطر همون ریتم هایی که با Genesys ساخته بودم به moco دعوت شدم.
تصویر

لطفا چهار تا پروگرامی که ساختید رو بزار من دانلود کنم خیلی مشتاق شدم ببینم این ساز چیه!
سال 2011 شرکت GEM اعلام ورشکستگی کرده و تعطیل شده ! ولی میگن از زمان خودش جلوتر بوده محصولاتش !
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Gem Genesys

پست خوانده نشده

بهنام جان ممنون از لطف شما هنرمند بزرگ و کلکسیون دار. خوب همه کیبوردها رو تجربه میکنی آفرین.
بهنام جان پروگرام جنسیس جایی برای دانلود رایگان نبوده که الآن بذارمشاونجا😄
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
behnammusic
عضو ویژه
عضو ویژه
تماس:

Gem Genesys

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده: یک‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲, ۹:۵۶ ب.ظ بهنام جان ممنون از لطف شما هنرمند بزرگ و کلکسیون دار انواع کیبورد. خوب همه کیبوردها رو تجربه میکنی آفرین.
بهنام جان پروگرام جنسیس جایی برای دانلود رایگان نبوده که الآن بذارمش اونجا😄
درود بر بهرنگ عزیز
بهرنگ جان یه جنسیس پرشین خریدم از سبزوار یه بنده خدایی برام فرستاد ولی متاسفانه تو کارتن نبود و کرده بود تو کیف و ضربه گیر. از تیپاکس که تحویل گرفتم اوردم خونه باز کردم دیدم انگار با تریلی از روش رد شدن! صفحه رویی ساز خم شده بود چند تا کلاویه ها گیر میکرد بالا نمیومد چرخونک خراب بود و نمیشد سرعت رو کم کرد همش روی 250 میموند. خروجی یه نویز شدید داشت که با ضربه زدن به کیبود قط و وصل میشد. خلاصه خیلی دلم از این سازه چرک شد و براش پس فرستادم و اونم میگفت به من ربطی نداره من سالم فرستادم و اینا ! خلاصه گرفتاری شدیم و به این نتیجه رسیدم ساز رو باید حتما خودم برم تحویل بگیر!
خیلی ابهت داشت سازه ولی خیلی داغون بود ! این بنده خدا قبلش خیلی تعریف کرد که این تمیز ترین جنسیس ایرانه و .... ولی من له ترین سازی بود که تا حالا دیده بودم :) دیگه از خیرش گذشتم

الانم دنبال مشتری واسه کلیه م هستم که جنوس دو بیاد با اس ایکس 900 بخرم ش 😄
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Gem Genesys

پست خوانده نشده

behnammusic نوشته شده: سه‌شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲, ۱۱:۵۷ ق.ظ درود بر بهرنگ عزیز
بهرنگ جان یه جنسیس پرشین خریدم از سبزوار ........ ولی متاسفانه تو کارتن نبود و کرده بود تو کیف و ضربه گیر. از تیپاکس که تحویل گرفتم ......... دیدم انگار با تریلی از روش رد شدن! صفحه رویی ساز خم شده بود چند تا کلاویه ها گیر میکرد بالا نمیومد چرخونک خراب بود و نمیشد سرعت رو کم کرد همش روی 250 میموند. خروجی یه نویز شدید داشت ......... خیلی دلم از این سازه چرک شد و براش پس فرستادم و اونم میگفت به من ربطی نداره من سالم فرستادم و اینا !

اتفاقا بهنام جان من همیشه فکر میکردم که تو و دوستانی مثل تو چطوری جرات میکنند این سازها رو میخرند. قطعات سخت افزاری اینا دیگه به سختی گیر بیاد و قدیمی هم هستند امکان سلامت کامل برای این سازها کم هست. تازه genesys نسبتا خیلی قدیمی نیست و تمیز و سالم زیاد هست ازش.
ولی بهرحال تجربه خرید نافرجامت در مورد genesys منطقی بود. like تعجب میکنم چطور اعتماد میکنی خرید غیرحصوری میکنی اینها رو از کسی که اصلا نمیشناسی. اون هم از منطقه ای که اکثرا ساز رو عروسی و مجلس میبرند و بیشتر سازهای اون منطقه مستهلک هستند. امیدوارم ضرر و زیان زیادی نکرده باشی. حصوری بخر
behnammusic نوشته شده: سه‌شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲, ۱۱:۵۷ ق.ظ خیلی ابهت داشت سازه ولی خیلی داغون بود ! این بنده خدا قبلش خیلی تعریف کرد که این تمیز ترین جنسیس ایرانه و .... ولی من له ترین سازی بود که تا حالا دیده بودم دیگه از خیرش گذشتم
الانم دنبال مشتری واسه کلیه م هستم که جنوس دو بیاد با اس ایکس 900 بخرم ش

جی ای ام جنسیس آخرین هنرنمایی شرکت GEM در تولید ارنجر بود. دست کاربر بسیار باز بود در زمینه صداسازی و ریتمسازی و سمپل و عملیات media. همینطور vocal harmony ساده و بسیار تمیز و دلچسبی داشت(دقیقا برعکس یاماها).
بزرگ ترین مشکلات جنسیس این بود که اصطلاحا دستگاه تنبلی بود. یعنی سرعت و واکنش عملکرد دکمه ها نسبت به یاماها و کرگ و رولند با کمی تاخیر بود. یک نویز(پارازیت) هم توی خروجی داشت بخصوص هنگام استفاده از افکت های flanger که توی wk6 و wk8 هم بود.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “GEM”

• اطلاعات